بوریس جانسون وعده داده است او را به مجموعه ای از یک “نقشه راه” برای کاهش مستند محدودیت در هفته آینده پس از گفت و انگلستان گذرانده اوج coronavirus عفونت.

اعضای عمومی نامیده اند محتاط رویکرد به کاهش مستند با یک سوم از مردم گفت: آن را نمی باید اتفاق می افتد تا زمانی که شده است وجود دارد کاهش قابل توجهی در مرگ و میر روزانه بر اساس یک نظرسنجی YouGov.

بیشتر از 37 درصد گفت: نباید کاسته تا حتی سخت تر به اهداف برآورده شده بود از جمله تا زمانی که وجود دارد هیچ گزارش موارد آنتی بادی آزمایش به راحتی در دسترس و یا تا زمانی که یک واکسن در دسترس است.

دولت خود آزمون برای کاهش مستند – اما آن ملاقات آنها ؟

آزمون اول: بیمه خدمات درمانی ظرفیت برای ارائه مراقبتهای مناسب در سراسر انگلستان

اولا دولت را نگاه کنید که آیا وجود دارد ظرفیت برای مراقبت به طور جدی بیمار coronavirus بیماران.

این را می توان با تعداد یدکی تخت در بخش مراقبت های ویژه.

بیشتر از Covid-19

بیمه خدمات درمانی موفق به تقریبا دو برابر آن ICU ظرفیت در آن از قبل موجود بیمارستان به 1,555.

بیمارستان ها شده اند غرق بیماران تا کنون و نیز علاوه بر این از بیمه خدمات درمانی بلبل بیمارستان ها در برخی از نقاط کشور طراحی شده اند که به عنوان overspill امکانات.

EMBARGOED TO 1530 MONDAY 30 MARCH..Soldiers and private contractors help to prepare the ExCel centre, London, which is being made into the temporary NHS Nightingale hospital, comprising of two wards, each of 2,000 people, to help tackle coronavirus. PA Photo. Picture date: Monday March 30, 2020. See PA story HEALTH Coronavirus. Photo credit should read: Stefan Rousseau/PA Wire
تصویر: بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل در لندن

بلبل بیمارستان ها باید از این ظرفیت برای درمان هزاران نفر از COVID-19 مبتلا اما تا کنون گزارش ها نشان می دهد آنها اعتراف کرده اند چند بيمار – چیزی گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یک برنده.

شده است وجود دارد برخی از انتقاد که افزایش ظرفیت برای درمان coronavirus بیماران آمده است در هزینه های مراقبت های دیگر از جمله درمان سرطان.

با وجود این, در این تست به نظر می رسد برآورده شده است.

آزمون دو: پایدار و سازگار سقوط روزانه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

تعداد مرگ و میر روزانه – هر چند از نزدیک تماشا – به احتمال زیاد آخرین به نشان می دهد بهبود است.

دلیل این است که تاخیر بین کسی که آلوده شدن و یا دوره نقاهت و یا در حال مرگ می تواند در حدود سه تا چهار هفته.

تخمین زده می شود که در انگلستان روزانه بیمارستان مرگ و میر به اوج خود رسید و حدود 8 مارس و شده است به طور پیوسته در حال سقوط از.

روز دوشنبه در انگلستان گزارش شده 350 مرگ و میر با کروناویروس در بیمارستان. اگر چه آمار و ارقام آیا تمایل به رها کردن در روزهای دوشنبه به دلیل تعطیلات آخر هفته تاخیر این بود که بسیار پایین تر از قبلی روزهای دوشنبه.

تصویر تبدیل شده است کمتر در حال حاضر روشن است که مرگ و میر در جامعه را شامل می شوند و برخی از پیشنهادات مراقبت از خانه می تواند تبدیل به جدید epicentres از انتقال.

به نظر می رسد اطلاعات بیشتر مورد نیاز است تا روشن شود که آیا این آزمون رعایت شده است.

