Greggs به تعویق انداخته است برنامه ای برای بازگشایی, برخی از فروشگاه های خود را در هفته آینده بیش از ترس آن می تواند منجر به جمعیت.

نانوایی های زنجیره ای مشهور برای آن وگان رول سوسیس – بسته همه از آن 2,050 رسانه ها زمانی که به انگلستان رفت و به کروناویروس مستند در پایان مارس حتی اگر غذای آماده خدمات اجازه داده شد برای باز بماند.

در اوایل این هفته Greggs بود گفت: این برنامه ریزی برای بازگشایی 20 مغازه در منطقه نیوکاسل از دوشنبه آینده در یک آزمایش برای دیدن اگر آن را می تواند به طور موثر اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان COVID-19 محدودیت ها کاسته.

Ways of working will have to change when lockdown ends.
روند بازگشت به کار

اما در یک تجدید نظر سخنگوی این شرکت گفت: “با توجه به علاقه قابل توجهی در ما 20-فروشگاه محاکمه و خطر است که بیش از حد تعداد مشتریان ممکن است برنامه ریزی برای دیدار Greggs ما در حال حاضر در ابتدا کار این دادگاه در پشت درهای بسته به منظور به طور موثر تست جدید ما عملیاتی اقدامات ایمنی.

“ما همچنان به بررسی این خواهد شد و دعوت به راه رفتن در مشتریان به فروشگاه های ما تنها زمانی که ما می تواند اعتماد به نفس از انجام این کار در صورت کنترل شده و ما در نظر گرفته شده.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Greggs امیدوار بود اگر محاکمه شد موفق آن می تواند حرکت به فاز دو با 700 بازگشایی مغازه ها.

بیشتر از Covid-19

اما آن را تا به حال گفت که این فقط اتفاق می افتد اگر دولت نقل مکان کرد و برای اولین بار برای استراحت مستند با بازگشایی مدارس و بیشتر مردم در حال مجاز به بازگشت به کار.

این شرکت مشغول به کار بود و بر اساس آن مدارس را بازگشایی در ژوئن 1, اجازه می دهد که فاز دو مغازه به بازگشایی در 8 ژوئن.

مرحله نهایی از آن طرح اولیه بود برای باز کردن همه مغازه ها با اقدامات عملیاتی در محل توسط 1 جولای است که زمانی که دولت را حفظ کردند طرح در حال حاضر با توجه به پایان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de