هری و مگان مجبور به رها کردن خود “ساسکس سلطنتی’ نام تجاری

شاهزاده هری و مگان, the Duchess of Sussex خود را “ساسکس سلطنتی” نام تجاری “در هر قلمرو پست بهار سال 2020” سخنگوی این زوج سلطنتی تایید کرده است.

این جفت ارز در نظر گرفته شده بود به استفاده از آن را برای خود بنیاد خیریه اما در حال حاضر خواهد بود مجبور به تغییر نام تجاری خود را.

“در حالی که دوک و دوشس تمرکز خود را بر روی برنامه ای برای ایجاد یک جدید سازمان غیر انتفاعی با توجه خاص دولت بریتانیا قوانین اطراف استفاده از کلمه سلطنتی از آن شده است در نتیجه توافق کردند که خود, غیر انتفاعی, سازمان, زمانی که آن را اعلام کرد این بهار را نمی شود به نام ساسکس سلطنتی بنیاد” که سخنگوی گفت: در یک بیانیه ارائه شده به ان بی سی نیوز.

“دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘SussexRoyal’ در هر قلمرو پست بهار سال 2020 است. بنابراین علامت تجاری برنامه های کاربردی که واصل شد به عنوان اقدامات حفاظتی اقدام در مشاوره و از زیر همان مدل سلطنتی پایه حذف شده است.”

آن شد و اعلام کرد که زن و شوهر را رسما شروع زندگی جدید خود را به دور از خانواده سلطنتی در 31 مارس است.

به عنوان یک نتیجه, زن و شوهر را دیگر باید یک دفتر در کاخ باکینگهام یک سخنگوی زن برای مرد گفت: بریتانیا انجمن مطبوعات آمریکا ،

اما هری اجازه خواهد داشت برای حفظ نظامی خود را در صفوف عمده ستوان فرمانده و رهبر اسکادران و زوج سلطنتی نیز همچنان به عنوان دوک و دوشس ساسکس و همچنین ارل و کنتس از Dumbarton و بارون و بارونس Kilkeel این سخنگوی گفت.

این Sussexes حیرت زده مردم زمانی که آنها اعلام کرد در ماه گذشته که آنها در نظر گرفته شده به “گام” از خانواده سلطنتی تقسیم وقت خود را بین بریتانیا و آمریکای شمالی و شروع به خود را به پرداخت صورتحساب خود را.

دراماتیک هفته به دنبال به عنوان کاخ اعلام کرد که ملکه الیزابت دوم می خواستم به سرعت به یک توافق در مورد زن و شوهر آینده. هری ملاقات با مادر او پدرش پرنس چارلز; و او برادر بزرگتر شاهزاده ویلیام در Sandringham و مستغلات.

بعدها اعلام کرد که آنها دیگر نمی خواهد در ارشد royals که آنها را تقسیم وقت خود را بین کانادا و انگلستان با اکثریت صرف در شمال امریکا است و آنها دیگر نمی تواند به عنوان شناخته شده خود و سلطنتی highnesses.

چند روز بعد هری گفت که این تصمیم به گام به عقب بود یکی نبود او ساخته شده بود به آرامی و که آن را به ارمغان آورد او را “غم و اندوه بزرگ است که آن را به این آمده است.”

این زن و شوهر شده اند و زندگی در ونکوور زیبا جزیره در شمال شرقی اقیانوس آرام فقط در سواحل بریتیش کلمبیا.

خروج خود را از سلطنتی وظایف مشخص شده در پایان یک دوره پر سر و صدا برای Sussexes که آنها را دیدم انتقاد در برخی محافل به ظاهر در یک فیلم مستند توسط انگلیسی ها پخش ITV که در آن آنها صحبت در مورد خانواده شکاف و فشارهای آنها مواجه شده اند.

زن و شوهر نیز مبارزه با شایعات بریتانیا.

مدت کوتاهی پس از تولد مورچه هریسون Mountbatten-ویندزور در ماه مه جفت شکایت ایمیل در روز یکشنبه شرکت مادر همراه, روزنامه ها پس از تلخیص انتشار نامه خصوصی Meghan به او نوشت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>