گوگل HR سر به پایین در میان تنش میان کارکنان

آیلین Naughton و سپس مدیر عامل Google UK & Ireland, در, تبلیغات, هفته اروپا 2016 در لندن, انگلستان.

Eamonn M. McCormack/گتی ایماژ

گوگل منابع انسانی رئیس آیلین Naughton پله از نقش او را در میان تنش های رو به رشد بین کارکنان و مدیریت.

Naughton که برگزار کرده است نقش های مختلف در این شرکت از سال 2006 باعث شده است که بخش منابع انسانی شرکت به عنوان معاون رئیس جمهور از مردم عملیات پس از سال 2016. این خبر قبلا در گزارش فورچون.

کارمند یافته دو برابر شده است پس از سال 2016 زمانی که Naughton در زمان سکان آن را به عنوان اضافه شده بیش از 70 ، 000 کارکنان.این شرکت مواجه شده است و قابل توجه تنش با کارکنان در طول چند سال گذشته از جمله نوامبر 2018 کارمند راه رفتن از کارکنان آموخته این شرکت پرداخت کرده بود خروج آندروید ارشد 90 میلیون دلار در سال 2014 با وجود معتبر ادعاهای سوء رفتار جنسی و همچنین اعتراض به برنامه های این شرکت برای همکاری با وزارت دفاع در هوش مصنوعی, فن آوری و برنامه ریزی — پس از رها — برای ایجاد یک سانسور نسخه از موتور جستجوی خود برای چین است. در ماه نوامبر سال 2019 شرکت اخراج چهار نفر از کارکنانش که ادعا مشترک اطلاعات داخلی.

CNBC به تازگی گزارش شده که در سال 2019 شرکت نورد تعمیرات اساسی به چگونه آن بخش منابع انسانی در پاسخ به شکایت. به جای هر فرد گزارش خود را به منابع انسانی تماس در خود سازمان و محل وجود دارد در اصل یک بلیط صف کارگران گفت. که تبدیل به یک مشکل برای برخی که احساس نیازهای خود را در حال حاضر برون سپاری به افرادی که لازم نیست قبل از دانش یا درک درستی از این وضعیت است.

Naughton خروج می آید در میان آهسته نورد اجرایی shakeup در طول چند ماه گذشته. در ماه دسامبر بنیانگذاران لری پیج و سرگئی برین پایین پا از نقش خود به عنوان مدیر عامل و رئیس گوگل شرکت برگزاری الفبا. سوندار پیچای که قبلا گوگل, مدیر عامل شرکت برای چندین سال زمان داریم. این شرکت در زمان رئیس امور حقوقی David Drummond بازنشسته در پایان ماه ژانویه است.

تمام چهار مدیران نام در یک سهامدار طرح دعوی در دادگاه که مدعی مدیران ارشد و سنن و ادعاهای سوء رفتار جنسی در این شرکت است. CNBC گزارش در ماه دسامبر که الفبای دریافت دو ماه تمدید به ارائه یک پاسخ به سهامداران طرح دعوی در دادگاه. در که فرمت این شرکت گفت که نتیجه تحقیقات خود را به مدیران و به دنبال میانجیگری.

این شرکت گفت: Naughton است خروج نقش خود را به حرکت به نیویورک و او است که هنوز هم در “اولیه” مراحل فرایند به حرکت به دور این شرکت در بیانیه ای گفت به CNBC. این شرکت کاهش یافته است می گویند زمانی که او روز گذشته در این نقش خواهد بود.

یک سخنگوی گوگل تایید Naughton خواهد شد در نظر گرفتن نقش های دیگری را در داخل شرکت است اما ارائه هر گونه جزئیات در مورد آنچه که خواهد بود. او کار با پیچای و الفبای CFO اموزش Porat به پیدا کردن یکی دیگر از رهبر برای پر کردن نقش خود را.

“بیش از 13 سال گذشته آیلین ساخته شده است که سهم مهمی در به شرکت در مناطق متعدد از رسانه های مشارکت منجر به فروش و عملیات در بریتانیا و ایرلند به پیشرو مردم ما تیم عملیات از طریق یک دوره از رشد قابل توجهی — که در طی آن بیش از 70000 نفر شروع حرفه خود را در گوگل” پیچای در بیانیه ای گفت: شرکت های ارسال شده به CNBC. “ما سپاسگزار به آیلین برای همه او را انجام داده و منتظر او فصل بعد در گوگل.”

سازمان دیده بان در حال حاضر: چرا حروف الفبا را بررسی مدیران بیش نامناسب روابط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>