دولت می تواند انجام دهد 3 همه چیز برای آماده سازی خود را برای آینده همه گیر سابق کاخ سفید مشاور می گوید

عضو کادر پزشکی طول می کشد شکستن خارج ویکاف بیمارستان در محله بروکلین در 4 آوریل سال 2020 در نیویورک است.

Bryan R. Smith | گتی ایماژ

سه مرحله را می توان توسط سیاستگذاران برای اطمینان از دنیا بهتر است آماده برای آینده بهداشت جهانی بحران, یک متخصص بهداشت گفت, CNBC دوشنبه.

این گونه جدید از coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 بود که برای اولین بار منتشر شده در چین در شهر ووهان در اواخر سال 2019. بیش از 1.2 میلیون نفر در سراسر جهان شده اند آلوده به این ویروس که تا کنون منجر به 70,590 مرگ و میر در سطح جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

صحبت کردن با CNBC “و نشانه” Rajeev Venkayya سابق ویژه معاون رئیس جمهور ایالات متحده برای biodefense و رئیس جمهور از این واکسن واحد کسب و کار در تاکدا دارو گفت: وجود سه حرکت مهم است که سیاستگذاران می تواند به اطمینان حاصل شود آنها بهتر آماده برای هر آینده بیماری های همه گیر.

درک بین گونه انتقال

جدید کروناویروس فکر این است که در سرچشمه حیات وحش بازار در ووهان اگر چه مقامات چینی ادعا کرده اند که شیوع بیماری ممکن است آغاز کرده اند در چین است.

در اواخر ماه ژانویه مقامات چینی اعلام کرد به طور موقت ممنوعیت تجارت حیوانات وحشی در بازار و سوپر مارکت ها و رستوران ها و سیستم عامل های تجارت الکترونیک — اما کارشناسان و حیات وحش سازمان ها خواستار ممنوعیت دائم برای کمک به جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر.

Venkayya CNBC گفت که اولین چیزی که نیاز به کار کرده بود و درک ما را از ویروس ها در گردش خون در جمعیت حیوانات.

“ما واقعا نمی پرداخت شده است با توجه به (این) اما (آنها) وجود دارد و باید از این پتانسیل به پرش بیش از حیوانات به انسان, جمعیت,” او توضیح داد. “تماس با ما که نظارت و ما باید برخی از فعالیت های نظارتی رفتن در سراسر جهان, اما ما نیاز به آن بسیار بهتر است.”

بهبود استراتژی پاسخ

یکی دیگر از منطقه است که نیاز به بهبود بود پاسخ دولت قصد دارد با توجه به Venkayya.

“ما می دانیم که هر زمان که شما باید چیزی شبیه به این, بسیاری از مردم در حال رفتن برای بیمار بسیار به سرعت به عنوان ما می بینیم در نقاط مختلف جهان این بیماری می تواند در امواج می آیند,” او گفت: CNBC.

“شما دیده می شود در نمودار وجود دارد که قله در تقاضا در مراقبت های بهداشتی با ظرفیت (که) در بسیاری از موارد overstretch و شکستن سیستم مراقبت های بهداشتی. ما نیاز به انجام یک کار بسیار موثر نه تنها در مسطح منحنی اما برای کاهش تفاوت بین اوج تقاضا و عرضه آن در دسترس است.”

یک راه این می تواند انجام داده بود با افزایش عرضه محصولات است که سیستم مراقبت های بهداشتی تلاش کرده بود به منبع در میان زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

“که شامل بسیار هوشمند برنامه ریزی برای تعداد زیادی از افراد بیمار در یک جامعه که در آن شما ترکیب به برنامه های شما تمایل به استفاده از سالن ها و هتل ها و جایگزین امکانات” Venkayya گفت. “اما امکانات کافی نیست — شما همچنین نیاز مردم — و به عنوان ما می بینیم در سراسر جهان بازنشسته پزشکان و پرستاران هستند که در آورده دانشجويان در حال فارغ التحصیلی در اوایل بنابراین ما می تواند به گسترش ارتش از مراقبت های بهداشتی کارگران است.”

“بنابراین من می خواهم بگویم که نوع آمادگی برای تعداد زیادی از مردم که بیمار فوق العاده مهم است,” او اضافه شده است.

همکاری جهانی

Venkayya همچنین گفت: سیاستگذاران نیاز به رویکرد همه گیر پاسخ استراتژی “به عنوان یک جامعه جهانی.”

“وجود دارد مکان هایی در جهان هستند که واقعا رنج می برند از نظر دسترسی به منابع پزشکی آنها نیاز دارند در حالی که در دیگر نقاط جهان موج نیست آنها برخورد نشده و یا آن را در حال حاضر به تصویب از طریق جوامع خود,” او گفت:. “ما نیاز به رایگان جریان های مردم و منابع و فن آوری (و) ابزار برای جوامع است که سخت ترین ضربه برای رسیدگی به این مشکل در آن لحظه.”

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ همچنین گفت: CNBC در روز چهارشنبه که هماهنگ تلاش های مورد نیاز برای مقابله با “مشترک نامرئی دشمن” از COVID-19.

برخی از تحلیلگران بحرانی شده است از رهبران جهان برای عدم همکاری برای کاهش تاثیر شیوع.

صحبت کردن با CNBC در مارس سابق استرالیا خزانه دار Wayne Swan جهانی گفت: هماهنگی و رهبری سیاسی بوده است وجود ندارد و در طول زمان بحران, در حالی که تحلیل گران هشدار داده اند که اتحادیه اروپا تنش آورده بودن به جلو در میان همه گیر می تواند منجر به فروپاشی منطقه یورو.

در ضمن علامت Malloch-قهوه ای و مشاور ارشد در گروه اوراسیا گفت: CNBC “Squawk Box اروپا” روز دوشنبه که coronavirus بحران هنوز هم فاقد یک جهان پیشگام استراتژی است.

“نکته بعدی (به دیده بان) خواهد بود در زمان دو هفته در نشست بهار صندوق بین المللی پول و بانک جهانی — اراده رهبران جهان قادر به گرد هم می آیند و با قابل قبول چشمگیر بسته برای مقابله با این جهان؟” “من فکر می کنم این پیشگویی بسیار مخلوط که آیا آنها — وجود دارد یک افتضاح بسیاری از رهبران جهانی که هنوز اقدام بسیار خودخواهانه و بسیار سراسر کشور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>