دولت بی سر و صدا منتشر ارقام که نشان می دهد آن را بیش از حد تعداد زیادی از مردم مورد آزمایش قرار

دولت به طور معمول اغراق تعداد کل افرادی که تا به حال تست شده برای COVID-19 200000 در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به جدید آسمان اخبار و تحلیل.

آن را زیر یک آسمان اخبار تحقیقات به بی نظمی در نحوه تست داده های جمع آوری شده و وارد شده در صورت وقوع.

در پی این داستان وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی (DHSC) منتشر شده است نشان داده تعداد کل افراد مورد آزمایش برای بیماری پس از ماه ژانویه است. این اولین بار است که چنین داده های منتشر شده پس از نیمه دوم اردیبهشت.

تجدید نظر شده داده نشان می دهد که روزانه از اعداد ارائه شده در آن زمان در کنار دولت در کنفرانس های مطبوعاتی به طور قابل توجهی بیش از حد تعداد زیادی از مردم که تا به حال تست شده برای coronavirus.

به عنوان مثال در 21 ماه مه در کنار کنفرانس مطبوعاتی با توجه به این که بعد توسط وزیر بهداشت مت, Hancock, این DHSC گفت که تعداد کسانی که تا به حال تست شده رسیده بود 2.06 میلیون.

داده های جدید, ارسال شده بی سر و صدا در DHSC سایت دیروز نشان می دهد که توسط آن مرحله تنها 1.6 میلیون تا به حال تست شده در انگلستان است.

قرار داده و در کنار داده های موجود از , اسکاتلند, ولز و ایرلند شمالیجدید تجدید نظر بریتانیا در مجموع 1.8 میلیون نفر – حدود 200000 کوتاه از اعلام اعداد است.

بیشتر از Covid-19

بر اساس این اعداد اعلام شده توسط دولت در آن زمان بودند اغراق تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش هر هفته حدود 20,000 – با توجه به این تازگی تجدید نظر داده است.

در 23 مارس دولت متوقف انتشارات تست داده است که برای انگلستان در دسترس نیست پس از آن.

این آخرین شواهد از مشکلات بریتانیا در مواجهه با دو شمارش داده و مشکلات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بسیاری از باقی می ماند در مورد قابلیت اطمینان از داده های انگلستان هر چند در هفته های اخیر DHSC شروع به انتشار به روز رسانی منظم در چگونه بسیاری از مردم شده اند تست شده برای این بیماری و اقدام به دنبال آمار رسمی منشور اخلاقی.

آن را نیز کاهش برآورد خود از تعداد موارد در انگلستان پس بیشتر از دو برابر شمارش.

یک DHSC سخنگو گفت: “در طول همه گیر ما شده است به طور کامل و شفاف در مورد داده های ما جمع آوری و انتشار و همیشه به دنبال بهبود آمار ما – از جمله در تست.

“ما کار کرده اند با دفتر آمار ملی (ONS) و دفتر آمار و مقررات ما در رویکرد جدید به این نشریات و ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با آنها را به عنوان ما در توسعه این ارقام است.

“ما باید به سرعت ساخته شده از ابتدا یک آزمایش در مقیاس بزرگ برنامه و در حال حاضر می تواند یک آزمون برای هر کسی که نیاز به یک. بیش از 11 میلیون آزمون تحویل داده شده اند تا کنون و ما باید از این ظرفیت به انجام بیش از 300,000 آزمون در هر روز – کمک به جلوگیری از گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>