ورزشگاه استخرهای سرپوشیده و اوقات فراغت مراکز در انگلستان برای بازگشایی از 25 جولای

سالن های ورزشی و استخرهای شنا و دیگر امکانات ورزشی هستند مجاز به باز کردن درهای خود را یک بار دیگر و این تابستان باشگاه کریکت فصل است در نهایت گرفتن در راه است.

یک روز پس از Rishi Sunak خدمت وعده های غذایی ارزان و خواست ملت به “خوردن برای کمک به” دولت آرامش بخش مستند قوانین برای تشویق ما به همه جا دوباره.

استخرهای شنا در انگلستان می تواند بازگشایی از 11 جولای و داخل سالن های ورزشی و استخرهای شنا و استودیو رقص و ورزش هایی مثل بدمینتون و والیبال از 25 جولای.

People take part in a small exercise class at the Lionheart Fitness gym in Bedlington, Northumberland, which has moved some equipment into the car park as indoor gyms are still not permitted to open due to coronavirus lockdown restrictions.
تصویر: بدنسازی در Northumberland منتقل تجهیزات به ماشین پارک تا کلاس برگزار می شود در خارج از منزل

در یک خیابان داونینگ کنفرانس خبری وزیر فرهنگ الیور Dowden تایید سالن زیبایی برنزه مغازه ها و tattooists می تواند بازگشایی در انگلستان از روز شنبه.

عمومی, هنر اجرای – از جمله تئاتر اپرا و رقص و موسیقی نیز قادر خواهد بود به سر از آخر این هفته اگر چه تعداد مخاطبان محدود خواهد شد و خواهد بود موضوع را به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“زندگی عادی است به آرامی بازگشت” آقای Dowden گفت.

وجود خواهد داشت محدودیت در تعداد سالن های ورزشی و استخر و مردم را تشویق به دوش و تغییر در صفحه اصلی که در آن ممکن است هر چند در حال تغییر اتاق باز خواهد شد.

بیشتر از Covid-19

باشگاه کریکت همچنین می توانید رزومه از این پنج شنبه, 11 جولای با تعداد محدودی از تماشاگران مجاز و محل باشگاه وانجمن میله های زندان خواهد بود قادر به باز کردن موضوع اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اعلام بزرگ دوباره, باز, وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: “بازگشایی ورزشگاه اخبار است میلیون ها نفر در سراسر کشور شده اند در انتظار برای بسیاری از مردم از جان گذشته برای پرش بر روی یک چرخش دوچرخه و یا شیرجه رفتن به استخر.

“ما راهنمایی جامع را تضمین ورزشگاه و استخر و اوقات فراغت مراکز حمایت آنها نیاز به بازگشایی با خیال راحت برای مشتریان و کارکنان.

“کمک به مردم بازگشت به ورزشگاه با خیال راحت نیز کمک خواهد کرد که ملت دریافت بازی-مناسب برای شکست این ویروس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>