Green Bay Packers کارفرمایی Aaron Rodgers می پیوندد بالا NFL ستاره رد CBA جدید پیشنهاد

Aaron Rodgers, Green Bay Packers

گتی ایماژ

Green Bay Packers ستاره Aaron Rodgers پیوست بالا ستاره از سراسر لیگ ملی فوتبال است که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای توضیح نارضایتی خود را با این پیشنهاد توافق دسته جمعی از صاحبان تیم با برخی از بازیکنان در حال حاضر تبدیل کردن ارائه دهد.

راجرز 36 رای دادند نه به NFL صاحبان طرح این ادعا او را تنها دیده می شود “یک نسخه خلاصه شده” از معامله است که او احساس می کند “خوب نیست به اندازه کافی.” صاحبان تیم تایید “عناصر اصلی” جدید CBA در هفته گذشته که شامل پرداخت می برد و بسیار خواستار 17-برنامه بازی است که می تواند به عنوان اوایل به عنوان 2021 فصل باید یک معامله جدید تایید شود.

راجرز که یکی از 32 تیم NFL بازیکنان نمایندگان اتحادیه گفت: بر اساس تصمیم خود را خاموش مکالمات او تا به حال “با مردان در اتاق قفل” و اضافه شده است که یک تغییر به طور منظم فصل و postseason بازی باید هرگز مذاکره.

“صاحبان روشن ساخته است که در 17 بازی در مورد پرداخت برای ‘اضافه’ مزایا و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با بازخورد مثبت در مورد دریافت هر گونه اضافی خطرات درگیر با اضافه شدن فصل به طور منظم بازی” راجرز هنوز توییتی. “نیز وجود دارد بسیاری از مسائل مطرح شده در مورد محل کار حجم کار و offseason برنامه. برخی از آنها پرداخته شده است, در حالی که دیگران نکرده اند.”

NFL بازیکنان اتحادیه کمیته اجرایی در ابتدا رای دادند 6-5 نه به توصیه و پیشنهاد رای نهایی است که در آن تمام بازیکنان شرکت کنند. با توجه به دو نفر با آگاهی از مذاکرات یکی از holdups شامل بازیکنان در ادامه به سوال ساختار مالی از 17 بازی.

به عنوان روز سه شنبه جلسه ای با NFL صاحبان این پیشنهاد پیشنهاد بازیکنان دریافت می تواند به 250.000 دلار اضافی مسابقه اما صاحبان کاهش یافته و بازی را حقوق و دستمزد حداکثر پس از بیش از چهار ساعت مذاکره در ایندیاناپولیس سایت اگر NFL ترکیب. این اتحادیه پس از آن تصمیم گرفت به حرکت این پیشنهاد به رای نهایی پس از بحث اضافی.

بازیکنان در حال حاضر تصمیم گیری یا نه به تصویب پیشنهاد. اگر مورد تایید و تصویب کار صلح تاسیس شده است برای دهه آینده. اما اگر بازیکنان رد معامله مذاکرات می تواند به حالت تعلیق تا زمانی که بعدی offseason.

اگر هر دو طرف موفق به تصویب یک CBA جدید قبل از ماه مارس آینده صاحبان می تواند تصمیم به قفل کردن بازیکنان برای اولین بار از سال 2001. که تحریم چهار ماه به طول انجامید اما در نتیجه از دست دادن به طور منظم فصل بازی.

در بیانیه منتشر شده در هفته گذشته NFL اذعان صاحبان تصویب این پیشنهاد اضافه کردن آنها را نیز تمرین نهایی “سال 2011 CBA اگر بازیکنان تصمیم به تایید مذاکره شرایط است. از احترام به روند و شرکای ما در NFLPA ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

نظر پیشنهادی CBA شد نشان داد در هفته گذشته است که ایالات متحده بازیکنان را دریافت 47 درصد از لیگ درآمد برای سال 2020 فصل که وال استریت ژورنال گزارش به مبلغ حدود 16 میلیارد دلار بیش از سال گذشته است. برای 2021 فصل سهم افزایش خواهد یافت و به 48 درصد. بعدی کیکر رخ خواهد داد اگر یک 17th بازی اضافه شده است که می تواند قرار داده و سپس بازیکنان به اشتراک گذاری در 48.5% افزایش پیش بینی شده پرداخت به 5 میلیارد دلار به بازیکنان در طول 10 سال معامله است.

دیگر اضافه شده به صاحبان طرح شامل توانایی برای اضافه کردن 14 بازیکنان به تمرین جوخه از 12 با افزایش در پرداخت $10,500 هر هفته از 8 ، 000 $در 2019 فصل است. اگر دو طرف موافق نیست در CBA ماه آینده 2020 پرداخت برای تمرین بازیکنان تیم ملی را بالغ بر $8,400 با توجه به زمان CBA ایجاد شده توسط NFL و بازیکنان ارتباط در سال 2011.

همچنین تست برای THC محدود خواهد شد و بازیکنان که انجام تست مثبت برای THC هنوز هم می تواند جریمه خواهد شد اما اجتناب از بازی تعلیق.

روز چهارشنبه بازیکنان از جمله سیاتل Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون هشدار داد که بازیکنان نباید “راش” تصمیم خود را قبل از آشکار او رای “نه” به این پیشنهاد جدید است.

پس از یک هفته 9 پیروزی شیکاگو خرس فصل گذشته Philadelphia Eagles ایمنی مالکوم جنکینز گفت: CNBC اتحادیه به رسمیت می شناسد “چقدر این لحظه ای است که برای آینده ما بازی کند.” جنکینز گفت: بازیکنان نمی خواهد با عجله به در نظر گرفتن هر گونه معامله در نظر آنها ناعادلانه است.

“ما می دانیم چقدر پول است که ساخته شده از ما, ورزش, کردن ما شباهت کردن محصول ما در حال قرار دادن در این زمینه” جنکینز گفت. “وقتی که می آید به کسب و کار از ورزش به خصوص فوتبال باید یک همکاری بین فوتبال و بازیکنان آن است. نه مالکیت و پخش پویا که از آن شده است.

“هر حرکت ما را در قرارداد بر کل گروه” جنکینز اضافه شده است. “اگر من را از یک معامله بد است که trickles را به هر کسی که پشت سر من و بالعکس. و بنابراین ما در کسب و کار از انجام هر کاری است که یک معامله بد نیست مواظب برای پسر بعدی و یا نمی کند مجموعه نوار کمی بالاتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>