Harvey Weinstein دادگاه: از اتهام تجاوز به عنف و جنایی عمل جنسی اما تبرئه از بالا اتهامات

کاهش یافته است تولید کننده فیلم Harvey Weinsten داشت گناه روز دوشنبه از تجاوز به عنف و یک جنایتکار جنسی عمل می کنند.

Weinstein داشت و نه گناه از جدی ترین اتهامات در مورد دو فقره درنده تجاوز جنسی. او همچنین تبرئه در دادگاه منهتن درجه اول تجاوز به عنف.

اتهام سوم-درجه تجاوز به عنف که Weinstein به اعدام محکوم شد مربوط به این ادعا که او مورد حمله قرار بازیگر مشتاق جسیکا مان در یک اتاق هتل در منهتن در سال 2013.

اولین درجه جنایی عمل جنسی اتهام که او به اعدام محکوم شد مربوط به ادعا می کنند که به زور انجام سکس دهانی, در دستیار تولید میمی هیلی در سال 2006.

تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein (R) وارد شهر نیویورک دادگاه جنایی در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در شهر نیویورک است.

اسکات Heins | گتی ایماژ

روز جمعه منصفه در دادگاه — هفت مرد و پنج زن — گفته شد توسط قاضی به حفظ و تعمق در آنها پس از پیشنهاد آنها آویزان شد در جدی ترین اتهامات از درنده تجاوز جنسی در مورد.

هیئت منصفه گفته بود قاضی جیمز بورک در یک توجه داشته باشید “ما داوران درخواست به درک اگر ما می تواند در 1 و یا 3 اما به اتفاق آرا بر دیگران است.”

فقره 1 و 3 هستند به اتهام درنده تجاوز جنسی.

تعداد 2 توسط جنایی عمل جنسی در درجه اول تعداد 4 توسط, تجاوز به عنف در درجه اول و تعداد 5 است تجاوز به عنف در درجه سوم است.

برک گفت: هیئت منصفه که هر حکم که بازگشت آنها باید به اتفاق آراء و اگر آنها نمی تواند اتفاق آراء خاص جنایی تعداد سپس آنها می توانند بازگشت حکم برای آن حساب کند.

قاضی پرسید: منصفه به ادامه مذاکرات و اشاره کرد که آن را غیر معمول نیست برای یک هیئت منصفه به دشواری رسیدن به یک حکم. هیئت منصفه پس از آن از سر گرفته شد مذاکرات خود را برای کمتر از یک ساعت و نیم قبل از برک را رد کرد و آنها را برای آخر هفته.

برک و سپس اخراج منصفه برای آخر هفته و به آنها گفت که دوباره به دادگاه به ادامه بحث های خود را در صبح روز دوشنبه.

بازیگر Annabella Sciorra شهادت در دادگاه است که Weinstein raped او را در آپارتمان او در هر دو اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994.

Weinstein بود و نه متهم در پرونده تجاوز به Sciorra اما شهادت او همراه با پنج تن دیگر از زنان اجازه داده شد توسط قاضی به منظور اجازه می دهد دادستان برای نشان دادن یک الگوی رفتار دادند.

داوران بحث و تبادل نظر در مورد گذشته شروع شد صبح روز سه شنبه.

Weinstein نیست شهادت در دادگاه.

Weinstein برای سال ها یکی از هالیوود مردان قدرتمند داشتن حمایت یک رشته طولانی از لحاظ مالی موفق و تحسین منتقدان فیلم هایی مانند “شکسپیر عاشق” و “دار و دستههای نیویورک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>