GPs دریافت فوری هشدار در مورد افزایش در کودکان جدی COVID-19 علائم

GPs فرستاده شده اند یک “فوری و هشدار” در مورد افزایش تعداد کودکان در حال تبدیل شدن به شدت بیمار مبتلا به کروناویروس علائم مانند.

پزشکان هشدار داده شده است وجود دارد افزایش در طول سه هفته گذشته در تعدادی از کودکان در تمام سنین “ارائه با یک multisystem التهابی دولت نیاز به مراقبت های ویژه”.

اولیه هشدار در مورد کوروناویروسعلائم مانند صادر شد به شمال لندن GPs سپس تایید با یک “فوری و هشدار” به تمام پزشکان در روز یکشنبه توسط اطفال در بخش مراقبت جامعه (عکس).

How are children coping under lockdown?
چگونه کودکان مقابله تحت مستند?

پروفسور استفان Powis ملی پزشکی مدیر NHS انگلستان گفت: این موضوع است که نگاه به عنوان یک “موضوع ضرورت”.

اما صحبت که روزانه در خیابان داونینگ جلسه استاد Powis گفت که “خیلی زود” برای ایجاد یک لینک و هشدار داد که این بیماری است “بسیار نادر”.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin گفت: امکان ارتباط بین COVID-19 و شدید بیماری در کودکان بود “قطعا قابل قبول”.

عکسهای گفت: پدر و مادر باید “مطمئن باشید که بیماری های جدی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 هنوز هم به نظر می رسد به یک رویداد بسیار نادر است در کودکان”.

بیشتر از Covid-19

جامعه به نمایندگی از NHS England, هشدار پزشکان که شده است وجود دارد “افزایش کوچک” در کودکان ارائه با سندرم شوک سمی (TSS) و یا آتیپیک کاوازاکی بیماری علائم از جمله درد شکم علائم گوارشی و قلبی و التهاب است.

این موارد را دیده اند و هم “خون پارامترهای سازگار با شدید COVID-19”.

Matt Hancock
Secretary of State for Health and Social Care
هنکاک اعلام NHS تضمین زندگی طرح

برخی از کودکان ارائه با علائم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و برخی ممکن است تا به حال این ویروس قبلا اما دیگران نه.

عکس اضافه شده: “یک نگرانی رو به رشد است که یک سارس-COV2 مرتبط با سندرم التهابی است که در حال ظهور در کودکان در انگلستان و یا که ممکن است دیگر هنوز ناشناس عفونی بیماریزا در ارتباط با این موارد است.”

TSS است از یک بیماری شدید در آورده با سموم باکتریایی در حالی که کاوازاکی بیماری عمدتا بر کودکان زیر سن پنج و علائم شامل خارش و تورم گردن غدد های خشک و ترک خورده لب قرمز انگشتان دست یا پا و چشم های قرمز.

کاوازاکی بیماری باعث می شود که رگ های خونی ملتهب و متورم است که می تواند منجر به عروق کرونر.

پروفسور سیمون کنی NHS ملی مدیر بالینی برای کودکان و افراد جوان گفت: “خوشبختانه کاوازاکی-مانند بیماری های بسیار نادر که در حال حاضر عوارض جدی در کودکان مربوط به COVID-19 اما این مهم است که پزشکان آگاه از هر گونه بالقوه نوظهور لینک کلیک کنید به طوری که آنها قادر به کودکان و افراد جوان مناسب مراقبت سریع.

“توصیه به پدر و مادر همان باقی می ماند: اگر شما نگران کودک خود را به هر دلیل تماس با بیمه خدمات درمانی 111 یا پزشک خانوادگی خود را به صورت فوری مشاوره و یا 999 در مواقع اضطراری و اگر یک حرفه ای به شما می گوید برای رفتن به بیمارستان لطفا رفتن به بیمارستان.”

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

پروفسور مارتین مارشال, صندلی کالج سلطنتی, GPs, گفت GPs در حال نگه داشتن در بالای شواهد و اطلاعات به عنوان آنجا که ممکن است.

او گفت: “در عمل به طور کلی حداقل برای لحظه ای ما تشویق می شوند که این موارد در کودکان در حال افزایش نیست اما این علائم خاص صدا مربوط و ما خواهد بود با همکاری نزدیک با ما متخصص اطفال همکاران به اطمینان حاصل شود که ما پاسخ مناسب.

“پدر و مادر باید اطمینان که در حال حاضر شواهد نشان می دهد که COVID-19 به طور کلی یک بیماری خفیف در کودکان با کم عوارض و مرگ و مير. اگر والدین باید نگرانی در مورد سلامت فرزند خود را, ما می خواهیم آنها را به دنبال مناسب توصیه های پزشکی, یا تماس با بیمه خدمات درمانی 111 خود GP یا در شرایط اضطراری شماره گیری 999.”

در اوایل این ماه به والدین خواست برای گرفتن فرزندان خود را به یک پزشک اگر آنها ظاهر می شود بیمار پس از یک پیشرو paediatrician گفت: کودکان کمتر می شد را به اورژانس بیش از ترس آنها می تواند قرارداد COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>