دولت, بازدید, تست هدف به عنوان منتقدان می گویند اعداد دستکاری

مت Hancock نیست فقط رسیدن به 100,000 روزانه تست هدف او ادعا می کند او overshot آن را بطور قابل توجهی با 122,347 آزمایشات انجام شده در 24 ساعت به 9 صبح تا امروز.

به نظر می رسد یک دستاورد مهم از وزیر بهداشت خود کابینه همکاران بودند علنا شک او به تازگی به عنوان دیروز.

در عین حال این مزیت واقعی از یک هدف به عنوان آقای Hancock بستری در این شب است که آن را “یک گالوانیزه اثر در همه درگیر. این یک ماموریت”.

The government has surpassed its testing target
تصویر: دولت خود پیشی گرفته است تست هدف
Handout photo issued by 10 Downing Street of Health and Social Care Secretary Matt Hancock during a media briefing in Downing Street, London, on coronavirus (COVID-19). PA Photo. Picture date: Friday May 1, 2020. See PA story HEALTH Coronavirus. Photo credit should read: Pippa Fowles/10 Downing Street/Crown Copyright/PA Wire NOTE TO EDITORS: This handout photo may only be used in for editorial reporting purposes for the contemporaneous illustration of events, things or the people in the image or
Hancock: “ما ملاقات کرد هدف ما’

واضح است که ساعت شمارش معکوس در وزارت بهداشت متمرکز ذهن کارمندان دولت.

اما امروز این رقم شامل 40,369 صفحه اصلی تست کیت و آزمایشات انجام شده در ماهواره, مراکز, اما نه لزوما بازگردانده نشده است.

برخی از منتقدان ادعا می کنند که یک دستکاری در آمار. مردم را تا ذهن خود را, اما حتی با در نظر گرفتن این اتهام است که تعداد اند ماساژ دولت توانسته است به طور قابل ملاحظه ای افزایش آن تست ظرفیت در چند هفته.

به عنوان رئیس سابق کارکنان به جورج آزبورن – خود canny استراتژیست – Mr, Hancock, می داند که تنظیم یک هدف دست یافتنی و سپس دستیابی به آن است به خوبی پوشیده سیاسی تاکتیک.

بیشتر از Covid-19

با چنین مسئله پیچیده به عنوان دولت در پاسخ به COVID-19آن است که ساده دودویی راه اجازه می دهد تا به ارزیابی صلاحیت: یا شما با آن و یا شما نمی.

به وزیر بهداشت نه فقط burnished او شهرت خود اما کمک به ساخت اعتماد به نفس در کار همکاران خود را.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

با این حال آقای, Hancock, می داند که تست در حال حاضر مفید به عنوان بخشی از یک تست پیگیری و ردیابی’ برنامه.

این امر مسیر انتقال ویروس و ردیابی آن فرد آلوده تا به حال تماس با. آن حیاتی خواهد بود برای کاهش ‘R’ نرخ تولید مثلو نگهداری آن پایین است.

دولت در حال حاضر در استخدام 18,000 تماس با ردیاب اما این طرح بعید است به بالا و در حال اجرا تا اواسط ماه مه.

و برخی استدلال می کنند – به عنوان با بسیاری از دولت پاسخ – همه باید این اتفاق خیلی زودتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>