دو افسر پلیس صحبت در مقابل پارلمان یونان در طول Coronavirus (Covid-19) بیماری همه گیر در, آتن, یونان در آوریل 24 سال 2020 است.

NurPhoto

یونان ممکن است در امان از نیاز به آمار دقیق اهداف مالی مربوط به قبلی کمک مالی در سال 2021 یک مقام دولتی گفت: CNBC توجه مداوم سلامت و بحران اقتصادی است.

کشور است که bailed سه بار در, توافق در سال 2018 برای رسیدن به اولیه مازاد بودجه – هنگامی که یک دولت درآمد بالاتر از آن صرف – 3.5% تا 2022. این سطح مورد نیاز از مازاد محدودیت دولت توانایی به صرف شد اما توافق با وام دهندگان بین المللی در بازگشت برای نرمتر بازپرداخت بدهی شرایط.

اما مداوم coronavirus همه گیر شده است به طور کامل تغییر چشم انداز اقتصادی برای یونان نیز به صورت گسترده تر اتحادیه اروپا (EU). به عنوان یک نتیجه سیاستگذاران اتحادیه اروپا توافق کردند در اواخر ماه مارس برای بلند کردن اهداف مالی برای هر کشور عضو تا زمانی که لازم است به آنها راه گریز بیشتر برای مقابله با بی سابقه اقتصادی در شوک است.

Akis Skertsos معاون وزیر به نخست وزیر یونان گفت: CNBC جمعه که “به احتمال زیاد این را حمل بر 2021 به عنوان به خوبی.”

“آن شده است تصمیم گرفته نشده است, اما ما پیشرفت به بحران این علائم زیرا همه اذعان می کند که 2021 نیز یک سال مشکل,” او اضافه شده است.

اتحادیه اروپا در حال حاضر ضربه سخت شده توسط اثرات اقتصادی از Covid-19 و قرارداد 3.5 درصد در سه ماهه اول سال است. با این حال اتحادیه اروپا آخرین پیش بینی ها نشان می دهد که 27 عضو در اقتصاد می تواند به سقوط تا آنجا که 7.4 درصد در سال جاری.

یونان می تواند حتی بدتر است. صندوق بین المللی پول (IMF) برآورد شده در ماه آوریل است که یونان را در محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) می تواند قرارداد 10 درصد این سال است.

این کشور سوار بر سختی های ریاضت تقریبا یک دهه پیش زمانی که بدهی خود را شمع شد که سرمایه گذاران دیگر حاضر به سرمایه گذاری خود را صرف. از آن زمان آتن را تحمل سه نجات برنامه های که در سال 2018 به پایان رسید.

اقتصاد خود برداشت تا پس از سال 2018; رشد تولید ناخالص داخلی ضربه 1.9 درصد در سال گذشته و نرخ بیکاری در ایستاده بود 17.3% — و زیر 27.5% دیده می شود در سال 2013 با توجه به داده ها از اروپا آمار ،

“ما در حال حرکت با دقت بسیار از نظر هزینه های است که ما را به منظور در بحبوحه ما بدهی و کسری بودجه ما,” Skertsos گفت CNBC از طریق تلفن.

یونان دارای بالاترین بدهی شمع در اروپا در حدود 180 درصد از تولید ناخالص داخلی.

بانک مرکزی اروپا حمایت

بانک مرکزی اروپا (ECB) شروع به خرید اوراق قرضه دولتی یونان حتی اگر آنها لازم نیست که یک سرمایه گذاری درجه امتیاز به عنوان بخشی از تلاش های گسترده تر برای کاهش شوک اقتصادی از coronavirus.

این تصمیم مورد استقبال مقامات یونانی که باید برای برخی از زمان استدلال در حمایت از شامل شدن در بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه برنامه.

Skertsos گفت: یونان “خواهد بود و بانک مرکزی اروپا برای ادامه در همان صفحه:” در سال 2021 و کاهش خطر از دست دادن است که محرک در آینده است.

“ما یک مقدار زیادی از ذخایر نقدی است که کاملا منحصر به فرد… پس این به ما اطمینان می دهد که بازار خواهد شد رای مثبت راه زنده ماندن یونان بدهی های خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de