بهداشت رئیس انتقاد بیش از ‘نمونه COVID-19 آمادگی’ اظهار

دکتر جنی Harries مواجه است انتقاد پس از ستایش انگلستان coronavirus آماده سازی به عنوان “نمونه” و پیشنهاد گفتگو می تواند “بیشتر بزرگسالان” در هنگام بحث در مورد PPE لوازم.

صحبت های روزانه دولت در کنفرانس مطبوعاتی روز یکشنبه معاون رئیس پزشکی (CMO) گفت: وجود یک “بیماری همه گیر ذخایر” بود “با کیفیت بسیار بالا علامت” آماده سازی است.

انگلستان او گفت: “شده بین المللی نمونه در مصلی. بنابراین این واقعیت است که وجود دارد یک بیماری همه گیر ذخایر در نظر گرفته شده است با کیفیت بسیار بالا علامت آماده کشور در بین المللی شرایط است.”

عطف به های اخیر نگرانی در مورد به طور گسترده ای گزارش شده عدم استفاده از تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان خط مقدم او پیشنهاد کرد که یک “فیلم” گفتگو می تواند در مورد حال عرضه است.

او همچنین در دفاع از طرح کلی برای مقابله با این بیماریگفت: برای مهار فاز بود “بسیار موفق”.

اما نظرات او در روز یکشنبه بعد از ظهر که می آید به انگلستان بیمارستان مرگ و میر به COVID-19 صدر 16,000شد سریع به رسم انتقاد از چهره های مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی و اجتماعی که گفته “تشویق”.

پروفسور آنتونی کاستلو از دانشگاه کالج لندن و موسسه بهداشت جهانی گفت: “نمی توانم باور” نظرات او تا به حال شنیده برجسته که Ms Harries “هنوز هم بر این باور بودند که تست سیاست در انگلستان درست بوده است”.

بیشتر از Covid-19

او افزود: “و او را درک نمی کند ارتباط بین آزمون و COVID نرخ مرگ و میر. این CMO سیاست ؟ اگر چنین است آنها باید استعفا دهد.”

در ضمن بیرمنگام مبتنی بر GP Rizwanul الحق با اشاره به نظرات به عنوان یک “مضحک و تشویق بیانیه” اضافه کرد: “من نمی بینیم او داوطلبانه در خط مقدم بدون PPE مناسب.”

مراقبت کارگر شادی پری از Norfolk گفت: او همان سخن گفتن “حقه باز” و “تشویق در افراطی است.”

او گفت: “بیا و با انجام یک تغییر کنار من دوباره با استفاده از تنها با استفاده از PPE و به من نشان می دهد چگونه آن را انجام داده است.”

پاسخ به طور کلی به کنفرانس مطبوعاتی دوی Sridhar استاد و صندلی جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ گفت: “برخی از تواضع و فروتنی” هنگامی که به دنبال در چگونه انگلستان می تواند به انجام بهتر “خواهد بود برای دیدن”.

او افزود: “آنچه من دوست دارم به شنیدن:” ما ساخته شده است یک اشتباه و نمی آماده کند. ما دست کم گرفت این ویروس و درمان آن مانند آنفولانزا است که اجرا می شود از طریق جمعیت است.

Education secretary Gavin Williamson leads to government's daily coronavirus briefing
وزیر نمی تواند قرار دادن تاریخ در مدارس باز’

“ما محافظت نمی کند ما خط مقدم کارکنان و با ارزش ترین منبع ما. اما ما سعی خواهد کرد در حال حاضر به گوش دادن و بهبود پاسخ ما.”

تمرکز بر PPE عرضه شده است هم در روزهای اخیر پس از آن آشکار شد برخی از بیمارستان ها بودند را به خود 24 ساعت گذشته-ارزش از لباسهای محافظ و حمل و نقل به دلیل از ترکیه روز یکشنبه تا به حال به تاخیر افتاده است.

می آید پس از بررسی توسط ساندی تایمز گفت: نخست وزیر بوریس جانسون تا به حال نه با حضور پنج اضطراری کبرا جلسات پیش از شیوع بیماری در انگلستان و بیشتر ادعا کرد که دولت تا به حال از دست رفته یک تعداد از فرصت ها برای کاهش تاثیر.

در پاسخ گفت: سخنگوی دولت گفت: ماده موجود “یک سری از دروغ و خطا و به طور فعال غلطی مقدار زیادی از کار که قرار بود در دولت در اولین مرحله از شیوع کروناویروس”.

اظهار نظر در نگرانی در مورد PPE, Ms Harries, گفت:, گفتگو شد “کاملا به درستی” با تمرکز بر لباس و که او “بسیار آگاه” از ملاحظات برای عینک و ماسک.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اما او مطمئن است که “اگر چه ممکن است عناصر مشکلات توزیع در سراسر انگلستان – در زمان های مختلف و در مکان های مختلف – این است که یک کشش در خدمات است که ما هرگز قبل از دیده می شود.

“ما موفق شده اند در واقع با وجود سیگنالینگ بسیاری از بالقوه کمبود – به ادامه عرضه رفتن به جلو است.”

مدیریت منابع کنونی نیز شده بود با استفاده از یک “کاهش خطر روش” او گفت:, که بدان معنی است که به دنبال به بیماران و کارگران در بالاترین خطر در سراسر کشور است.

“ما فقط نیاز به دقت فکر می کنم از طریق آنچه که به دست آمده است و چالش ها – که اذعان پیش رو” او گفت:.

خیابان داونینگ و وزارت بهداشت هر دو نزدیک برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>