آزمون سوم: میزان عفونت را کاهش کنترل سطوح در سراسر هیئت مدیره

عفونت رای یا “R” valueمعنی است که تعداد زیادی از مردم که هر کسی که قرارداد این ویروس به پایان می رسد تا آلوده.

R در حال حاضر فکر کردم به جایی بین 0.6 و 0.9.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus شده است به طور پیوسته کاهش می یابد اگر چه آن را پذیرفته است که تعداد واقعی موارد به احتمال زیاد بسیار بالاتر از این گزارش ،

این است که با توجه به مقدار آزمون است که در حال حاضر با هدف کلیدی کارگران و کسانی که به طور جدی بیمار در بیمارستان.

یکی دیگر از راه های پیدا کردن اگر ميزان عفونت ممکن است به دنبال در تعدادی از بستری شدن در بیمارستان.

انگلستان مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel گفت: “تعداد موارد جدید پایین است که تبدیل به کمتر پذیرش مردم کمتر در بیمارستان کمتری از مردم در مراقبت و ما در حال شروع به دیدن که کاهش در مرگ و میر.”

آن است که به احتمال زیاد میزان عفونت را کاهش رضایت بخش اما آقا پاتریک گفت: تعداد افراد بستری شده در بیمارستان هنوز نیاز به کاهش است.

آزمون چهار: چالش های عملیاتی از جمله تست و PPE در دست با عرضه قادر به پاسخگویی به تقاضای آینده

دولت نزدیک به هدف قرار دادن هدف خود را تست 100,000 نفر در روز که آن را تنظیم کرده بود برای پایان مارس.

آمار و ارقام نشان می دهد 81,611 آزمايشات انجام شده در چهارشنبه, هر چند با توجه به زمان تاخیر در گزارش آن است که هنوز روشن نیست که آیا هدف مواجه شد.

کار نیز آغاز شده در قرارداد ردیابی نرم افزار که به هشدار مردم اگر آنها را به تماس با کسی که با علائم اما این انتظار نمی رود نورد می شود تا هفته آینده.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیش از یک میلیارد مورد از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) توزیع شده است اما هنوز هم وجود دارد نگرانی در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی در مورد کمبود.

ممکن است چالش های منابع PPE برای برخی از زمان به عنوان بسیاری از کشورها در حال تلاش برای به دست آوردن تجهیزات.

تا کنون به نظر می رسد این آزمون روبرو شده است.

آزمون پنجم: اعتماد به نفس است که هر گونه تنظیمات به اقدامات کنونی نمی خواهد خطر دوم اوج عفونت است که تحت الشعاع بیمه خدمات درمانی

نخست وزیر تاکید کرد که به منظور “جلوگیری از فاجعه” پنجم آزمون معنی R مقدار باید افزایش بالاتر از یک است.

بوریس جانسون گفت که او نمی خواهد خطر دوم اوج آرامش محدودیت سرعت بیش از حد, اما می گویند عمومی به زودی خواهد شد گفت: وقتی برخی از مستند اقدامات می تواند آرامش را بر اساس یک سری از گزینه های مطرح شده توسط دولت علمی مشاوران.

Boris Johnson says the UK is past the peak of coronavirus
PM: ویروس است که بر روی شیب رو به پایین’

خیابان داونینگ شد مجبور به انکار آن را به حال آرام پنجم آزمون به عنوان حکومت کرده بود در ابتدا اظهار داشت: “با اعتماد به نفس است که هر گونه تنظیمات به اقدامات کنونی نمی خواهد خطر دوم اوج عفونت”.

آن را بعد از اصلاح برای اضافه کردن که اوج عفونت باید “نه پایمال بیمه خدمات درمانی”.

شماره 10 گفت: این عبارت به سادگی تجدید نظر شده است برای مطابقت با کلمات خارجی, منشی, Dominic Raab در 16 مارس.

ما در حال حاضر نمی دانم برای مطمئن شوید که چه تمدد اعصاب این اقدامات خواهد بود بنابراین آن را دشوار است به قاضی که آیا این آزمون رعایت شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de