Greek police fire teargas در مهاجران در مرز با ترکیه

مهاجران برخورد با پلیس یونان در منطقه حائل ترکیه-یونان مرز در Pazarkule در ادرنه منطقه در فوریه 29, 2020. – هزاران نفر از مهاجران گیر در ترکیه-یونان مرز درگیری با پلیس یونان در فوریه 29, 2020, با توجه به یک عکاس خبرگزاری فرانسه در صحنه است. یونانی پلیس با شلیک گاز اشک آور در مهاجران که انباشته اند و در یک گذرگاه مرزی در غرب ترکیه و در استان ادیرنه برخی از آنها در پاسخ به پرتاب سنگ در افسران. درگیری آمده یونان تقویت مرز خود را پس از آنکارا گفت: این امر و دیگر جلوگیری از پناهندگان از عبور به اروپا پس از مرگ 33 نیروهای ترکیه در شمال سوریه است.

OZAN کوز/خبرگزاری گتی ایماژ

پلیس یونان اخراج teargas نسبت به مهاجران که جمع شده بودند در نزدیکی مرز ترکیه و خواستار ورود در روز شنبه به عنوان یک بحران سوریه ناگهان منتقل شده بر روی اتحادیه اروپا آستان.

دولت یونان تصریح کرد وعده خود را به نگه داشتن مهاجران ،

“دولت به انجام آنچه در آن طول می کشد برای محافظت از مرزها” سخنگوی دولت Stelios Petsas به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که در 24 ساعت گذشته مقامات یونانی به حال برطرف تلاش 4000 نفر را به صلیب.

تصاویر زنده از یونان Skai تلویزیون ترکیه سمت شمال مرز مشترک در Kastanies نشان داد یونانی با پلیس ضد شورش شلیک teargas دور در گروه از مهاجران بودند و با پرتاب سنگ و فریاد فحاشی.

رسانه های مجاز به روش یونانی طرف مرز در صبح زود, اما, این منطقه بوی به شدت از teargas یک مهر شاهد گفت.

یک مقام دولتی گفت: در اواخر روز پنجشنبه که ترکیه دیگر شامل صدها نفر از هزاران نفر از پناهجویان پس از یک حمله هوایی در افغانستان جنگ زده ادلب در سوریه به کشته شدن 33 سرباز ترک پیش از آن روز.

تقریبا بلافاصله کاروان از مردم به نظر می رسد رفتن به یونانی زمین و دریا و مرز در روز جمعه.

حدود 3000 نفر جمع شده بودند در طرف ترکیه از مرز در Kastanies با توجه به یک دولت رسمی. Kastanies نهفته است فقط بیش از 900 متر (550 مایل)شمال شرق آتن.

یونان که اصلی دروازه برای صدها نفر از هزاران نفر از پناهجویان در سال 2015 و 2016 وعده داده آن را به نگه داشتن مهاجران ،

اما طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه روز شنبه گفت که برخی از 18,000 مهاجران در حال عبور از مرزهای ترکیه به اروپا است. صحبت در استانبول او را بلافاصله با ارائه شواهد برای شماره, اما گفت که این امر افزایش یابد.

پلیس یونان بودند نگه داشتن رسانه ها در مورد یک کیلومتر دور از Kastanies عبور از مرز اما گسترده تر منطقه که در آن دو کشور تقسیم می شوند توسط یک رودخانه بود و بیشتر نفوذ پذیر.

یک گروه از افغان ها با فرزندان جوان waded در سراسر حرکت سریع آب Evros رودخانه و پناه در یک کلیسای کوچک است. عبور آنها به یونان در صبح روز جمعه.

“امروز خوب است” گفت: Shir آقا 30 در انگلیسی دست و پا شکسته. “قبل از, اردوغان, مردم, پلیس, مشکل,” او گفت:. کفش های خود را سفت شد در گل و لای. آن را به حال باران به شدت شب قبل و در اوایل صبح دمای نزدیک به انجماد.

یونان در حال حاضر گفت: این امر تشدید کنترل مرز برای جلوگیری از coronavirus رسیدن به آن جزایر دریای اژه که در آن هزاران نفر از مهاجران در حال زندگی در شرایط بد.

نزدیک به یک میلیون پناهنده و مهاجر عبور از ترکیه به یونان و جزایر در سال 2015 تنظیم کردن یک بحران مهاجرت در اروپا اما این مسیر همه اما بسته پس از اتحادیه اروپا و آنکارا توافق برای متوقف کردن جریان در مارس 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>