هری و مگان استفاده از ساسکس برند سلطنتی ‘تحت بررسی’

بحث ادامه دارد که آیا پرنس هری و مگان خواهد بود و مجاز به نگه داشتن با استفاده از ساسکس برند سلطنتی.

اخبار آسمان می داند که برچسب مورد استفاده در زن و شوهر وب سایت و Instagram صفحه شده و تحت بررسی از آنها اعلام کرد که آنها می تواند قدم از نقش خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی.

با هری و مگان داشتن متعهد خود را به یک زندگی استقلال مالی بازار کارشناسان پیشنهاد کرده اند که خود را ساسکس نام تجاری می تواند یک “مطلق ثروت”.

Harry explains why he had to walk away from royal life - but it's not the deal he wanted
‘من غم و اندوه بزرگ است که آن را به این’ – هری

اما “سلطنتی” بخشی از ساسکس سلطنتی نام مورد ثابت شده است که یک نقطه چسبیده تا کنون با رویال منبع نشان می دهد که استفاده از کلمه “در این زمینه نیاز به بررسی شود”.

دیلی میل گزارش روز چهارشنبه که زن و شوهر دیگر نمی خواهد بود قادر به استفاده از ساسکس برند سلطنتی.

سلطنتی منبع افزود: “بحث هنوز هم ادامه دارد.”

“به عنوان بخشی از روند انتقال دوک و دوشس ساسکس را در فصل جدید برنامه ریزی شده است به خوبی در جریان است در اطراف اندازی جدید خود را به سازمان غیر انتفاعی است. اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد در دوره به دلیل.”

بیشتر از دوشس ساسکس

در حالی که استفاده از ساسکس سلطنتی باقی مانده است تا در برخی از ترتیبات اطراف آن در خروج از خط مقدم سلطنت تایید شده است.

Prince Harry and Meghan have decided to strike out on their own
سلطنتی کارشناسان در واکنش به بیانیه

پس مذاکرات با ملکه آن بود که نشان داد آنها نخواهد بود قادر به استفاده از خود والاحضرت عناوین دیگر و خواهد عوض شود مدل دهید به عنوان هری دوک ساسکس و مگان, the Duchess of Sussex.

آنها خواهد شد از دست دادن پول به آنها داده می شود هر سال از رویال کیف پول به منظور خود را دنبال کنند و منابع درآمد و بازپرداخت خواهد شد £2.4 متر از پول مالیات دهندگان را صرف نوسازی خانه خود را در Windsor Frogmore کلبه.

Frogmore Cottage in Windsor, the new home of Prince Harry, Duke of Sussex and Meghan, Duchess of Sussex
تصویر: Frogmore کلبه در ویندسور به حال £2.4 m نوسازی

که اعلام نشده هر گونه معاملات تجاری خود را پس از بمب اعلام وجود خواهد داشت مقدار زیادی از علاقه در کار با آنها – با Netflix در حال حاضر نشان می دهد که آن را مشتاق همکاری.

در حالی که آینده خود تلاش چیزی باقی می ماند یک رمز و راز, هری, و Meghan شده اند تخمگذار پایین در کانادا با پسر خود مورچه.

زن و شوهر ماندن در جزیره ونکوورصرف شش هفته وجود دارد بیش از کریسمس.

Prince Harry with his son Archie
تصویر: شاهزاده هری با پسرش مورچه

کاخ باکینگهام نشان داده است که زندگی جدید خود را در بهار آغاز خواهد شد, با هری در حال حاضر با حضور چه به بسیاری از احساس خود را نهایی نامزدی عمومی به عنوان یک ارشد سلطنتی در ماه گذشته.

:: گوش دادن به پشت سرفصل پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

زن و شوهر نیز قابل درک به کاهش نقش از 15 نفر به عنوان آنها خود را نزدیک کاخ باکینگهام ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>