‘مضحک’ به ادعای PM ‘قلم’ پنج اضطراری coronavirus جلسات

آن را “عجیب و غریب” را به نشان می دهد که نخست وزیر بوریس جانسون “قلم” در جلسات دولت در پاسخ به کروناویروس بحران یکی از وزرای ارشد گفته است که اخبار آسمان.

دفتر هیئت دولت مایکل گوو وزیر دفاع PM پس از بررسی توسط ساندی تایمز ادعا کرد که دولت از دست رفته یک سری از فرصت ها برای کاهش تاثیر COVID-19 در هفته منتهی به مستند بودن اعمال شده است.

این مقاله همچنین بر این واقعیت است که آقای جانسون حضور نداشت پنج جلسات اضطراری در اجرا به کروناویروس شیوع در انگلستان – چیزی که تایید شد به اخبار آسمان در آغاز ماه مارس است.

Michael Gove
‘خیلی زود به آسانسور انگلستان مستند’

اما آقای گوو آمار بازگشت گفتن آسمان Sophy ریج گفت: “ایده این است که نخست وزیر قلم جلسات که حیاتی به ما پاسخ به coronavirus من فکر می کنم چیز عجیب و غریب است.”

وی افزود: “حقیقت این است که جلسات در سراسر دولت که برخی از آنها به ریاست وزیر بهداشت که برخی از آنها به ریاست دیگر وزرای اما نخست وزیر در زمان تصمیم گیری های مهم.

“من فکر می کنم که هر کسی که در نظر گرفته آنچه رخ داده به نخست وزیر چندی پیش هیچ کس می گویند نخست وزیر نیست پرتاب قلب و روح به مبارزه با این ویروس.

“رهبری او بوده است و الهام بخش در زمان و من فکر می کنم که در واقع چیزی است که بیشتر در خارج از پرتو این پیشنهاد که نخست وزیر بود و هر چیزی غیر از پر انرژی, مشخص, متمرکز و قوی در رهبری خود را در برابر این ویروس است.”

بیشتر از Covid-19

آقای گوو گفت: آقای جانسون بود “دوره نقاهت خوب” پس از وقت خود را در بخش مراقبت های ویژه با COVID-19 و شد در “شاد ارواح”.

او افزود که این ساعت تا به حال صحبت با وزیر امور خارجه Dominic Raab – که deputising برای آقای جانسون – و دستورالعمل های ابلاغ شده است به کابینه وزیران.

The extension takes the lockdown to at least 7 May, and Mr Raab hinted it would likely go further
انگلستان مستند برای ‘حداقل’ سه هفته بیشتر

صحبت های بعد به بی بی سی آقای گوو اذعان کرد که این کشور در پنج کبرا جلسات اما گفت این غیر معمول نیست.

“از آنجا که اکثر کبرا جلسات ندارد و نخست وزیر حضور آنها” او توضیح داد.

ساندی تایمز تحقیقات ادعا کرد که وزرای نادیده گرفته و هشدار دادند از دانشمندان و انگلستان از دست داد “حیاتی پنج هفته در مبارزه برای مقابله با این تهدید خطرناک از coronavirus با وجود اینکه در یک خطرناکی ضعیف دولت از آماده سازی برای یک بیماری همه گیر”.

دولت خبرچین دانشمندان و اضطراری برنامه ریزان اتهام وجود دارد خوشنودی در قلب دولت در اواخر ماه ژانویه و فوریه زمانی که آن را باید به فوریت جایگزینی ذخایر.

آقای گوو گفت: این تحقیقات “تا به حال یک یا دو پرتو عناصر به آن”.

خواسته به طور خاص آنچه نادرست بود در ساندی تایمز گزارش او گفت: “من نمی خواهد رفتن را از طریق در اینجا یک نقطه به نقطه عمل متقابل از تمام چیزهایی که در ساندی تایمز داستان که کمی خارج از پرتو اما بعد انجام خواهد شد.”

یک خیابان داونینگ سخنگوی آمار در این گزارش گفت: “پاسخ ما تضمین کرده است که بیمه خدمات درمانی داده شده است همه حمایت آن نیاز به اطمینان حاصل شود هر کس که نیاز به درمان را دریافت کرده آن را به عنوان به خوبی به عنوان حفاظت به کسب و کار و اطمینان به کارگران است.

“نخست وزیر بوده است و در رأس پاسخ به این, ارائه رهبری در طول این بسیار چالش برانگیز دوره برای کل ملت است.”

A pedestrian passes a poster alerting the public that if they must leave their home, they must stay within a two kilometre or 20 minute walking distance radius of their home, in Dublin city centre on April 8, 2020, as life in Ireland continues during the nationwide lockdown to combat the novel coronavirus pandemic. - Irish police set up nationwide traffic checkpoints on Wednesday, armed with new powers to enforce a lockdown designed to stem the spread of the coronavirus. Emergency legislation passed in the Irish parliament two weeks ago allows the government to curb non-essential travel during the crisis. People violating the ban risk a fine of up to 2,500 euros ($2,700) and/or six months in prison. The roadblocks have been put in place ahead of Easter holidays, traditionally used as an occasion for travel in Ireland. (Photo by PAUL FAITH / AFP) (Photo by PAUL FAITH/AFP via Getty Images)
انگلستان مستند: می تواند صبر عمومی اجرا می شود ؟

اما کار را Jonathan Ashworth برچسب Mr گوو “خاموش-پرتو” پاسخ “احتمالا ضعیف ترین عمل متقابل از یک مفصل در معرض در تاریخ سیاسی”.

سایه وزیر بهداشت گفت PM حال “سوالات جدی” برای پاسخ به.

او گفت: آسمان Sophy ریج گفت: “هیچ یک از ما انتظار دارند که غیر ممکن است ما درک می کنیم که اشتباهات ساخته خواهد شد در یک بحران از این طبیعت وجود دارد اما جدی سوال که چرا نخست وزیر قلم پنج کبرا جلسات در طول ماه فوریه زمانی که تمام جهان می تواند ببینید که چگونه جدی این تبدیل می شد.

“و ما می دانیم که اشتباهات جدی شده است ما می دانیم که ما در خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی ندارد PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] که به آنها گفته شده است این آخر هفته که آنها لزوما باید لباسهای که حیاتی به آنها را امن نگه دارید.

Boris Johnson
ساعت میاد کارکنان بیمه خدمات درمانی که برای او مراقبت

“ما می دانیم که ما تست ظرفیت است نه در سطح که مورد نیاز است.

“ما می دانیم که هواکش است که بسیاری از بیمارستان ها دریافت کرده اند در حال اشتباه از انواع هواکش و بزرگ وجود دارد سوال که آیا ما رفت و به این مستند بیش از حد به آرامی و در حال حاضر ما می شنویم نخست وزیر از دست رفته پنج جلسات در شروع این بیماری.

“این نشان می دهد که در اوایل او گم شده بود در عمل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>