دولت وکلا بپرسید DoD به تجدید نظر در تصمیم به مایکروسافت 10 میلیارد دلار قرارداد بیش از آمازون

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند, با ساتیا نادلا مدیر اجرایی مایکروسافت و جف بزوس مدیر اجرایی آمازون در آمریکا فناوری شورای میزگرد در دولت Dinning اتاق در کاخ سفید در واشنگتن روز دوشنبه 19 ژوئن 2017.

Jabin Botsford | واشنگتن پست | گتی ایماژ

وکلای دولت فدرال خواسته است که دادگاه اجازه می دهد تا Department of Defense (DoD) به تجدید نظر در تصمیم خود برای جایزه 10 میلیارد دلار خدمات ابری قرارداد به مایکروسافت که موجب چالش قانونی از Amazon Web Services.

در یک حرکت زمینه با آمریکا دادگاه فدرال ادعا می کند در پنجشنبه وکلا خواسته دادگاه به اعطای DoD “120 روز به تجدید نظر در جنبه های خاصی از به چالش کشیده آژانس تصمیم گیری است.” وزارت دفاع خواهد با استفاده از زمان برای اصلاح آن درخواست از پیشنهادات و اجازه می دهد “محدود” تجدید نظر پرداختن ارائه دهنده ویژگی های رویکرد به یک قیمت خاص سناریو.

ارائه دهندگان تنها می تواند تنظیم راه حل های آنها در حال حاضر پیشنهاد, پیشنهاد جدید راه حل های ذخیره سازی تحت شرایط درخواست شده توسط دولت است. وزارت دفاع نیز ارزیابی ارائه دهندگان’ “بازار آنلاین عرضه” و “تجدید نظر در آن جایزه تصمیم در پاسخ به دیگر چالش های فنی ارائه شده توسط AWS.”

مایکروسافت مخالفت با حرکت, با توجه به پر کردن اما مشاور برای AWS گفت: دولت آن را انجام داد و برنامه ریزی شده به فایل حرکت خود در پاسخ.

اما آمازون به صدا در حمایت از حرکت در بیانیه ای به CNBC.

در بیانیه سخنگوی آمازون خدمات وب گفت: “ما خوشحالیم که DoD اذعان کرده است ‘قابل توجه و مشروع’ مسائل که تحت تاثیر جدی جایزه تصمیم و اقدام اصلاحی لازم است. ما نگاه رو به جلو برای تکمیل عادلانه و موثر اقدام اصلاحی که به طور کامل insulates ارزیابی مجدد از نفوذ سیاسی و تصحیح بسیاری از مسائل مربوط اولیه ناقص جایزه.”

یک سخنگوی وزارت دفاع در بیانیه ای گفت: “در حالی که ما در مخالفت با تصمیم دادگاه ما باید آدرس این یافته ها در دادگاه را با هدف حصول اطمینان از ما warfighters این را دریافت کنید فوری و انتقادی مورد نیاز فن آوری به عنوان سرعت و کارآمد که ممکن است. به این ترتیب بخش تعیین می شود که بهترین و کارآمد ترین راه رو به جلو است و برای انجام یک ارزیابی مجدد از طرح های پیشنهادی به منظور رسیدگی به دادگاه اشاره کرد و نگرانی است. این گروه مدعی جدی ابر قرارداد اهدا شد مبتنی بر یک عادلانه و بی طرفانه منبع فرآیند انتخاب. این فرایند شامل ارزيابي منصفانه از طرح صرفا بر اساس درخواست را اعلام ضوابط و طرح های پیشنهادی را مشاهده کنید.”

مایکروسافت بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

حرکت در می آید و پس از یک قاضی به طور موقت مسدود قرارداد به درخواست AWS. در اولیه آن شکایت بیش از تصمیم دولت برای جایزه تا 10 سال قرارداد به مایکروسافت در اواخر سال گذشته AWS ادعا کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار انتقادات از آمازون و مدیر عامل شرکت جف بزوس تحت تاثیر DoD تصمیم.

“سوال این است که آیا رئیس جمهور ایالات متحده باید مجاز به استفاده از بودجه وزارت دفاع به دنبال خود شخصی و سیاسی به پایان می رسد” AWS نوشت و در آن زودتر شکایت. “DoD را قابل توجه و فراگیر خطاهای سخت به درک و غیر ممکن است برای ارزیابی جداگانه و جدا از رئیس جمهور بارها و بارها ابراز عزم در سخنان خود رئيس جمهور, ‘پیچ آمازون است.’ پایه عدالت نیاز به ارزیابی مجدد از پیشنهادات و یک جایزه جدید تصمیم گیری است.”

AWS استدلال DoD “نادیده زبان ساده از AWS’ پیشنهاد” و “استفاده بیش گسترده ای شکاف” بین AWS بازار موقعیت پیشرو در محاسبات ابری صنعت و مایکروسافت Azure. AWS به دنبال عزل مغلوب ساختن پیشی جستن, وزیر دفاع علامت Esper و سابق وزیر دفاع جیمز Mattis در مورد.

در آن زمان یک سخنگوی پنتاگون هرگونه “نفوذ خارجی” در JEDI جایزه تصمیم گیری است.

-CNBC آنی پالمر و جیم Forkin کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: CNBC کامل مصاحبه با آمازون SVP جی کارنی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>