وزیر بهداشت: هیچ ‘خروج’ به کامل مستند وجود دارد تا یک واکسن

این انتظار می رود که دولت اعلام تمدید انگلستان coronavirus محدودیت بعد از امروز به عنوان وزیر بهداشت نادین Dorries پیشنهاد “کامل مستند” مورد نیاز خواهد بود تا زمانی که یک واکسن برای COVID-19 یافت.

اقدامات فعلی شده اند در محل برای بیش از سه هفته و صبح امروز کابینه را دریافت خواهد کرد یک جلسه آخرین دستاوردهای علمی و مشاوره پزشکی از طریق ویدئو کنفرانس قبل از کبرا جلسه به ریاست اولین دولت دومینیک Raab.

آقای Raab که deputising برای نخست وزیر به عنوان او در ادامه بهبودی خود را از COVID-19 است که انتظار می رود مجموعه ای از استدلال پشت این تصمیم دولت در جلسه توجیهی روزانه از خیابان داونینگ.

با این حال وزیر بهداشت نادین Dorries شب گذشته ارسال شده در توییتر نخوری کسانی که سوال پرسیدن در مورد این موضوع.

“روزنامه نگاران باید متوقف درخواست در مورد یک “استراتژی خروج’,” او نوشت.

“تنها یک راه وجود دارد ما می توانیم ‘خروج’ کامل مستند و این وقتی است که ما یک واکسن. تا آن زمان ما نیاز به پیدا کردن راه ما می تواند انطباق با جامعه و اعتصاب تعادل بین سلامت کشور و اقتصاد ما.”

هنگامی که به چالش کشیده بیش از نظرات او Ms Dorries که خودش بهبود از coronavirus تلاش برای روشن شدن آنها گفت:, “من گفت: جامعه نیاز به انطباق. آن را بیشتر مفید خواهد بود برای بحث در مورد ‘آرامش بخش مستند” از به طور مداوم خواستار یک “استراتژی خروج’.

بیشتر از Covid-19

“نظر من که برخی از شما نیاز به شروع به پرسیدن بیشتر پرسش های هوشمند.”

روز چهارشنبه انگلستان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin گفت که در حالی که بریتانیا است که “احتمالا” رسیدن به اوج شیوع آن است که هنوز رتبهدهی نشده است “گذشته اوج” و هشدار داد افزایش روزانه مرگ و میر شد و انتظار می رود این هفته است.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “ما نمی توانیم اجازه دهید تا در تلاش های ما. ما نمی توانیم اجازه رفتن از کار سخت است که انجام شده است تا کنون. این فداکاری مشترک شروع به کار می کنند اما ما نمی خواهد بلند این اقدامات تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار”.

اما پرسید که چرا دولت در حال حاضر به بحث در مورد آن “استراتژی خروج” به عنوان دیگر کشورهای اروپایی مانند آلمان و ایتالیا انجام داده اند آقای Hancock گفت: “کشورهای مختلف هستند در مراحل مختلف در این بیماری همه گیر و یکی از چیزهایی که من فکر می کنم ما آموخته اند که در طول این بحران این است که به وضوح از هدایت عمومی فوق العاده مهم است و از این رو ما به تکرار آن است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آن را تکرار نظر توسط دومینیک Raab در روز دوشنبه خیابان داونینگ مطبوعاتی که در آن او گفت که خیلی زود به لغو محدودیت و نیاز به یک وجود دارد “نگه داشتن چشم بر روی توپ” است و نه تغییر مکان تمرکز از دولت هسته مشاوره به ماندن در خانه.

کار رهبر آقا Keir Starmer است گفت که پشتیبانی از فرمت های فعلی اجتماعی فاصله اقدامات و کسب و کار تعطیل اما استدلال می کند که دولت باید با انتشار استراتژی خود برای لغو محدودیت های اعمال شده برای اطمینان از “شفافیت” و حفظ اعتماد عمومی.

افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin گفت: آن را می تواند بیش از یک هفته برای مشاوران قادر به ارائه راهنمایی روشن برای وزیران در چه محدودیت می تواند با خیال راحت برداشته.

پروفسور شوخ گفت: “ما بیشتر درک که در آن [به نرخ انتقال] است که اتفاق خواهد افتاد به عنوان ما به بیش از ده روز و یا بیشتر از آن آسان است برای ما به قاضی دقیقا چگونه ما می توانید از طریق به مرحله بعدی در راه است که به درستی مبتنی بر شواهد.”

در حالی که اورژانس مقررات مصوب مجلس نیاز به بررسی محدودیت های هر سه هفته آن را قابل درک است که دولت به احتمال زیاد به خودداری از قرار دادن یک بازه زمانی در این اطلاعیه که مستند اقدامات تمدید خواهد شد و به جای اصرار تمام محدودیت خواهد بود فعال نگه داشته و تحت بررسی است.

اگر چه تفویض دولت در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی باید از این قدرت برای انتخاب اقدامات مختلف تا کنون کل انگلستان عمل کرده است در راه همان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>