دولت نشان می دهد پنج چیز است که نیاز به اتفاق می افتد قبل از مستند برداشته شده است

انگلستان coronavirus مستند را در محل باقی می ماند حداقل برای یکی دیگر از سه هفته با دولت ترسیم شرایط را برای کاهش محدودیت.

اگر چه وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: وجود نور در انتهای تونل, او هشدار داد این کشور باقی مانده است “در یک ظریف و خطرناک مرحله از این بیماری همه گیر”.

The extension takes the lockdown to at least 7 May, and Mr Raab hinted it would likely go further
تصویر: گسترش طول می کشد مستند به حداقل 7 ماه مه و آقای Raab اشاره کرد این امر به احتمال زیاد به بیشتر

دلیل افزایش فشار به فاش کردن جزئیات طرح خروج آقای Raab نشان داد وجود دارد پنج عامل که دولت “باید راضی از” قبل از اقدامات می تواند آرام است. آنها عبارتند از:

  • اعتماد به نفس است که بیمه خدمات درمانی هنوز هم می تواند کافی مراقبت ويژه و متخصص درمان در سراسر بریتانیا
  • نیاز به یک پایدار و سازگار کاهش روزانه نرخ مرگ و اعتماد به نفس ما فراتر از اوج
  • داده های قابل اعتماد از گلی که ميزان عفونت کاهش یافته و به سطوح قابل کنترل
  • تست ظرفیت و PPE در دست به دیدار با عرضه به تقاضا در آینده
  • خطر دوم اوج عفونت است که تحت الشعاع بیمه خدمات درمانی

ایستاده در برای نخست وزیر بوریس جانسون در خیابان داونینگ روزانه coronavirus اخبار جلسه آقای Raab گفت که کارشناسان هشدار داده بود آرامش بخش این مستند در حال حاضر خواهد بود “خطر آسیب به بهداشت عمومی و اقتصاد” – و خنثیسازی پیشرفت های ساخته شده تا کنون است.

گسترش طول می کشد مستند به حداقل 7 ماه مه و آقای Raab اشاره کرد این امر به احتمال زیاد رفتن بیشتر است.

وی افزود: “ما آمده ایم بیش از حد از دست بیش از حد بسیاری از عزیزان و قربانی کردن بیش از حد اجازه دهید تا در حال حاضر — به ویژه هنگامی که ما در حال حاضر شروع به دیدن که ما تلاش می پرداخت.”

A pedestrian passes a poster alerting the public that if they must leave their home, they must stay within a two kilometre or 20 minute walking distance radius of their home, in Dublin city centre on April 8, 2020, as life in Ireland continues during the nationwide lockdown to combat the novel coronavirus pandemic. - Irish police set up nationwide traffic checkpoints on Wednesday, armed with new powers to enforce a lockdown designed to stem the spread of the coronavirus. Emergency legislation passed in the Irish parliament two weeks ago allows the government to curb non-essential travel during the crisis. People violating the ban risk a fine of up to 2,500 euros ($2,700) and/or six months in prison. The roadblocks have been put in place ahead of Easter holidays, traditionally used as an occasion for travel in Ireland. (Photo by PAUL FAITH / AFP) (Photo by PAUL FAITH/AFP via Getty Images)
انگلستان مستند: می تواند صبر عمومی اجرا می شود ؟

روز پنج شنبه تعداد کل COVID-19 بیمارانی که فوت کرده اند در انگلستان بيمارستان بیش از 13,000 پس از دیگری 861 مرگ تایید شد.

بیشتر از Covid-19

وجود دارد در حال حاضر شده است 103,093 مثبت آزمایشات برای بیماری های سراسر کشور.

انگلستان باقی می ماند چند هفته پشت دیگر کشورهای اروپایی به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس با ایتالیا و اسپانیا آغاز به کمی سهولت برخی از محدودیت های زیر سازگار روزانه می افتد در عفونت و مرگ و مير.

People in Stockport street taking part in clap for carers.
بریتانیا را تحسین آن NHS قهرمانان

در ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پرده برداری از سه فاز برنامه ریزی برای کمک به آمریکا به حالت عادی بازگشت با یکی در هفت کارگران آمریکایی در حال حاضر بیکار است.

در حالی که این مستند را دیده است میزان عفونت افت قابل توجهی در بریتانیا آقای Raab هشدار داد هنوز هم وجود دارد “مسائل با این ویروس در برخی از بیمارستان ها و مراقبت از خانه”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بعد امروز وزیر بهداشت مت Hancock خواهد شد و در صورت سوال از نمایندگان مجلس بیش از دولت coronavirus پاسخ.

او انتظار می رود که به صورت نظارت بر تامین تجهیزات حفاظت شخصی و انگلستان استراتژی خروج با کار رهبر آقا Keir Starmer این ادعا که آقای Raab شده است “تمایلی” به مجموعه ای از جدول زمانی بدون بوریس جانسون تصویب.

لندن, شهردار, صادق خان گفت: پوشیدن ماسک صورت در حمل و نقل عمومی باید اجباری ساخته شده در پایتخت.

در نامه ای به وزیر حمل و نقل Grant Shapps, آقای خان ابراز نگرانی خود را از انگلستان است که “عقب مانده جامعه بین المللی در مورد این موضوع”.

او نوشت: “آخرین شواهد علمی نشان می دهد که آنها می تواند به کاهش شانس یک فرد ندانسته آلوده کردن افراد دیگر با COVID-19 و بنابراین می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس.

“این است که مطابق با مشاوره از سازمان بهداشت جهانی (WHO) و با اقدامات در شهرها و کشورهای دیگر در سراسر جهان بسیاری از آنها ساخته شده اند با پوشیدن چهره و پوشش به ویژه هنگامی که آن را ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله مورد نیاز قبل از بلند کردن اجسام مستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>