هری می رسد در انگلستان برای نهایی درگیری به عنوان ارشد سلطنتی

شاهزاده هری در انگلستان برای اولین نامزدی پس از آنچه به نظر می رسد اختلافات با دیگر اعضای خانواده سلطنتی در مورد آینده خود را.

دوک ساسکس پرواز به کانادا, در تاریخ 20 ژانویه به همسر مگان و پسر مورچه پس از ملکه توافق آنها می تواند گام به عقب از وظایف سلطنتی و بیشتر از نظر مالی مستقل است.

اما بیش از آخر هفته در ساسکس سلطنتی وب سایت هری و مگان به نظر می رسد نشان می دهد که آنها کاملا خوشحال با کار طرح از جمله نیاز به رها کردن “سلطنتی” از خود “ساسکس سلطنتی” با نام تجاری.

صبح روز چهارشنبه شاهزاده هری را باز کردن یک رویداد در ادینبورگ مرکز همایش های بین المللی خود را سازگار با محیط زیست-گردشگری ابتکار Travalystکه در آن او می رود به پرده تعطیلات طرح با یک سیستم نمره دهی’ برای کمک به گردشگران انتخاب سازگار با محیط زیست دوستانه پرواز.

هری راه اندازی این طرح در تابستان گذشته به صنعت سفر با هم به گردشگری و سفر بیشتر سازگار با محیط زیست و سازگار با محیط زیست گزینه های بیشتر در دسترس است.

از آن خواهد شد اولین بار در هری پاتر و شاهزاده به نظر می رسد در انگلستان پس از او روشن ساخته است که او نیست راضی به معامله شده است که کار می کرد به جای خانواده اش را برای یک زندگی مستقل است.

Harry explains why he had to walk away from royal life - but it's not the deal he wanted
شاهزاده هری: ‘وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر’

هفته گذشته کاخ منتشر شد به روز رسانی جدید مدل کار برای Sussexes و گفت: “بهار سال 2020 انتقال خواهد اثر را در 31 مارس.

بیشتر از دوشس ساسکس

“به عنوان وجود دارد بدون سابقه برای این مدل جدید از کار و به تبع آن استقلال مالی خانواده سلطنتی و Sussexes به توافق اولیه در 12 ماه بررسی برای اطمینان از تنظیم این نسخهها کار میکند برای همه احزاب”.

روز جمعه کاخ سخنگوی بیشتر روشن است که آنها نمی خواهد با استفاده از کلمه “رویال” در هر آینده خیریه سرمایه گذاری و گفت: “در حالی که دوک و دوشس تمرکز خود را بر روی برنامه ای برای ایجاد یک جدید سازمان غیر انتفاعی با توجه خاص دولت بریتانیا قوانین اطراف استفاده از کلمه ‘سلطنتی’ شده است در نتیجه توافق کردند که خود, غیر انتفاعی, سازمان, زمانی که آن را اعلام کرد این بهار را نمی شود به نام ساسکس سلطنتی پایه و اساس است.

Why does Britain still have a royal family?
هنوز هم مربوطه یا یک یادگاری از گذشته است ؟

“دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘SussexRoyal‘ در هر قلمرو پست بهار سال 2020 است.”

اما این سرعت به دنبال یک پست در ساسکس سلطنتی وب سایت که در آن زن و شوهر را روشن ساخته است آنها ناراضی بودند با ترتیبات.

آنها گفتند: “در حالی که وجود دارد نه هر حوزه قضایی با سلطنت یا دفتر هیئت دولت بر استفاده از کلمه “سلطنتی’ در خارج از کشور, دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “سلطنتی” در هر قلمرو (هر دو در انگلستان و یا در غیر این صورت) زمانی که این انتقال رخ می دهد در بهار سال 2020 است.”

Sky's business correspondent Paul Kelso looks at what Harry and Meghan going financially independent from the taxpayer actually means.
آسمان کسب و کار خبرنگار: چگونه هری و مگان از لحاظ مالی مستقل?

آنها همچنین به نظر می رسید نشان می دهد که آنها در حال ناعادلانه درمان در مقایسه با دیگر اعضای این خانواده گفت: “در حالی که وجود سابقه برای, دیگر, عنوان, اعضای خانواده سلطنتی به دنبال اشتغال در خارج از این نهاد برای دوک و دوشس ساسکس 12 ماه بررسی دوره ای در محل قرار داده است.”

می آید بعد از کاخ مقامات در ماه ژانویه گفته بود که شده بود یک تمایل واقعی در درون خانواده به آمده تا با یک راه جدید برای آنها کار و هر کس که خوشحال بود که آنها می خواهم به برخی از نوع توافق, اما هنوز هم وجود دارد مسائل پیچیده است که تا به حال به از طریق کار.

اما حتی با روشن شدن هفته گذشته در برخی از این مسائل وجود دارد و هنوز هم به نظر می رسد اختلاف نظر در پشت صحنه بین Sussexes و دیگران در داخل کاخ.

:: گوش دادن به پشت سرفصل پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیش از 100 نماینده از صنعت سفر انتظار می رود در این رویداد در ادینبورگ با هری رود را باز کرد.

از شرکت کنندگان خواسته خواهد شد که به ارائه انتقادات و پیشنهادات خود را در برخی از ایده های Travalyst شرکای شده اند نگاه به صنعت گردشگری بیشتر سازگار با محیط زیست.

اسکاتلند انتخاب شد به عنوان مکان رویداد به دلیل بازدید اسکاتلند کار در گردشگری پایدار با ادینبورگ یک مثال از یک محل مبارزه در زمان با “بیش گردشگری” اما مناطق دیگر مانند ارتفاعات مشتاق به جذب بازدید کننده بیشتر.

این تفرج برای شاهزاده هری برای اولین بار از هفت درگیری دوک و دوشس ساسکس انجام خواهد داد در طول چند هفته آینده با هری پیوستن Jon Bon Jovi برای یک جلسه ضبط با این رقابت ها از گروه کر در روز جمعه.

پنجشنبه آینده خواهد بود که اولین بار ما دیدن مگان در انگلستان به عنوان او را حضور Endeavour Awards در لندن با شوهرش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>