مردی توصیف کرده است که گفت: به ترک صحنه از یک حمله تروریستی در جنوب لندن بعد از پلیس هشدار داد مهاجم بود “یک بمب در کیسه خود را”.

شاهد Karker طاهر صحبت شد پس از حمله Sudesh امان چاقو دو نفر در Streatham جاده بالا در بعد از ظهر یکشنبه.

آقای طاهر, که با این نسخهها کار در یک فروشگاه نزدیک گفت: او را دیدم مشکوک در حال تعقیب و سپس به ضرب گلوله توسط پلیس حدود 20 متر دورتر در خیابان شلوغ.

او گفت: اسکای نیوز: “آن را در اطراف 2pm این بعد از ظهر. در آن زمان من مشغول به کار بود با همکارم و من تو را دیدم این مرد به معنای واقعی کلمه در حال اجرا بر روی پیاده رو و پشت سر او وجود دارد و دو یا سه افسر پلیس مخفی با یک تفنگ.

“آنها مدام به او را ‘متوقف’. اما او متوقف نشد و پس از آن من تو را دیدم که آنها به ضرب گلوله او را سه بار.

“این وحشتناک بود دیدن آن است.

Police forensic officers work at the scene in Streatham High Road, south London after a man was shot dead by armed officers, with police declaring the incident as terrorist-related. PA Photo. Picture date: Sunday February 2, 2020. The Metropolitan Police said the shooting occurred at around 2pm on Streatham High Road on Sunday. The force believes there are also "two injured victims" from the incident and are awaiting updates on their condition. See PA story POLICE Streatham. Photo credit should
چگونه Streatham حمله تروریستی گشوده

“انسان شد و بر روی زمین و آن را مانند نگاه او به حال چیزی است که به پلیس گفت: ممکن است یک دستگاه است.

بیشتر از Streatham حمله تروریستی

“پلیس به ما آمد و گفت:” شما مجبور به ترک فروشگاه زیرا او یک بمب در کیسه خود را’.

“پلیس پس از تیراندازی او رفت و به او در حالی که او زنده بود و سپس آنها چیزی – من اعتقاد دارم که وجود یک بمب و یا چیزی و آنها پا به عقب و گفت: هر کس به عقب برگردد.

“ما مجبور به ترک بلافاصله چون شاید بمب خاموش می رود و می تواند صدمه دیده است همه. من هنوز هم شوکه کرد.”

این دستگاه بسته به امان بدن معلوم شد که جعلی است.

preview image
‘پلیس مسلح به ضرب گلوله مرده مشکوک در صحنه’

یکی دیگر شاهد یک جوان 19 ساله دانشجو از Streatham که نام خود را نمی دهد گفت: او تا به حال دیده امان به ضرب گلوله در مقابل مغازه.

او گفت: “من در عبور از جاده که من تو را دیدم یک مرد با یک کارد بزرگ و سنگین و نقره قوطی در قفسه سینه خود را در حال تعقیب توسط چه من فرض بود undercover افسر پلیس به عنوان آنها در لباس غیر نظامی.

“مرد شد و سپس به ضرب گلوله. من فکر می کنم من شنیده ام سه عکس تفنگ, اما من کاملا نمی تواند به یاد داشته باشید.

“پس از آن من به کتابخانه برای رسیدن به ایمنی. از کتابخانه من تو را دیدم یک بار از آمبولانس و پلیس مسلح ماموران در صحنه می رسند.”

دانشجو اضافه شده است که مردم شروع به در حال اجرا به فروشگاه های نزدیک و اضافه کرد: “ما همه مطلع به ماندن در ساختمان توسط پلیس مسلح تا زمانی که ما تخلیه شدند.”

مریم Qureshra, 16, گفت اخبار آسمان بود که او در یک کتابخانه زمانی که او شنیده ام فریاد خارج قبل از مردم “آمد در حال اجرا و پنهان شده در پشت درب و پنجره”.

او افزود: “پلیس در آمد و به ما گفت که برای دور ماندن از پنجره ها و درها و در نهایت همراهی ما را از پشت.

“در خارج وجود دارد بسیاری از مردم در حال اجرا است.

“شما هرگز فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد در آستان خود را. شما ببینید این اتفاق می افتد اما شما نمی فکر می کنم آن را به شما اتفاق می افتد.”

The scene in Streatham. Pic: Dave Chawner
تصویر: تماشاگران هشدار داد به حرکت به دور از صحنه است. عکس: دیو Chawner

دیو Chawner بود از رفتن به سینما هنگامی که او را دیدم یک مرد در حال اجرا پایین خیابان bumping به کسی قبل از آنها به زمین افتاد و پس از آن رو به بالا و دوباره.

او سپس فریاد شنیده و آنچه او فکر یک ماشین backfiring به دنبال “دو جزئی انفجار”.

او گفت که او نمی پذیرد این اثر شلیک گلوله تا زمانی که او را دیدم دو افسر پلیس اشاره اسلحه در یک ضارب.

آقای Chawner گفت: او را دیدم یک مرد در سمت دیگر جاده که پایین بود روی زمین و “شفاف”.

Witness: I thought it was just a fight until I heard the yelling
حمله شاهد: من فکر کردم این یک مبارزه

آقای Chawner تا به حال یک پتو با او را برای خود سینما بازدید قرار گیرد و بیش از این قربانی زخم به فشرده سازی آن گفت: “در آن لحظه من فکر نمی کنم این چیزی خارج از عادی تا زمانی که من دیدم اسلحه و پس از آن من فکر می کنم این چیزی است متفاوت است.”

آقای Chawner گفت: پلیس “باور نکردنی” و “صالح”, “بسیار ماهر” و “فوق العاده خوب” در برخورد با این وضعیت.

او گفت که او در تلفن به امدادگران برای بیش از نیم ساعت قبل از آنها وارد شده اما سرویس آمبولانس لندن گفت: خدمه آن بودند در صحنه در عرض چهار دقیقه اما نمی تواند رسیدن به قربانیان تا پلیس تایید کرد صحنه امن بود.

آقای Chawner گفت: “تنها نگرانی من شد این فرد فقیر دیده بودم در خیابان بود که خونریزی در یک استخر از خون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im