دولت خواست برای آزادی خانه مراقبت مرگ ارقام به عنوان برآورد پدیدار

به عنوان بسیاری به عنوان 7,500 نفر فوت کرده اند ممکن است پس از عقد قرارداد coronavirus در مراقبت از خانه با توجه به پیشرو صنعت بدن.

مراقبت از انگلستان نشان دهنده 3,800 خانه و بیش از 50 ، 000 ساکنان و سازمان برآورد بر اساس اطلاعات آن جمع آوری شده از این امکانات.

اما پروفسور مارتین سبز, مراقبت, انگلستان, مدیر اجرایی گفت: دیلی تلگراف که “بدون تست آن را بسیار دشوار است را به یک شکل مطلق”.

Anne Clark - carer
مراقبت کارگر: “ما از دست دادن کسی که هر تغییر’

تازه ترین آمار رسمی از دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد وجود داشته است 217 مرگ و میر در مراقبت از خانه پس از یک COVID-19 تشخیص, اما این تنها دقیق که از 3 مارس.

اما بهداشت عمومی انگلستان تایید کرده است که وجود داشته اند coronavirus شیوع بیماری در 3,084 زبان انگلیسی, خانه های مراقبت از 15 آوریل است.

کارشناسان ابراز نگرانی کرده اند که مراقبت از خانه و میر می رویم “زیر رادار” به عنوان وزارت بهداشت و درمان را روزانه به روز رسانی در مرگ و میر تنها حساب برای کسانی که فوت کرده اند در بیمارستان پس از عقد قرارداد COVID-19.

در سراسر انگلستان در مجموع 14,576 مرگ و میر گزارش شده در بيمارستان.

بیشتر از Covid-19

آمار و ارقام دقیق از مراقبت از خانه بوده است با تاخیر چند هفته ای به دلیل روش های فعلی تکیه بر گواهی مرگ است که باید ثبت و پردازش شده است.

At Beechside, care assistants have moved into the home to stop the virus getting inside
10 مارس: داخل خانه های مراقبت مبارزه با COVID-19

در اوایل این هفته بهداشت عمومی انگلستان سر پروفسور ایوان دویل گفت: سازمان مشغول به کار بودند به سمت تولید “بسیار سریع تر داده ها ترجیحا به صورت روزانه”.

وزیر بهداشت مت Hancock نیز وعده داده است که اطلاعات در مراقبت از ساکنان خانه که می میرند با کروناویروس در دسترس خواهد بود “به زودی” – و او تایید کرد که کیفیت مراقبت از کمیسیون آغاز شده بود به جمع آوری اطلاعات مرگ و میر در بیمارستان ها و خانه های مراقبت از شنبه.

با این حال آقای Hancock مشخص نکرد که یا چگونه اغلب این داده ها منتشر خواهد شد.

یک سخنگوی دولت گفته است که “کار در سراسر ساعت به مراقبت اجتماعی بخش تجهیزات و پشتیبانی آنها نیاز دارید”.

بریتانیا می پیوندد مسابقه برای پیدا کردن واکسن

در بیانیه وزارت بهداشت افزود: “به عنوان یک دولت ما یک وظیفه برای گزارش تایید اطلاعات است. این مهم است که ما باید به بهترین شکل ممکن داده های قابل اعتماد به می دانم که چگونه بسیاری از مرگ وجود دارد, هر کجا که آنها رخ می دهد.

“در یک گام مهم رو به جلو فایرفاکس در حال حاضر ارائه یک شکست و مرگ و میر در محل وقوع. ما در حال حاضر با CQC و سازمان های دیگر برای درک اینکه چگونه به بهترین خود را به ارائه تا به روز اطلاعات در مورد مرگ و میر در مراقبت از خانه و جاهای دیگر.”

در اوایل این هفته مدیر یک خانه مراقبت در میان سخت ترین ضربه از بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: Sky News آنها احساس “اجازه پایین توسط دولت”.

روز پنجشنبه مدیر بلوط چشمه مراقبت در خانه لیورپول گفت: 16 ساکنان مرده بود پس از عقد قرارداد COVID-19 و دیگری هشت هنوز علائم.

یک نظرسنجی نی توسط Sky News محققان پیدا کرده است چند مراقبت از خانه ها در این کشور شده اند قادر به تست ساکنان خود را و یا کارکنان خود را برای COVID-19.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در همین حال یک گروه از بیش از 30 کار نمایندگان مجلس پیشنهاد کرده Mr هنکاک ادعا می کند که مردم در مراقبت از خانه های آزمایش شده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر است “نه اثبات توسط شواهد و مدارک بر روی زمین”.

آمار و ارقام از پنج کشور اروپایی پیشنهاد کرده است که مراقبت از ساکنان خانه را به خود اختصاص بین 42% و 57% از تمام مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

این امر همچنین نشان می دهد که روزانه آمار و ارقام اعلام شده توسط دولت بریتانیا در حال بسیار دست کم گرفت.

Domic Raab at government presser.
آرامش انگلستان مستند خواهد خطر زندگی – Raab

کارولین ابراهیم خیریه مدیر سن انگلستان گفت: عدم وجود تجهیزات حفاظت شخصی و تست تا به حال اجازه COVID-19 به “اجرا وحشی” در مراقبت از خانه.

“در حال حاضر آمار و ارقام airbrushing افراد مسن مانند آنها مهم نیست,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>