دانشگاه هاروارد اجازه خواهد داد که برخی از دانشجویان در محوطه دانشگاه این سقوط تا زمانی که آنها را coronavirus آزمون هر 3 روز

دانشگاه هاروارد در کمبریج ،

Maddie مایر

دانشگاه هاروارد است استقبال دانشجویان سال اول و برخی دیگر از دانش آموزان به دانشگاه این ترم پاییز اما دانش آموزان را به کروناویروس آزمون هر سه روز کلاس ها آموزش داده می شود آنلاین و آن را نمی خواهد تخفیف شهریه مدرسه روز دوشنبه اعلام کرد.

Upperclassmen قادر خواهید بود به درخواست برای بازگشت اگر آنها تکنولوژی کافی در خانه و یا به چالش کشیدن شرایط خانواده. مجموع درصد از دانشجویان زندگی در محوطه دانشگاه خواهد بود محدود به حدود 40 درصد است.

“فرض کنید که ما به حفظ 40 درصد تراکم در ترم بهار ما را دوباره به عقب یک کلاس و اولویت ما در این زمان است که به سالمندان به دانشگاه” هاروارد گفت. “بر اساس این طرح برای اولین بار سال را برای بازگشت به خانه و یادگیری از راه دور در بهار.” این انتظار برای انتشار یک تصمیم در مورد بهار در اوایل دسامبر.

دانشگاه هاروارد آخرین مدرسه به اعلام آن ترم پاییز قصد دارد به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده

دانشگاه هاروارد قبلا اعلام کرد که تمام آموزش رخ می دهد آنلاین. امروز همچنین گفت: شهریه را نمی توان با تخفیف از $49,653 اگر چه دانش آموزان ثبت نام از راه دور نمی خواهد پرداخت هزینه های مسکن. ترم آغاز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در سپتامبر. 2 و همه دانش آموزان در محوطه دانشگاه خواهد بود انتظار می رود به ترک توسط شکرگزاری.

دانش آموزان را مجبور به انجام Covid-19 تست پس از ورود و در هر سه روز پس از آن.

پیش بینی است که بسیاری از دانش آموزان تحت این برنامه نمی خواهد در پردیس زندگی برای هر بخشی از آینده سال تحصیلی دانشگاه هاروارد اجازه خواهد داد که همه ثبت نام دانشجویان مقطع کارشناسی تحصیل از راه دور برای کل سال را به دو دوره در پردیس دانشگاه در دانشگاه هاروارد مدرسه تابستانی در سال 2021 با شهریه بخشیده است.

دانشگاه هاروارد طرح محدود تر است از کسانی که از دانشگاه های دیگر است که شده است خود را اعلام سقوط برنامه. هفته گذشته دانشگاه ییل اعلام کرد این اجازه را می دهد که 60 درصد از دانشجویان به بازگشت به دانشگاه. دیگر آیوی لیگ مدارس مانند دانشگاه پنسیلوانیا و دانشگاه کرنل برنامه ای برای بازگشایی بسیاری از آنها مسکونی سالن و برگزاری برخی از کلاس های حضوری.

دانشگاه پرینستون نیز روز دوشنبه اعلام کرد آن را به دانشجویان و جوانان برای پردیس در پاییز و رشته و سالمندان در بهار با Covid-19 تست پس از ورود و “به طور منظم پس از آن.” اکثر کلاس ها خواهد بود از راه دور. دانشگاه راتگرز همچنین در نیوجرسی روز دوشنبه اعلام کرد که سقوط آن ترم را از ویژگی های یک اکثریت از راه دور کلاس ها و “بسیار محدود” در پردیس مسکن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>