دانشگاه هاروارد می گوید آن را قبول نمی فدرال coronavirus کمک

دانشگاه هاروارد گفت: این تصمیم “به دنبال و یا قبول” بودجه اختصاص داده شده به موسسه تحت فدرال coronavirus بسته امداد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد و سوال نخبگان موسسه نیاز به کمک مالی.

“دانشگاه هاروارد انجام نمی شود برای این حمایت نه به این درخواست دریافت یا دیده این وجوه” این دانشگاه در بیانیه ای گفت.

به عنوان یک نتیجه از “تمرکز شدید توسط سیاستمداران و دیگران در دانشگاه هاروارد” و مسائل مربوط به استفاده از آموزش عالی امداد اورژانس صندوق (HEERF), آیوی لیگ موسسه گفت: آن را نمی خواهد در نظر گرفتن هر گونه پول محرک است.

در طول چهار شنبه کنفرانس مطبوعاتی تهمت های تشکر شده از دانشگاه برای کاهش امداد پول است.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل به قانون امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته به خود اختصاص داده هاروارد با $8.6 میلیون, با توجه به یک گزارش از دانشگاه هاروارد زرشکی. این بودجه قرار بود برای کمک به موسسات آموزش عالی پوشش هزینه های اساسی مانند مواد درسی, تکنولوژی, مواد غذایی و مسکن.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام شرکت های بزرگ خصوصی و موسسات آموزش عالی مانند دانشگاه هاروارد برای گرفتن وام های فدرال در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

“دانشگاه هاروارد در حال رفتن به پرداخت پول. و آنها نباید مصرف آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول شب اخبار جلسه توجیهی در روز سه شنبه. “آنها یکی از بزرگترین موقوفات در هر نقطه از کشور و شاید در جهان, من حدس می زنم. و آنها در حال رفتن به پرداخت این پول است.”

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos نیز با صدور بیانیه ای در روز چهارشنبه در تخصیص HEERF.

“ثروتمند موسسات که در درجه اول خدمت به دانش آموزان کم درآمد لازم نیست و یا سزاوار اضافی مالیات دهندگان بودجه. این حس مشترک است. مدارس با اوقاف باید درخواست بودجه بیشتر می تواند به دانش آموزان داده شده که نیاز به حمایت بیشتر” DeVos گفت.

DeVos قبلا با ارسال نامه ای به دانشگاه و روسای دانشگاه ها در 9 آوریل مشاوره آنها را به خود تخصیص “به کسانی که در موسسات خود را در درون دولت و یا منطقه است که ممکن است قابل توجهی نیاز است.”

دانشگاه هاروارد گفت: آن را به اطلاع وزارت آموزش و پرورش از تصمیم خود و تشویق بخش به عمل به سرعت به reallocate منابع که قبلا اختصاص داده شده به دانشگاه هاروارد.” آن امیدوار است که “توجه ویژه داده خواهد شد و به ماساچوست موسسات که در حال تلاش برای خدمت به جوامع خود” دانشگاه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>