رژیم صهیونیستی. Newsom: کالیفرنیا نیاز اضافی 50,000 تخت بیمارستان برای پاسخ به کروناویروس

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در یک کنفرانس خبری در ساکرامنتو کالیفرنیا دوشنبه, سپتامبر. 16, 2019.

غنی Pedroncelli | AP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت: دولت نیاز اضافی 50,000 تخت بیمارستان برای پاسخ به شیوع کروناویروس.

“به عنوان یک نتیجه از به روز رسانی مدل های ما ما به دنبال به طور قابل توجهی افزایش خرید از دارایی های, به طور خاص, تخت, سراسر, بهداشت و درمان تحویل سیستم” Newsom گفت.

دولت را گسترش خواهد داد برای ارائه مورد نیاز تخت طریق انواع معنی, Newsom گفت. سیستم بیمارستان به تنهایی برای ارائه اضافی 30,000 تخت از طریق آن افزایش طرح است. دولت نیز به دست آورد سه بيمارستان که ارائه خواهد شد اضافی 3,000 تخت.

کالیفرنیا به دنبال به دست آوردن باقی مانده 17,000 تخت را از طریق انواع مختلفی از جمله استفاده در هتل ها, متل ها, fairgrounds همایش مراکز و امکانات دیگر Newsom گفت.

“ما نیاز به شروع به انباشته از لحاظ منابع در سراسر ایالت کالیفرنیا,” او گفت:.

دولت در حال گسترش است تلاش خود را برای تهیه 1 میلیارد و دستکش و 500 میلیون N-95 ماسک و 200 میلیون سپر Newsom گفت.

Newsom روز دوشنبه همچنین اعلام کرد که بسته شدن از حالت پارک پارکینگ در تلاش برای تشویق به عمل اجتماعی فاصله. این طرح که در کالیفرنیا نیاز 50,000 تخت اضافی است که تنها دقیق اگر مردم در عمل اجتماعی فاصله, Newsom گفت.

“ما باید اعداد است که قابل ملاحظه ای بالاتر اگر ما را نمی,” او گفت:. “ما نمی توانیم خم منحنی اگر هر کس است.”

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 375,000 موارد coronavirus با حداقل 16,100 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده وجود دارد حداقل 43,000 موارد با حداقل 500 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>