گوو: صدها نفر از هواکش تولید روزانه در coronavirus مبارزه

صدها جدید, پنکه, در حال تولید روزانه در انگلستان – 300 از چین وارد شده در شنبه ارشد وزیر دولت گفته است.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت: دولت کار با ونتیلاتور کنندگان در بریتانیا را موجود و اصلاح مدل در اعداد بزرگ با مدل های جدید به زودی در دسترس.

“بیشتر در حال آمدن به تولید در هفته آینده منوط به ایمنی و مصوبات قانونی به عنوان بخشی از نخست وزیر برای تولید کنندگان به مقیاس تولید” او گفت: در دولت روزانه COVID-19 کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

انگلستان coronavirus مستند کار ؟

آقای گوو گفت: یک تیم از دانشگاه کالج لندن با همکاری مرسدس بنز تولید شده جدید غیر تهاجمی تنفسی است که با توجه بالینی تایید.

او گفت: 250 از محصولات در حال حاضر با تولید هر روز در حال افزایش به 1000 نفر در روز در هفته آینده.

“ما نیز در حال افزایش ظرفیت بیمه خدمات درمانی برای استقرار تهاجمی تهویه شده اند خرید مهاجم هواکش از همکاران در خارج از کشور از جمله آلمان و سوئیس,” او اضافه شده است.

“و امروز 300 جدید فن از چین وارد شده.”

بیشتر از Covid-19

Undated handout photo issued by University College London of a volunteer patient demonstrating a continuous positive airway pressure (CPAP) breathing aid that can help keep Covid-19 patients out of intensive care which has been developed by mechanical engineers, medics and the Mercedes Formula One team with a team from University College London (UCL) and University College London Hospital (UCLH). PA Photo. Issue date: Monday March 30, 2020. See PA story HEALTH Coronavirus. Photo credit should read: James Ty/UCL/PA Wire..NOTE TO EDITORS: This handout photo may only be used in for editorial reporting purposes for the contemporaneous illustration of events, things or the people in the image or facts mentioned in the caption. Reuse of the picture may require further permission from the copyright holder.
تصویر: دانشگاه کالج لندن و مرسدس بنز را توسعه داده اند یک فشار مثبت مداوم (CPAP) تنفس کمک

یکی دیگر از تمرکز روزانه جلسه بود تکرار کرد که دولت این پیام را به دنبال مستند قوانین و نمی شود وسوسه به شکستن اجتماعی فاصله قوانین در آب و هوای آفتابی در این آخر هفته.

آقای گوو گفت: افزایش مرگ و میر از این coronavirus را نشان می دهد “بیشتر از همیشه” است که انگلیسی ها باید چوب به دولت دستورالعمل.

“من می دانم که زندگی تحت مستند می توان به چالش کشیدن و برخی را وسوسه می شود در این آخر هفته آفتابی به سرمایه گذاری در خارج از,” او گفت:.

“اگر ما استراحت ما پایبندی به قوانین ما را افزایش می دهد خطر ابتلا به دیگران است.”

Ventilators are stored and ready to be used
تصویر: مایکل گوو گفت: 300 بیشتر فن های وارد شده از چین در روز شنبه. فایل عکس

آقای گوو خواست مردم “را به فکر می کنم از کسانی که در خط مقدم و فداکاری آنها در حال ساخت برای ما” به عنوان او نشان داد که هفت بهداشت حرفه ای در حال حاضر وی پس از ابتلا به ویروس.

او گفت: “هر چه وسوسه این آخر هفته, please don’t go خارج برای بازدید از دریاچه ها و سواحل این روستا… غرور را به جای نگه داشتن خود و خانواده ها و جوامع امن است.

“ما بیشتر محدود کردن تماس با ما بیشتر کند کردن گسترش عفونت بیشتر زمان ما باید به ایجاد ظرفیت در بیمه خدمات درمانی است.”

Aimee O'Rourke (39)
COVID-19: دوم بیمه خدمات درمانی پرستار می میرد

درخواست تجدید نظر می آید پس از آن تایید شد که یکی دیگر از 708 نفر کشته شده اند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مصرف بریتانیا در مجموع به 4,313.

یکی از آخرین قربانیان بود در سن پنج جوانترین قربانی زبان انگلیسی تا کنون.

در ضمن پیشرو دانشمند و مشاور دولت در گفت و اجتماعی فاصله اقدامات در انگلستان می تواند آرام در عرض چند هفته اگر وجود دارد نشانه این بیماری رو به کاهش است.

دولت هشدار داده است انگلیسی ها که COVID-19 ادعا می کنند بیشتر زندگی می کند طی هفته های آینده اگر مردم را به وسوسه و سر را به لذت بردن از آفتاب در این آخر هفته.

آسمان روشن و درجه حرارت بیش از 18C (64.4 F) شده اند و پیش بینی برای روز شنبه که می تواند آن را سخت تر برای برخی از به رعایت مستند اقدامات اجرا برای مبارزه با گسترش ویروس.

Boris Johnson also used the video message to urge the public to stay at home over weekend, for which warmer weather is forecast.
“ما نمی توانیم به استراحت’

NHS انگلستان ملی, مدیر پزشکی, Stephen Powis گفت: در کنفرانس خبری که در آخرین آمار و ارقام جدید نشان می دهد موارد COVID-19 شروع به “ثبات”.

اما او اضافه وجود دارد “هیچ جایی برای خوشنودی” و هر کس باید همچنان به دنبال مستند قوانین.

آقای گوو گفت: بستری در بیمارستان در حال افزایش نرخ در برخی از نقاط کشور تا 35 درصد در یورکشایر و شمال شرق و 47 درصد در میدلندز.

تئوری های توطئه پیوند استقرار 5G دکل به شیوع کروناویروس بودند ناودان توسط Mr گوو که آنها را به عنوان “خطرناک مزخرف”.

آقای Powis افزود: “5G داستان کامل و مطلق زباله آن بی معنی است آن است که بدترین نوع خبر جعلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>