کارشناسان بهداشت و درمان کم ارزش کردن ادعاها در مورد شیر و coronavirus

کارشناسان بهداشت و درمان باید افشا و خنثی ادعا می کند که نوشیدن شیر گاو می تواند کمک به دفع کردن coronavirus.

می آید پس از یک Facebook پست با عنوان “مبارزه با COVID-19 با یک لیوان شیر” توسط Bullvine – یک سایت آمریکایی که توصیف خود را به عنوان “مستقل جامعه آنلاین برای حرفه ای ها در فراورده های لبنی صنعت پرورش” – به اشتراک گذاشته شده بیش از 1500 بار.

این ادعا که شیر محافظت از ویروس به دلیل آن را شامل “لاکتوفرين که یک پروتئین است که کمک می کند تا برای مبارزه با ویروس ها” و همچنین “ویتامین C و روی است که هر دو بازی نقش بسیار مهم در تقویت ایمنی خود را.”

این پست در حال حاضر داده شده است “اطلاعات نادرست” تگ توسط Facebook به دلیل عدم وجود شواهد علمی برای حمایت از این ادعا است.

کارشناسان بهداشت و درمان در آمریکا می گویند آن را گمراه کننده می گویند نوشیدن شیر کمک خواهد کرد که جلوگیری یا مبارزه با کروناویروس بسیار مسری خطرناک است که حملات سیستم تنفسی است.

Pic: Facebook
تصویر: از Facebook پست توسط Bullvine داده شده اطلاعات نادرست برچسب شده است. عکس: Facebook

“در حال حاضر هیچ واکسنی برای جلوگیری از بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19). بهترین راه برای جلوگیری از بیماری است که برای جلوگیری از در معرض بودن به این ویروس” مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت.

برای محافظت در برابر عفونت CDC توصیه می کند شستن دست اغلب اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار با پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که احساس بد تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس سطوح و اجتماعی فاصله.

بیشتر از Coronavirus

بنیاد تغذیه انگلیس می گوید که “هیچ غذا یا مکمل های غذایی می تواند شما را از گرفتن کروناویروس”.

آن می افزاید: “با این وجود داشتن یک رژیم غذایی سالم مهم است که در ما حمایت از عملکرد سیستم ایمنی بدن و بسیاری از مواد مغذی تحت تاثیر قرار توانایی بدن برای مبارزه با عفونت.”

Generic mobile phone
برنامه جدید می توانید بگویید که COVID-19

در حالی که ویتامین C و روی بازی نقش حیاتی در سیستم ایمنی بدن شیر حاوی مقدار قابل توجهی از هر دو.

“گاو شیر منبع خوبی از ویتامین C و یا روی بر اساس [غذا و دارو را] تعریف می شود به نام” خوب “منبع” ملی لبنی شورای (NDC) تأييد شده به مهر.

این NDC ذکر شده است دیگر مواد مغذی موجود در شیر گاو – از جمله ویتامین A, D و پروتئین است که می تواند کمک به حفظ سلامت عملکرد سیستم ایمنی بدن.

این بنیاد تغذیه بریتانیا گفت که در حالی که وجود دارد برخی از شواهد ویتامین C و روی مکمل ها ممکن است با سرماخوردگی آن است که روشن نیست که آیا آنها را از هر گونه اثر در coronavirus علائم.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در ضمن اثرات لاکتوفرين – پروتئین موجود در شیر گاو و شیر انسان – را در سیستم ایمنی بدن هستند به طور گسترده ای شناخته شده است.

این NDC گفت: آزمون با لاکتوفرين محدود شده است و با نتایج مختلط.

Dr Mark Pochapin یک متخصص گوارش در دانشگاه نیویورک Langone Medical Center, گفت که او فکر نمی کنم وجود دارد “واقعا هر بهداشتی قابل توجهی سود به لاکتوفرين.”

او توصیه کرد که مردم “فقط دقیق” در مورد شستن دست های خود را برای جلوگیری از دست زدن صورت خود را و نگه داشتن اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>