یک زن آمریکایی به اتهام باعث مرگ هری دان در یک جاده در نزدیکی راف Croughton تا به حال یک پس زمینه در سازمان سیا, آسمان, اخبار تایید کرده است.

اما آن Sacoolas بود شده اند در Northamptonshire پایگاه هوایی به عنوان یک همسر و تنها تا به حال هیچ مقام رسمی در حالی که او در انگلستان است.

ایمیل در روز یکشنبه گزارش داد که Sacoolas بود, سابق سیا, جاسوسی.

مدت کوتاهی پس از 19 سال موتورسوار Mr دان کشته در یک تصادف با یک خودرو در 27 اوت مشکوک راننده Sacoolas ادعا مصونیت دیپلماتیک و چپ بریتانیا برای ما.

شوهر او است که تصور می شود ما افسر اطلاعاتی.

preview image
24 ژانویه: اولویت ما این است که عدالت برای هری’

در ماه دسامبر خدمات تاج دادستان متهم به ایجاد Mr دونن مرگ با رانندگی خطرناک.

اما وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo حاضر اجازه می دهد تا یک انگلستان درخواست برای Sacoolas, 42, به تحویل به بریتانیا.

نخست وزیر بوریس جانسون پیوست وزیر امور خارجه Dominic Raab و دبیر خانه Priti پاتل در نقد و واشنگتن تصمیم به رد درخواست آمریکا برای بازگشت به انگلستان است.

و در آسمان Sophy ریج روز یکشنبه وزیر خارجه پیشین جرمی هانت گفت: Sacoolas’ سیا پس زمینه ممکن است تحمل کرده اند چرا ما نمی شد این امکان استرداد.

او گفت: آن را “کاملا غیر قابل قبول است که او نه رو عدالت در انگلستان” و افزود: ما نیست درمان بریتانیا به عنوان یک متحد در مورد.

Harry Dunn's parents
تصویر: هری دان پدر و مادر, Tim دونن و شارلوت چارلز

آسمان لیزا Boland گفت: سازمان سیا پس زمینه وحی: “آنچه در آن می کند شاید برای خانواده است که به توضیح آنچه که آنها را ببینید ثابت قدم پشتیبانی از ایالات متحده و دولت برای آن Sacoolas در تمام این.

“چه خانواده بسیار علاقه مند به دانستن این است که چه دولت بریتانیا می دانست که در مورد آن Sacoolas’ پس زمینه از آنجا که این خانواده برای اولین بار با نزدیک شدن به اخبار آسمان با داستان خود را در ماه اکتبر آنها احساس کردند که آنها تا به حال بسیار کمی کمک از مقامات انگلیسی.

“و آنها احساس کردند که او در پس زمینه ممکن است توضیح دهید که چیزی در مورد آن. البته این چیزی است که دولت خواهد گذاشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر