هکرها به نظر می رسد به هدف حساب توییتر از Elon Musk, بیل گیتس, دیگران, در, دیجیتال, ارز کلاهبرداری

Elon Musk به نظر می رسد به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت SpaceX پرتاب در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در مه 27 سال 2020 است.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یک توییت ارسال شده توسط ایلان حساب در روز چهارشنبه خواسته برای بیت کوین و وعده داده شده به “دو تمام” پرداخت های ارسال شده به یک آدرس.

این آغاز یک موج تصاحب بالا مشخصات حساب های توییتر از جمله اپل, حال بارگذاری, مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس و چند cryptocurrency مربوط به شرکت.

مشک جیر حذف شد دقیقه پس از آن فرستاده شد قبل از دوم جیر جیر درخواست برای بیت کوین ارسال شده بود و از همان حساب و حذف شده دوباره. در مجموع مشک حساب ارسالی سه بیت کوین توییت از توییتر حساب وب و پاسخ به بیل گیتس.

Bitcoin اخبار مربوط به صدای جیر جیر بود که اپل اولین توییت اگر چه حساب قرار داده بود تبلیغات در گذشته است.

تصویر/CNBC

تصویر/CNBC

اپل حساب توییتر هک شد.

جف بزوس’ حساب توییتر هک شد.

کامرون Winklevoss از بنیانگذاران cryptocurrency بازار Gemini ارائه توضیح در یک صدای جیر جیر: “همه مهم پرکردن حساب های توییتر شده است به خطر بیافتد.”

تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای نظر. توییتر گفته است که به دنبال این مسئله است.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>