وزیر دولت نشان می دهد پدر مرده است با کروناویروس

وزیر دولت Greg دست داد پدرش مرده است پس از عقد قرارداد coronavirus.

این نماینده محافظه کار مجلس برای چلسی و فولهام گفت: از دست دادن پدر خود ساخته شده روز پنجشنبه کف زدن برای سرپرستان رویداد “به ویژه تند و تلخ”.

“بزرگ به خارج وجود دارد, کف زدن برای ما سرپرستان از جمله کسانی که در مراقبت از ما خانه” تجارت گفت: با اشاره به در حال حاضر-هفتگی نشان از حمایت بریتانیا کلیدی کارگران در خط مقدم مبارزه با COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس.

Greg Hands (L) with his father. Pic: Greg Hands/Twitter
تصویر: گرگ دست (L) با پدرش. عکس: گرگ دست/توییتر

“به ویژه تند و تلخ برای من این هفته پس از مرگ پدر در مراقبت از خانه در روز دوشنبه از ذات الریه در آورده با COVID-19.

“پدر من است دیگر, مراقبت از خانه COVID مرگ اما من به یاد داشته باشید او را به عنوان درخشان مدرسه دستور زبان دانشمند, تک-فکر & تعیین مرد مشغول به کار راه خود را از فقر و مبارزه سخت و به بهترین خود را.

“او را بشدت از دست رفته است. 1934-2020 RIP.”

بوریس جانسون در این هفته کف زدن برای سرپرستان رویداد پیوستن بسیاری از مردم در سراسر کشور به آنها از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است.

بیشتر از Covid-19

People in Stockport street taking part in clap for carers.
بریتانیا را تحسین آن NHS قهرمانان

نخست وزیر در حال حاضر دوره نقاهت بعد از COVID-19 در Chequers کشور محل اقامت پس از مرخص شدن از بیمارستان در حالی که وزیر امور خارجه Dominic Raab deputises برای او.

یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت: “مانند میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور, نخست وزیر پیوست در کف زدن برای مراقبین در این شب به می گویند با تشکر از شما برای تلاش های باور نکردنی از کشور, پزشکان, پرستاران و کارکنان مراقبت.”

آن است که در حال حاضر هفته چهارم پس از این کشور آغاز شده و کف آن درمان COVID-19 بیماران در بیمارستان ها و خانه های مراقبت پس از این ایده رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در شروع مستند.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقای جانسون نامزد کری Symonds گفت که او “کف زدن سخت تر از همیشه امشب برای ما مراقبین. شما بهترین بریتانیا”.

او همچنین ادای احترام به کاپیتان تام مور 99 که مطرح شده بیش از £15m برای بیمه خدمات درمانی خیریه با راه رفتن 100 دور در اطراف باغ خود را.

همچنین در نظر گرفتن بخشی در کف زدن برای مراقبین شد آقای Raab و صدراعظم Rishi Sunak که منجر شده اند دولت پاسخ در غیاب PM.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>