‘شاخه های سبز’ در حال ظاهر شدن در معامله جهانی سازی فعالیت های مشاوره می گوید

برخی از نشانه هایی از بهبود پدید آمده در بازار جهانی معامله-ساخت بازار در شش هفته گفت: آسیا و اقیانوس آرام, مدیر اجرایی, مشاوره, شرکت, فردا Sodali.

می آید پس از یک دوره که در آن مالکیت و ادغام و دیدم “بسیار مهم رکود” در میان coronavirus بحران در نیمه اول سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال پیش.

“در شش هفته دیدیم که برخی از شاخه های سبز و ما شروع به دیدن برخی از کسانی که مگا معاملات دوباره آنلاین” Christian Sealey گفت CNBC در روز سه شنبه.

با توجه به Refinitiv اطلاعات هشت معاملات به ارزش بیش از 10 میلیارد دلار در هر امضا شد و در ماه های ژوئیه و اوت تا کنون.

در میان کسانی که معاملات 21 میلیارد دلار توافق است که در آن هفت & i Holdings, ژاپنی صاحب 7-یازده فروشگاه رفاه به دست آورد ماراتن نفتی را در جاده سریع السیر. آلمانی مراقبت های بهداشتی شرکت زیمنس Healthineers همچنین اعلام کرد در این ماه آن بود خرید Varian Medical Systems, برای بیش از 16 میلیارد دلار.

“برخی از شاخه های سبز است که ما در حال حاضر شاهد معاملات هستند که در حال پیشرفت بود قبل از همه گیر و شد را در خود نگه دارد و یا بوجود آمده اند با توجه به تنش های سیاسی بین ایالات متحده و چین)” Sealey گفت.

یک کارمند با پوشیدن ماسک محافظ آثار در این خط تولید برای توموگرافی کامپیوتری (CT) کامل بدن اسکنر دستگاه در طول یک رسانه های تور در زیمنس Healthineers AG کارخانه در شانگهای چین روز دوشنبه, فوریه. 24, 2020.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

چین بر اساس شرکت های که ذکر شده در ایالات متحده شروع به ارزیابی مجدد استراتژی خود را و در نظر رفتن خصوصی در این “زمان مناسب” در هنگام ارزیابی ممکن است پایین تر است.

دیگر عوامل اقتصادی نیز برای تشویق دلالان. “به خصوص در سراسر آسیا (آسیا-اقیانوسیه) منطقه ما کشورهایی هستند که عامل در نرخ بهره بسیار کم و محیط زیست است که بدیهی است که مطلوب برای معاملات مالی گفت:” CNBC “سرمایه اتصال.”

علاوه بر این او گفت: آسیا و اروپا که آمار coronavirus زودتر دیده می شود و ادغام و “گزاف گویی هر چه زودتر” از آمریکا

بیش از 1000 معاملات امضا شد در آسیا و اقیانوس آرام در ماه گذشته در مقایسه با 850 در آمریکا و 816 در اروپا Refinitiv داده ها نشان داد.

فرصت یا ناراحتی?

بخش فن آوری خواهد بود یکی از بزرگ “برندگان” وقتی که می آید به ترکیب و ادغام Sealey گفت.

“هر شرکت است که قادر به محوری یا در آغوش فن آوری برای اطمینان از زنده ماندن از عملیات خود شده است در یک جای خوب وجود دارد,” او گفت Covid-19 آورده بخش به خط مقدم. “ما شروع به دیدن … در سطح جهان افزایش در تکنولوژی مربوط به معاملات و من فکر می کنم که ادامه خواهد داد.”

آنها نگاهی به آنچه در حال هسته دارایی است که آنها نیاز دارند و چه غیر استراتژیک آنهایی که چیست و چه می تواند خلاص شدن از شر.

مسیحی Sealey

مدیر عامل شرکت مارو Sodali

پرسید: اگر قرارداد ساخت در نیمه دوم سال 2020 به احتمال زیاد فرصت طلب و یا به دلیل شرکت پریشانی او گفت: از آن خواهد شد کمی از هر دو.

شرکت ها می خواهند برای تقویت ترازنامه خود را و اطمینان حاصل شود آنها به خوبی می چرخاند برای آینده است. “آنها نگاهی به آنچه در حال هسته دارایی است که آنها نیاز دارند و چه غیر استراتژیک آنهایی که چیست و چه می تواند خلاص شدن از شر” او گفت:. “وجود خواهد داشت یک بیت از فعالیت در شرایط ایجاد توازن از شرکت های پرتفوی.”

نیز وجود خواهد داشت یک عنصر از “فرصت طلب بازی است.”

“برای برخی از شرکت ها که در آن آن را حس می کند استراتژیک به عنوان یک بزرگتر و بیشتر در مقیاس کسب و کار است که می تواند یک استراتژی آنها دنبال” او گفت:.

از سوی دیگر Sealey گفت: شرکت در خرده فروشی و یا نفت و گاز در بخش های, که, تلاش برای جذب سرمایه جدید ممکن است “فرصت طلب با اهداف تحکیم صنعت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>