صندوق های تامینی تیتان سایمونز گریفین کوهن و Tepper به دست آورده $1 میلیارد دلار در سال 2019 قبل از شیوع ویروس

کن گریفین

لوسی نیکلسون | ایسنا

رنسانس فن آوری را جیمز سیمونز ارگ را کن گریفین Points72 استیون کوهن و Appaloosa مدیریت دیوید Tepper در میان بزرگترین صندوق های تامینی بگیران در سال 2019 با هر مرد جمعآوری بیش از 1 میلیارد دلار با توجه به نهادی سرمایه گذار ثروتمند لیست.

شماره 1 در لیست کریستوفر جان از TCI مدیریت صندوق به دست آورده است که در $1.8 میلیارد دلار در سال گذشته با توجه به سرمایه گذار نهادی.

ماساچوست همکاران موسس ری Dalio و فعال سرمایه گذار و Trian همکاران مدیر نلسون Peltz نیز بالا 10 در فهرست سالانه که سرمایه گذار نهادی منتشر شده در پنج شنبه. به عنوان یک نتیجه از یک بنر سال 25 بالاترین درآمد مدیران صندوق های تامینی ساخته شده یک ترکیب $20.2 میلیارد دلار در سال 2019 بیشتر از سال 2013 است.

تا مطمئن شوید که به چشم ظاهر درآمد برای این افراد قبل از سرمایه گذاران برای مقابله با گسترش این رمان coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد جهانی است. بسیاری از این مشخصات بالا تامینی گرفتار شدند و پا به حالت صاف توسط این غیر معمول “Black Swan.”

بازار سوم این ماه پس از پایان سال گذشته با بیماری تهدید به نکته ایالات متحده به یک رکود اقتصادی به عنوان دولت های فدرال و دولت سعی کند COVID-19 است گسترش از طریق تعطیلی کسب و کار خود و اقدامات قرنطینه.

هر دو شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 به پایین بیش از 26 درصد از اهمیت حیاتی اوج تمام وقت به تازگی به عنوان فوریه. این احتمال وجود دارد که بخش قابل توجهی از مدیران 2019 درآمد پاک شد در طول سقوط بازار.

برای مثال بریج را Dalio گفت CNBC در هفته گذشته که صندوق های تامینی بود پایین 10 ٪ به 20٪.

در اینجا چند از مدیران ساخته شده است که سرمایه گذار نهادی لیست و آنچه آنها به دست آورده در سال 2019:

  1. کریستوفر جان TCI مدیریت صندوق — 1.8 میلیارد
  2. جیمز سیمونز رنسانس فن آوری — 1.8 میلیارد
  3. کن گریفین ارگ — 1.5 میلیارد دلار
  4. اسرائیل انگلند هزاره مدیریت — 1.5 میلیارد دلار
  5. تعقیب کلمن ببر جهانی مدیریت — $1.4 میلیارد

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>