بزرگ گوگل کنفرانس توسعه است که در حال حاضر به طور کامل لغو شد به دلیل coronavirus

سوندار پیچای گوگل, مدیر عامل

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

بزرگ سالانه Google I/O کنفرانس توسعه است که در حال حاضر به طور کامل لغو گوگل گفت: در روز جمعه. در مارس 3, شرکت نقل مکان کرد و در شخص رویداد به صورت آنلاین-تنها امر بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus COVID-19. اما در حال حاضر این جلسه نیز لغو شد.

Facebook مایکروسافت و اپل باید همه خود را منتقل حوادث مشابه برای توسعه دهندگان آنلاین-تنها وضعیت اما گوگل برای اولین بار به انصراف از آن را به طور کامل.

از نگرانی برای سلامت و ایمنی از توسعه دهندگان ما کارکنان و جوامع محلی — و در خط با “پناهگاه در محل” الزامات محلی منطقه خلیج دولت ما متاسفانه نمی شود برگزاری یک I/O رویداد در هر ظرفیت در این سال” گوگل گفت: در یک صدای جیر جیر. “در حال حاضر مهم ترین چیزی که همه ما می توانید انجام دهید این است که تمرکز توجه ما بر کمک به مردم با چالش های جدید ما همه رو. ما همچنان به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به جوامع ما ایمن ماندن آگاهانه و متصل است. لطفا می دانم که ما متعهد به های مداوم آندروید به روز رسانی با شما از طریق ما توسعه دهنده وبلاگ و انجمن جامعه.”

گوگل به طور معمول با استفاده از آن I/O رویداد به بحث در مورد به روز رسانی نرم افزار و گاهی اوقات نیز نشان می دهد جدید محصولات سخت افزاری. سال گذشته گوگل در مورد به روز رسانی به آندروید, گوگل, جستجو گوگل, جستجو, در میان چیزهای دیگر. آن را نیز اعلام لانه Hub حداکثر و گوگل صفحه 3a و صفحه 3a XL گوشی های. چند هزار نفر بودند در ابتدا انتظار می رود برای حضور در.

گوگل انتظار برای اعلام جانشین برای آن دسته از گوشی و به احتمال زیاد می تواند با استفاده از آن به بحث بیشتر در عمق در مورد ویژگی های جدید در آینده برای آندروید 11 است که آن را راه اندازی برای توسعه دهندگان در نسخه بتا در ماه فوریه است. گوگل به طور معمول نسخه های بزرگ خود را در نسخه جدید اندروید برای هر کس در افتد اما پس از آن تا مقدار زیادی از زمان برای ارائه کوچکتر کنفرانس های مطبوعاتی برای به روز رسانی محصول در صورت تصمیم به انجام این کار به جای یک صدای چلپ چلوپ آنلاین رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>