هری و مگان نهایی در مکان درگیری به عنوان کامل royals نشان داد

دوک و دوشس ساسکس را به بازگشت به انگلستان برای نهایی خود را در مکان درگیری به عنوان کامل royals اواخر این ماه یک سخنگوی زن و شوهر گفته است.

آنها را در حداقل شش بیشتر درگیری های قبل از آنها رسما قدم به عقب به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در 31 مارس.

این خدمات عبارتند از هری انداختن به یک جلسه ضبط با ستاره راک جان بون جووی و این رقابت ها از گروه کر در پایان این ماه در حالی که مگان خواهد بود مارک روز بین المللی زنان یک هفته بعد.

دیگر درگیری شامل تلاش صندوق جوایز افتتاح Silverstone تجربه و Mountbatten جشنواره موسیقی.

نهایی خود را نامزدی که ذکر شده بود سخنگوی بیانیه روز چهارشنبه خواهد بود با تمام اعضای خانواده سلطنتی در کشورهای مشترک المنافع خدمات در کلیسای وستمینستر در 9 مارس.

آنها را از حضور در این رقابت ها – یک رویداد ورزشی برای پرسنل نظامی زخمی که تاسیس شد هری هم در ممکن است, اما نه وجود خواهد داشت سلطنتی ظرفیت.

هری همچنین انتظار می رود برای حضور در ماراتن لندن به عنوان حامی در ماه آوریل است.

بیشتر از انگلستان

می آید پس از دوک و دوشس اعلام کرد در ماه گذشته برنامه های خود را به من بدهید تا نقش خود را به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی و تلاش برای استقلال مالی.

کارشناسان پیشنهاد کرده اند ساسکس سلطنتی با نام تجاری استفاده می شود در چند وب سایت و Instagram – می تواند یک “مطلق ثروت” اما بحث بر سر اینکه آیا آنها می توانند همچنان به استفاده از آن هستند که تحت بررسی است.

در بیانیه روز چهارشنبه این زوج گفت: این 12 ماه دوره گذار نیز خواهد آمد به اثر در 31 مارس به منظور سلطنتی جدایی به توافق رسیدند.

آن اضافه شده است که زن و شوهر می تواند توسط خود انگلستان تیم بنیاد از 1 آوریل از دفتر خود در کاخ باکینگهام بود “دیگر مورد نیاز است”.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>