هری و مگان ‘بگویید شایعات آنها هرگز کار با آنها دوباره’

هری و مگان گفته اند سردبیران چهار روزنامه های ملی است که آنها را هرگز در مقابله با رسانه های آن گزارش شده است.

دوک و دوشس ساسکس قول داده اند که “وجود خواهد داشت هیچ گزینش و صفر تعامل” با Daily Mail, خورشید, آینه روزانه و Daily Express یا یکشنبه همتایان.

در به شدت دقت کنید نامه زن و شوهر گفت: آنها دیده می شود و زندگی مردم می دانند که “به طور کامل از هم جدا کشیده بدون هیچ دلیل خوب دیگر از این واقعیت شهوت پرست شایعات افزایش درآمد حاصل از تبلیغات”.

The couple attended the event on a very damp night in the capital
تصویر: این زوج با حضور در این رویداد بسیار مرطوب شب در پایتخت

حمله به مطبوعات تلخیص هری و مگان نوشت: “این است که به شدت مورد که با نفوذ یک تکه از رسانه ها بیش از چندین سال به دنبال عایق خود را از مصرف پاسخگویی برای آنها چه می گویند و یا چاپ – حتی زمانی که آنها می دانند که آن را تحریف شده نادرست یا تهاجمی فراتر از عقل است.”

نامه خود شده است به دست آمده توسط روزنامه نگاران از گاردین و تایمز مالی.

این زن و شوهر که به تازگی نقل مکان به لس آنجلس با نوزاد خود را پسر مورچه رسما پا به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در پایان ماه مارس و برنامه ریزی برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است.

آنها تاکید کرد که خود را تندرو سیاست نبود در مورد اجتناب از انتقاد و یا سانسور دقیق گزارش اضافه کرد: “رسانه ها باید حق را به گزارش و در واقع یک نظر بر روی دوک و دوشس Sussex, خوب یا بد است. اما آن را نمی توان بر اساس یک دروغ است.”

بیشتر از انگلستان

هشدار آنها را نه “خود را به عنوان ارز برای اقتصاد clickbait و اعوجاج” آنها بر تصمیم خود برای تعامل با “مردمی, رسانه های منطقه ای و رسانه های محلی و جوان و آینده روزنامه نگاران” به جای.

CAPE TOWN, SOUTH AFRICA - SEPTEMBER 25: Prince Harry, Duke of Sussex, Meghan, Duchess of Sussex and their baby son Archie Mountbatten-Windsor meet Archbishop Desmond Tutu and his daughter Thandeka Tutu-Gxashe at the Desmond & Leah Tutu Legacy Foundation during their royal tour of South Africa on September 25, 2019 in Cape Town, South Africa. (Photo by Toby Melville - Pool/Getty Images)
هری و مگان عشق داستان

بعد از این هفته اولین جلسه در Meghan را علیه او اقدام قانونی مربوط به روزنامه ها که منتشر ایمیل در روز یکشنبه و MailOnline رفتن به جلو بروید.

شرکت قطعات منتشر شده از “خصوصی و محرمانه” نامه به پدر جدا توماس Markle که در آن او نوشت که اقدامات خود را “باید شکسته قلب او را به یک میلیون قطعه”.

در اسناد دادگاه ترسیم جزئیات Meghan ادعای او وکلا می گویند این نامه بود: “بدیهی است که مکاتبات خصوصی” – و آن ادعا شده بود که روزنامه “انتخاب به عمد حذف یا سرکوب” بخش هایی از این نامه را “عمدا تحریف یا دستکاری” معنی آن است.

The duchess wagged her finger at the schoolboy after his remark
“او واقعا زیبا است, innit’

در ارتباط روزنامه ها تماما رد اتهامات – به خصوص این ادعا که نامه ویرایش شد در هر راه که تغییر معنای آن – و می گوید آن را به شدت مورد مسابقه در این مورد.

هری و مگان نبوده و دور از محل موردتوجه وتماشای عموم از آنجا حرکت خود را به ایالات متحده.

دوک و دوشس ساسکس اعلام کرده اند برنامه ای برای راه اندازی یک جدید سازمان خیریه به نام Archewell است که با هدف “را به انجام چیزی که مهم”.

Harry WellChild video call
هری: احترام کامل به هر یک از شما’

مگان نیز نشان داد او اولین پست سلطنتی نقش: روایت یک فیلم مستند برای دیزنی.

در مصاحبه با محرمانه پادکست هفته گذشته هری گفت که او “فوق العاده افتخار” از پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

او در توصیف تلاش برای داوطلب و کمک در تلاش ملی به عنوان “زیبا انگلیسی” و او در ستایش جنگ جهانی دو جانباز کاپیتان تام مور که مطرح است بیش از £26m برای بیمه خدمات درمانی با راه رفتن طول باغ خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>