هری و مگان تبر کاخ کارکنان در کانادا حرکت

شاهزاده هری و مگان به درک که قطع نقش از 15 نفر از کارکنان به عنوان آنها خود را نزدیک کاخ باکینگهام و گام به دور از زندگی سلطنتی.

دوک و دوشس ساسکس در حال زندگی در کانادا با نوزاد خود را پسر مورچه به عنوان آنها شروع یک زندگی جدید از استقلال مالی را از وظایف سلطنتی.

کاخ منبع گفت: آسمان, اخبار, زن و شوهر دیگر نیاز به یک دفتر در کاخ و تیم خود مطلع شد در ماه گذشته.

Harry and Meghan
تصویر: برخی از کارکنان خواهد بود محل در نقش های مختلف و برخی از خواهد بود برکنار

این منبع گفت که این اطلاعات هنوز در حال نهایی شدن است و در حالی که برخی از کارکنان ممکن است حرکت به دیگر نقش ها در خانواده سلطنتی دیگران خواهد شد ساخته کار برکنار شده است.

این Sussexes تا به حال در ابتدا امیدوار بود برای یک نقش دوگانه حمایت از ملکه های کشورهای مشترک المنافع و هری نظامی انجمنهای اما این ایده تلقی شد بیاستفاده.

The Sussexes' royal obligations will end in the spring
تصویر: این Sussexes’ رویال تعهدات به پایان خواهد رسید در بهار

کاخ باکینگهام گفت: زندگی جدید خود را به دور از وظایف سلطنتی در بهار آغاز خواهد شد این سال است.

هفته گذشته در طول Sussexes’ رویداد برای اولین بار پس از اعلام آنها را ترک خانواده سلطنتی, هری نشان داد او در درمان شده است برای چند سال گذشته برای مقابله با از دست دادن مادر خود را.

بیشتر از انگلستان

او گفت: JP Morgan-حمایت سرمایه گذاری جایگزین اجلاس در فلوریدا او نمی خواست همسر و فرزند خود را به تجربه آنچه او را از طریق رفت و هنگامی که او جوان تر بود.

معلوم نیست اگر دوک پرداخت شد برای ظاهر شد اما این باورند او می توانست با دریافت هزینه به ارزش صدها هزار پوند است.

سلطنتی مراقب خواهد بود انتظار برای دیدن اینکه آیا هری و مگان که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از ملکه مشترک المنافع اعتماد را در ظاهر سالانه کشورهای مشترک المنافع روز خدمات با خانواده سلطنتی در کلیسای وستمینستر در 9 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>