Harvey Weinstein وارد دادگاه منهتن خانه به عنوان یک هیئت منصفه در ادامه با بحث و تبادل نظر در محاکمه او در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در شهر نیویورک است. زندان است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein وارد یک زندان امنیتی حداکثر در شمال ایالت نیویورک روز چهارشنبه برای شروع خدمت خود در 23 سال تجاوز و حمله جنسی حکم.

Weinstein, 67, دریافت شد, در Wende Correctional Facility در Alden یک شهر کوچک در Erie County واقع در شرق بوفالو و حدود یک درایو 45 دقیقه ای از آبشار نیاگارا.

او در آنجا باقی خواهد ماند “در سراسر طبقه بندی فرایند” نیویورک وزارت امور خارجه از اصلاحات گفت: با توجه به CNBC.

“وجود دارد هیچ استاندارد زمانی برای این فرایند به عنوان آن متفاوت بوده و بر اساس فرد برنامهای پزشکی و دیگر نیازهای” این مقام گفت.

تهیه کننده “داستان عامهپسند” و “شکسپیر عاشق” به اعدام محکوم شد در منهتن دادگاه دولت یک هفته قبل است.

مواد منفجره گزارش های خبری در مورد Weinstein را به اتهام سوء استفاده از یک کاتالیزور مهم برای #MeToo جنبش که رهبری زنان بیشتر برای عموم به اشتراک گذاری خود را از اتهامات بدرفتاری با مشخصات بالا در مردان است.

آرتور Aidala یکی از Weinstein وکلا گفت: CNBC در بعد از ظهر چهارشنبه که آنها برنامه ریزی برای درخواست فایل اعتقاد راسخ خود را در جولای 13, دهان استدلال در آن تجدید نظر می رود را حدود شش ماه بعد.

Weinstein محکوم شد و در دادگاه سوم-درجه تجاوز به عنف و ارتکاب یک جنایتکار عمل جنسی در درجه اول بیش از دو سال پس از مقالات خود را با شرح اتهام سریال سوء استفاده از زنان برای اولین بار منتشر شده است. او در بر داشت و نه گناه از جدی ترین اتهامات که دو فقره از درنده تجاوز جنسی و یک تعداد از درجه اول تجاوز به عنف.

Weinstein را از جمله کاهش یافت و به زیر ممکن است حداکثر طول 29 سال پشت میله های زندان. اما 23 سال حبس خود تا کنون بیش از پنج سال حبس است که خود را وکلای دفاع درخواست کرده بود.

Weinstein چهره بیشتر اتهامات در کالیفرنیا از جمله اتهام تجاوز به یک زن و آزار جنسی یک زن دوم بیش از یک دوره دو روزه در سال 2013. ساعت پس از حکم او تحمیل شد و هفته گذشته در لس آنجلس دفتر دادستان منطقه گفت: آن را آغاز کرده بود روند داشتن Weinstein تحویل به کالیفرنیا به چهره کسانی که اتهامات عنوان شده علیه.

دادند که به نظر می رسد در سلامت فقیر در طول محاکمه وارد دادگاه با استفاده از واکر شده بود با عجله به منهتن در بللوو بیمارستان به درمان برای قلب روش بعد از اعتقاد خود را در اواخر فوریه.

پس از تحت یک روش برای پاک کردن یک قلب انسداد Weinstein زمان صرف شده در بدنام Rikers Island زندان پیچیده قبل از حمل به شمال ایالت زندان تسهیلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im