هری و مگان خواهد کرد دیگر با استفاده از ‘ساسکس سلطنتی’ در نام تجاری

شاهزاده هری و مگان خواهد بود با استفاده از ساسکس سلطنتی نام تجاری پس از بهار یک سخنگوی زن و شوهر گفته است.

از آن خواهد شد کاهش یافته است که این جفت ارز اعلام برنامه های خود برای سازمان غیر انتفاعی بعد از این سال.

آنها اذعان کلمه سلطنتی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد پس تصمیم خود را برای جلوگیری از انجام وظایف رسمی از طرف ملکه و تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است.

برنامه ای برای علامت تجاری ساسکس سلطنتی نیز رها شده است پس بحث و گفتگو با دستیاران ارشد و سلطنتی.

این سخنگوی گفت: “در حالی که دوک و دوشس تمرکز خود را بر روی برنامه ای برای ایجاد یک جدید سازمان غیر انتفاعی با توجه خاص دولت بریتانیا قوانین در اطراف استفاده از کلمه سلطنتی بوده است بنابراین موافقت خود, غیر انتفاعی, سازمان, زمانی که آن را اعلام کرد این بهار را نمی شود به نام ساسکس سلطنتی پایه و اساس است.

“دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘SussexRoyal’ در هر قلمرو پست-بهار سال 2020 است.”

این برچسب استفاده شده است که در چند وب سایت و Instagram حساب شده و تحت بررسی از آنها اعلام کرد در ماه ژانویه آنها خواهد بود به پله از نقش خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی.

بیشتر از Meghan Markle

هر دو خواهد شد در حال حاضر باید دوباره مارک را منعکس دوک و دوشس’ تصمیم گیری است.

وقت خود را به کار royals به پایان خواهد رسید و در 31 مارس, زن و شوهر روز چهارشنبه گفت:.

جفت نهایی سلطنتی نامزدی است که به احتمال زیاد به کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر در 9 مارس.

هری و مگان باید گفت آنها خواهد بود تقسیم وقت خود را بین انگلستان و آمریکای شمالی خواهد شد و تبدیل به “استقلال مالی”.

کارشناسان زودتر گفت نام تجاری خود را می توانید آنها را یک “مطلق ثروت”به راحتی ساخت تا £500 متر در سال اول خود را از استقلال است.

اندی بر خرده فروشی متخصص در قیمت ردیاب سایت Alertr.co.بریتانیا گفته اسکای نیوز: “آنها در حال رفتن به معروف ترین نام تجاری در جهان – Beckhams, اوباما, بیل گیتس – آنها در حال رفتن به دور پیش افتادن آنها از جمله یک نام تجاری عمده در حال حاضر.”

Harry explains why he had to walk away from royal life - but it's not the deal he wanted
‘من غم و اندوه بزرگ است که آن را به این’ – هری

جریان غول Netflix در حال حاضر حاکی از آن است که مشتاق همکاری.

این @SussexRoyal Instagram حساب قرار بود در آوریل سال گذشته و بیش از 11 میلیون پیروان.

سلطنتی منابع تاکید کرده اند زن و شوهر خواهد بود “در انگلستان به طور منظم” و همچنان به حمایت از آن مانند کشورهای مشترک المنافع و سلامت روان.

TORONTO, ON - SEPTEMBER 25: Meghan Markle and Prince Harry appear together at the wheelchair tennis on day 3 of the Invictus Games Toronto 2017 on September 25, 2017 in Toronto, Canada. The Games use the power of sport to inspire recovery, support rehabilitation and generate a wider understanding and respect for the Armed Forces. (Photo by Samir Hussein/WireImage)
تصویر: این زوج به پایان خواهد رسید وقت خود را به کار royals در ماه مارس

خبری که هری و مگان را از دست خواهد داد استفاده از ساسکس سلطنتی شرح زیر تعدادی از ترتیبات اطراف خود را در خروج که در حال حاضر تایید شده است.

آن را زودتر نشان داد آنها نخواهد بود قادر به استفاده از خود والاحضرت عناوین دیگر و خواهد عوض شود مدل دهید به عنوان هری دوک ساسکس و مگان, the Duchess of Sussex.

آنها همچنین از دست دادن پول به آنها داده می شود هر سال از رویال کیف و باید به بازپرداخت £2.4 متر از پول مالیات دهندگان را صرف نوسازی خانه خود را در ویندزور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>