رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید نیویورک را رول تست آنتی بادی در ‘روش تهاجمی’ در این هفته

روز شنبه, مارس 14 سال 2020 فرماندار نیویورک اندرو کومو به روزانه خود را در نشست خبری در میان coronavirus بحران در حال حاضر ویرانگر دولت است.

Karla ان ساحل | NurPhoto | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت در نظر دارد به رول تست آنتی بادی در این هفته تعیین شده است که شما با Covid-19 انجام “بزرگترین نظرسنجی از هر دولت و مردم است که انجام شده است.”

کومو گفت: سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تایید دولت آنتی بادی آزمون که در آن طراحی شده است برای تشخیص اینکه آیا یک فرد توسعه آنتی بادی برای مبارزه با Covid-19 و نشان می دهد آنها ممکن است سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری و گفت: دولت انجام خواهد شد “هزاران نفر” از تست های این هفته است.

“ما شما را هزاران نفر از آزمون آنتی بادی آزمایش بیش از این در هفته آینده در سراسر کشور به ما واقعی عکس واقعی قبل از دقیقا چگونه بسیاری از مردم آلوده به ویروس coronavirus و بادی” کومو گفت. “بنابراین ما باید واقعی برای اولین بار آماری از تعداد دقیقا همان جایی که ما به عنوان یک جمعیت است.”

این آنتی بادی آزمایش را دولت خود را “برای اولین بار درست عکس فوری” از چگونه بسیاری از مردم در دولت آلوده شده اند با Covid-19, کومو گفت. ملیسا DeRosa, وزیر امور دفتر به فرماندار بعد از توییتی که دولت آنتی بادی آزمایش روز دوشنبه آغاز خواهد شد و خواهد نمونه از 3000 نفر است.

“ما واقعا نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آلوده شدند. چگونه بسیاری از مردم تا به حال coronavirus اما خود حل و فصل شود. ما واقعا نمی دانیم چرا که ما شده اند قادر به انجام تست در آن بزرگ مقیاس” کومو گفت. “ما قصد داریم برای انجام این کار در تهاجمی ترین راه در کشور…”

متحده باید موسسه “قوی تست برنامه در محل برای در خطر بهداشت و درمان کارگران از جمله ظهور آنتی بادی آزمایش” با توجه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده جدید دستورالعمل های فدرال برای بازگشایی اقتصاد صادر پنج شنبه.

محققان بسیاری از آنها از دانشگاه استنفورد منتشر شده مطالعه جمعه که Covid-19 می تواند به مراتب بیشتر و گسترده در شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا از رسمی شمارش نشان می دهد.

“این می افزاید: به بدن در حال رشد از کار است که نشان می دهد مقدار زیادی از موارد که رفت و غیر قابل تشخیص” John Brownstein, متخصص اپیدمیولوژی در بیمارستان کودکان بوستون گفت.

اما جهانی بهداشت مقامات به تازگی مورد سوال اگر تست آنتی بادی با دقت می تواند تعیین کند که آیا یک فرد است که سیستم ایمنی بدن به این بیماری است. سازمان بهداشت جهانی هشدار جمعه گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که آزمايشهاي می تواند نشان دهد که آیا یک فرد دارای ایمنی و یا دیگر در معرض خطر تبدیل شدن به reinfected.

“این تست آنتی بادی قادر به اندازه گیری است که سطح سرولوژی حضور که سطح آنتی بادی, اما این بدان معنا نیست که کسی با آنتی بادی” است که ایمنی بدن دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت: در روز جمعه.

دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: دانشمندان نیز هنوز تعیین طول حفاظت آنتی بادی ممکن است به کسی که آلوده شده است با کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>