دولت انتظار ندارد’ به استراحت coronavirus مستند این هفته

دولت انتظار ندارد به استراحت و یا بالابر coronavirus مستند در اواخر این هفته دومینیک Raab گفته است.

وزیر امور خارجه بریتانیا که deputising برای نخست وزیر بوریس جانسون به عنوان بهبود او از کروناویروسگفت: وجود برخی از “نشانه های مثبت” از داده ها نشان می دهد که “ما در حال شروع به پیروزی در این مبارزه”.

اما او هشدار داد: “ما هنوز در گذشته اوج.”

Foreign Secretary Dominic Raab holds the daily press conference.
“ما هنوز راه طولانی برای رفتن’

او در سخنرانی خود در دولت روزانه COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی که پیش از این بررسی برای اولین بار از انگلستان مستند اقدامات در روز پنج شنبه.

دقیق محدودیت های اعمال شده در ماه گذشته به منظور تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس به طور گسترده ای انتظار می رود تمدید شود بعد از این هفته.

وزیران باید گفت آنها می خواهند به برخی از انگلستان است که از گذشته اوج این بیماری همه گیر قبل از آنها به سهولت شرایط lockdown.

آقای Raab گفت: در کنفرانس خبری که علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (SAGE) را نقد و بررسی شواهد اثربخشی اجتماعی فاصله اقدامات هنگامی که آن را در دیدار روز سه شنبه.

بیشتر از Covid-19

“ما انتظار نداریم که برای ایجاد هر گونه تغییرات به اقدامات در حال حاضر در محل که در آن نقطه و ما نمی خواهد تا زمانی که ما با اعتماد به نفس, اعتماد به نفس که ما در واقع می تواند که هر گونه تغییرات را می توان با خیال راحت ساخته شده,” او گفت:.

آقای Raab همچنین ادای احترام به اعضای عمومی که دولت به دنبال مشاوره و باقی مانده در داخل خانه در طول آخر هفته عید پاک.

People flout lockdown
مردم سرپیچی مستند قوانین روز جمعه

وزیر امور خارجه بریتانیا گفت: “اکثریت قریب به اتفاق” از انگلیسی ها بود به دنبال این مستند قوانین و افزود: “با ماندن در خانه آخر این هفته, شما زندگی را نجات داد.

“با تشکر از شما تلاش خود را ساخت همه تفاوت. و لطفا نگه داشتن آنها را – ما آمده ایم بیش از حد ما از دست بیش از حد بسیاری از عزیزان و ما قربانی بیش از حد به سهولت در حال حاضر.”

تایید انگلستان تلفات گذشت 10,000 در تعطیلات آخر هفته با یک دولت مشاور و متخصص بیماری های عفونی هشدار این کشور می تواند تا پایان بودن “بدترین آسیب دیده کشور در اروپا”.

در آخرین آمار و ارقام منتشر شده در روز دوشنبه وزارت بهداشت گفت: بیشتر 717 coronavirus بیماران فوت کرده, گرفتن انگلستان در مجموع به 11,329.

آن است که بالاترین افزایش ثبت بیش از این بانک در تعطیلات آخر هفته پس از 980 در روز جمعه – که پیشی بدترین تایید روزانه بالغ در ایتالیا و اسپانیا 917 در روز شنبه و 737 در روز یکشنبه.

اما تعداد واقعی مرگ و میر بالاتر خواهد بود که این ارقام را شامل نمی شود تمام مرگ و میر در جامعه است.

پروفسور کریس Whitty, انگلستان افسر ارشد پزشکی گفت: روز دوشنبه در کنفرانس خبری که او می خواهم برای دیدن تست افزایش می یابد در مراقبت از خانه.

Sir Patrick blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی, گفت که او انتظار دارد که به طور کلی مرگ و میر را افزایش می دهد در این هفته قبل از “plateauing”.

No. 10 released this video after PM was released from hospital.
PM: ‘آن می رفته اند یا راه’

او گفت بریتانیا ردیابی پشت ایتالیا و “پس از مرتب کردن بر اساس همان مسیر” وقتی که می آید به مرگ و میر بیمارستان اگر چه تعداد زیادی از مردم در تخت بیمارستان با COVID-19 شروع به “صاف کردن” در بسیاری از نقاط کشور است.

با بوریس جانسون در حال حاضر از بیمارستان خیابان داونینگ گفت:” آزمایش منفی برای این ویروس قبل از مرخص شدن است و در حال حاضر متمرکز بر خود و بهبود در عمارت کشور خود.

آقای جانسون را نمی توان انجام هر گونه کار دولت و تنها بازگشت به دفتر کار خود به توصیه تیم پزشکی شماره 10 اضافه شده است.

دولت در عین حال اصرار دارد که آن تست رژیم “در مسیر درست”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker.

خیابان داونینگ متعهد به انجام 100,000 coronavirus آزمون در روز تا پایان سال, یک هدف است که این ساعت را منتشر کرده است گفت: انگلستان در دوره برای دیدار با.

سخنگوی گفت: 18,000 انجام شده است در 24 ساعت به صبح روز یکشنبه و “پیشرفت خوب” در رسیدن به 100,000 تست شد و….

در موضوع تست خط مقدم NHS کارگران گفت: وجود داشته است “پیشرفت قابل توجهی” با نزدیک به 43,000 کارکنان و خانواده های آنها تست شده است.

Health Secretary Matt Hancock grilled over care home PPE
وزیر بهداشت پنجه بیش از عدم مراقبت از خانه تست

اما دولت کاهش یافته است به خوبی کوتاه از تعداد فن های آن برنامه ریزی شده بلافاصله پس از اضافه کردن به انگلستان سهام برای درمان coronavirus بیماران.

اضافی 200 ماشین آلات – که تامین اکسیژن برای افراد مبتلا به ریه نارسایی در موارد شدید – فرستاده شده به بیمه خدمات درمانی در هفته گذشته خیابان داونینگ روز دوشنبه گفت:.

اما وزیر بهداشت مت Hancock عهد کرده بود که حدود 1500 هواکش خواهد بود به دست آورد که در قاب زمان.

و همچنین نگرانی های اطراف هواکش و تست شده اند وجود دارد گزارش ها از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

این وضعیت باعث شده است تا کالج سلطنتی پرستاری برای گفتن اعضای آن است که به عنوان آخرین چاره باید آنها حاضر به درمان بیماران مبتلا به COVID-19 اگر آنها داده نشده حق PPE.

آقای Raab گفت: دولت درک “اهمیت گرفتن PPE به خط مقدم که آیا آن را در مراقبت از خانه و یا بیمه خدمات درمانی”.

وزیر امور خارجه بریتانیا گفت: بیش از 16 میلیون آیتم از PPE تحویل داده شد بیش از این بانک در تعطیلات آخر هفته و اضافه کرد: “ما در حال زور زدن هر تار و پود به رول آنها را حتی بیشتر و حتی سریع تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>