گوگل G مجموعه در حال حاضر دارای 6 میلیون پرداخت کسب و کار از 5 میلیون نفر در فوریه. 2019

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai در حال سخنرانی در یک کنفرانس در بروکسل در ژانویه 20, 2020.

Kenzo Tribouillard | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

گوگل G Suite بسته نرم افزاری از نرم افزار بهره وری برای کسب و کار مدارس و دولت تا به حال بیش از 6 میلیون پرداخت کسب و کار در ماه مارس از 5 میلیون در ماه فوریه 2019 اجرایی خاویر Soltero گفت CNBC در روز سه شنبه.

رشد در می آید به طور فزاینده مهم منطقه برای گوگل, پدر و مادر الفبا که فاش ابر درآمد از جمله از G مجموعه برای اولین بار در ماه فوریه است. گسترش در این رده می تواند کمک کند تا الفبای رشد خارج از هسته آن منطقه از تبلیغات ساخته شده است که تا 83% از حروف الفبا درآمد سال گذشته است.

اما G مجموعه به ویژه در مواجه با رقابت سختی از مایکروسافت تثبیت مجموعه اداری و Office 365 مجموعه ای از ابر مبتنی بر خدمات است که تا به حال 87.5 درصد از بازار برای بهره وری سوئیت در سال 2018 در مقابل گوگل 10.4% با توجه به تخمین های به اشتراک گذاشته شده توسط صنعت-شرکت تحقیقاتی گارتنر.

“کسب و کار از G مجموعه در حال رشد در فوق العاده سالم و رک و پوست کنده برای من تعجب آور نرخ” خاویر Soltero, معاون رئیس جمهور و مدیر کل G سوئیت در گوگل گفت: CNBC در مصاحبه ای در روز سه شنبه. Soltero پیوست گوگل در ماه اکتبر پس از کار کردن در مایکروسافت که در آن او شده بود شرکت معاون رئیس جمهور برای دفتر گروه محصول در میان نقش های دیگر.

میلیون ها نفر از مردم کار کرده اند از صفحه اصلی به منظور کاهش گسترش coronavirus. است که افزایش تصویب گوگل ملاقات بهره وری گرا تصویری-تماس خدمات یکی از مولفه های G مجموعه در کنار جیمیل و گوگل درایو و دیگر خدمات است. این سرویس دارای 25 برابر بیشتر کاربران از آن در ماه ژانویه Soltero گفت. Google دیدار جدا از مصرف کننده متمرکز Hangouts است که در دسترس به هر کسی با یک حساب کاربری گوگل است.

ماه گذشته به عنوان موارد COVID-19 شد ramping تا گوگل, ویژگی های توسعه یافته از ملاقات — از جمله فضای تا 250 شرکت کنندگان در هر تماس و جریان زندگی می کنند تا 100,000 بیننده در یک دامنه است که به طور معمول این سایت متعلق به مشتریان G Suite enterprise ردیف خدمات به تمام آن G مجموعه مشتریان تا ژوئیه 1. حالا که تمدید شده است تا 30 سپتامبر.

خدمات است که در رقابت با دیدار مانند سیسکو Webex زوم و مایکروسافت در تیم دارند و کاربران جدید در چند ماه گذشته ،

الفبای بود $2.61 میلیارد دلار در ابر درآمد در سه ماهه چهارم تا 53 درصد به صورت سالانه به نمایندگی از 5.7 درصد از درآمد کل. این مجموع شامل سهم از Google Cloud Platform, ابر زیرساخت ها برای اجرای برنامه های شخص ثالث که در رقابت با مایکروسافت Azure و Amazon Web Services. “نرخ رشد GCP بود به طور معنی داری بالاتر از ابر به طور کلی” الفبای سرمایه گذاری رئیس اموزش Porat به گفته تحلیلگران در ماه فوریه اشاره کرد که G Suite رشد ناشی از افزایش تعداد صندلی و میزان درآمد این شرکت می کشد از هر صندلی.

گوگل ساخته شده دیدار و کلاس درس گوگل در دسترس به 1.3 میلیون دانش آموزان شهر نیویورک در روز فقط به عنوان شهر وزارت آموزش و پرورش به دنبال متوقف کردن استفاده از زوم Soltero گفت. و در روز او گفت: این شرکت تحویل داده و دسترسی به میلیون ها نفر از دانش آموزان در ایتالیا پس از درخواست از این کشور وزارت آموزش و پرورش. پس از کار در شرکت نرم افزار برای 25 سال Soltero شد شگفت زده چگونه به سرعت گوگل قادر به رول از خدمات خود را به بسیاری از مردم.

“ما در حال هدایت ساختمان محصولات است که مردم را انتخاب کنید. که یک اصل اساسی. شده است که آنچه به تحسین من در مورد G مجموعه از آغاز” او گفت:.

تماشا کنید: نیویورک, وزارت آموزش و پرورش می گوید مدیران برای جلوگیری از استفاده از زوم با استناد به نگرانی های حریم خصوصی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>