گرتا Thunberg مجموعه غیر انتفاعی با ‘جایزه” نوبل آلترناتیو پول

سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg صحبت می کند به شرکت کنندگان در اعتراض تغییرات آب و هوایی در 17 ژانویه سال 2020 در لوزان سوئیس. اعتراض در حال وقوع است جلوتر از آینده سالانه گردهمایی رهبران جهان در مجمع جهانی اقتصاد.

رونالد پاتریک | گتی ایماژ

آب و هوا و فعال گرتا Thunberg استفاده از 1 میلیون کرون سوئد ($102,062) پول جایزه او برنده یک جایزه اخیر برای راه اندازی یک بنیاد غیر انتفاعی.

Thunberg دریافت حق امرار معاش جایزه, همچنین شناخته شده به عنوان “جایگزین” جایزه صلح نوبل” در ماه دسامبر این سازمان در پشت این جایزه پنج شنبه اعلام کرد که او برنده خود را برای ایجاد گرتا Thunberg پایه و اساس است.

جوان فعال خواهد تمرکز خود را غیر انتفاعی در ترویج زیست محیطی و اجتماعی پایداری و همچنین مسائل مربوط به سلامت روان.

17-year-old اعلام کرد در ماه ژانویه از طریق Instagram که او تا به حال راه اندازی یک بنیاد و اضافه کرد که او تا به حال اعمال شده به علامت تجاری نام او و “روزهای جمعه برای آینده” جنبش او ایجاد شده است.

حق امرار معاش بنیاد گفت که Thunberg انتقال او پول جایزه برای ایجاد پایه و اساس و بودجه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اهداف خیریه.

Thunberg گفت: پایه و اساس بود “به شدت غیر انتفاعی” و او تا به حال “هیچ علاقه ای به انسان دوستی” در اطلاعیه در ماه ژانویه است. او توضیح داد که پایه و مورد نیاز بود برای “دست زدن به پول (حق امتیاز کتاب, کمک های مالی, پول جایزه و غیره.) شفاف راه است.”

Thunberg دریافت حق امرار معاش جایزه “برای الهام بخش و تقویت مطالبات سیاسی به صورت فوری اقدام آب و هوا منعکس کننده دانشمند حقایق است.”

در علاوه بر این به او این جایزه Thunberg نیز نام مجله فرد از سال 2019 برای او کار تاثیر گذار در تغییر آب و هوا و جوانترین فرد برای دریافت جایزه.

Thunberg شات به شهرت در سال 2018 برای پرش مدرسه هر جمعه برای برگزاری مراسم در خارج از پارلمان سوئد خواستار اقدام علیه تغییر آب و هوا.

اوله فون Uexkull مدیر اجرایی حق امرار معاش بنیاد گفت: هر دو “فوری و دراز مدت اقدامات لازم برای جلوگیری از تغییرات آب و هوایی و ایجاد جوامع است که پایدار از دیدگاه های چندگانه.”

او افزود که بیماری های روانی نیز یک “مشکل در حال رشد در سراسر جهان است که اغلب نادیده گرفته شده” و گفت که حق امرار معاش بنیاد اعتقاد Thunberg غیر انتفاعی را “تاثیر بزرگ و توانمند سازی مقدار مورد نیاز را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>