کانادا می گوید آن را به پایان خواهد رسید آن کمک های امنیتی برای دوک و دوشس ساسکس زمانی که آنها قدم به عقب از وظایف سلطنتی.

کانادا مقامات می گویند آنها نمی خواهند امنیت هری و مگان پس از آنها از راه دور از مهمترین وظایف سلطنتی که آنها را به انجام طرح از ماه آوریل است.

مریم-لیز قدرت سخنگوی کانادا امنیت عمومی گفت: “این کمک را متوقف خواهد کرد در هفته های آینده در همراهی با خود تغییر در وضعیت.”

زن و شوهر گفت: آنها بدهد تا بودجه عمومی و تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل به عنوان آنها در کانادا زندگی کنند.

The Duke of Sussex speaking during a sustainable tourism summit at the Edinburgh International Conference Centre in Edinburgh. PA Photo. Picture date: Wednesday February 26, 2020. See PA story ROYAL Sussex. Photo credit should read: Andrew Milligan/PA Wire
‘ما همه فقط به او هری’

Royal Canadian Police مشغول به کار بود به عنوان امنیت برای زن و شوهر از ماه نوامبر.

Ms قدرت گفت که به عنوان دوک و دوشس ساسکس آنها در نظر گرفته شده “در سطح بین المللی محافظت افراد” که موجه اقدامات امنیتی تحت معاهده بین المللی.

بریتانیا پلیس شهری نیز درخواست کمک.

بیشتر از Meghan Markle

زن و شوهر انتظار می رود به صرف بیشتر وقت خود را در کانادا در حالی که حفظ یک خانه در نزدیکی قلعه ویندسور.

آنها شده اند اجاره یک عمارت در جزیره ونکوور در بریتیش کلمبیا.

در حالی که آنها استقبال شده در کانادا وجود داشته است مخالفت عمومی به مالیات دهندگان پرداخت برای امنیت خود.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

زن و شوهر حیرت زده بریتانیا در ماه ژانویه اعلام کرد که آنها می خواستند به قدم به عقب از وظایف سلطنتی و ایجاد یک زندگی مسالمت آمیز و دور از کانون توجه رسانه ها.

این جفت ارز نیز رها شده و قصد دارد با استفاده از “ساسکس سلطنتی” با نام تجاری هنگامی که آنها ایستاده اند و به عنوان ارشد خانواده سلطنتی.

دوشس ساسکس به زودی بازگشت به انگلستان برای اولین بار در تقریبا دو ماه برای یکی از نهایی درگیری به عنوان یک ارشد سلطنتی.

Jon Bonjovi textingf Prince Harry.
شاهزاده هری معاوضه متون’ با Jon Bon Jovi

Meghan ملحق خواهد شد هری در یک رویداد در لندن در 5 مارس به جشن دستاوردهای زخمی پرسنل خدمات خواهد شد که خود را از انظار عمومی ظاهر با هم پس از 7 ژانویه.

آنها آخرین اندیش به عنوان یک زن و شوهر در کانادا خانه در پایتخت برای تشکر از ملت ایران برای میزبانی آنها را در جشن خود را شکستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im