Harvey Weinstein تجاوز به عنف محاکمه قاضی می گوید منصفه به نگه داشتن کار پس از توجه داشته باشید نشان می دهد آنها در جدی ترین اتهامات

Harvey Weinstein پیاده روی به دادگاه در شهر نیویورک کیفری دادگاه در تاریخ 6 ژانویه سال 2020 در شهر نیویورک است.

استفانی کیت | گتی ایماژ

قاضی در تجاوز به عنف محاکمه افتاده فیلم مغول Harvey Weinstein گفت منصفه پنج شنبه برای ادامه مذاکرات پس از آنها پیشنهاد آنها آویزان هستند در جدی ترین اتهامات از درنده تجاوز جنسی در مورد.

هیئت منصفه در بعد از ظهر جمعه در منهتن دادگاه گفت: در یک یادداشت به قاضی James Burke “ما داوران درخواست به درک اگر ما می تواند در 1 و یا 3 اما به اتفاق آرا بر دیگران است.”

فقره 1 و 3 هستند به اتهام درنده تجاوز جنسی.

تعداد 2 توسط جنایی عمل جنسی در درجه اول تعداد 4 توسط, تجاوز به عنف در درجه اول و تعداد 5 است تجاوز به عنف در درجه سوم است.

اگر دادند محکوم درنده حمله جنسی او را حداقل حکم 10 سال زندان با حداکثر حکم زندگی پشت میله های زندان.

این اتهامات از درجه جنایی عمل جنسی و درجه اول تجاوز به عنف هر یک حداقل حکم پنج سال زندان با حداکثر 25 سال است. اگر محکوم سوم-رشته, تجاوز به عنف, Weinstein چهره یک جمله اعم از تعلیقی به مدت چهار سال در زندان است.

برک گفت: هیئت منصفه که هر حکم که بازگشت آنها باید به اتفاق آراء و اگر آنها نمی تواند اتفاق آراء خاص جنایی تعداد از آنها نمی تواند بازگشت حکم برای آن حساب کند.

قاضی پرسید: منصفه به ادامه مذاکرات و اشاره کرد که آن را غیر معمول نیست برای یک هیئت منصفه به دشواری رسیدن به یک حکم. هیئت منصفه پس از آن از سر گرفته شد مذاکرات خود را برای کمتر از یک ساعت و نیم است.

برک و سپس اخراج منصفه برای آخر هفته و به آنها گفت که دوباره به دادگاه به ادامه بحث های خود را در صبح روز دوشنبه.

“آیا هر چیزی که خواهد قرار داده و سلامت خود را در معرض خطر از آنجا که ما نیاز شما و با تشکر برای همه چیز شما را انجام داده اند” برک گفت.

تا کنون منصفه را صرف 24½ ساعت تعمق در مورد.

Weinstein, 67, که به اتهام تجاوز به یک زن بازیگر مشتاق جسیکا مان در یک اتاق هتل در منهتن در سال 2013. او همچنین متهم است با زور دهان در دستیار تولید میمی هیلی در سال 2006.

بازیگر Annabella Sciorra شهادت در دادگاه است که Weinstein raped او را در آپارتمان او در هر دو اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994.

Weinstein بود و نه متهم در پرونده تجاوز به Sciorra اما شهادت او همراه با پنج تن دیگر از زنان اجازه داده شد توسط قاضی به منظور اجازه می دهد دادستان برای نشان دادن یک الگوی رفتار دادند.

داوران بحث و تبادل نظر در مورد شروع دیر صبح روز سه شنبه.

Weinstein نیست شهادت در دادگاه.

Weinstein برای سال ها یکی از هالیوود مردان قدرتمند داشتن حمایت یک رشته طولانی از لحاظ مالی موفق و تحسین منتقدان فیلم هایی مانند “شکسپیر عاشق” و “دار و دستههای نیویورک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>