گوگل راهنمای کاربران مجازی بازدید دکتر از طریق جستجو و نقشه

یک دکتر می ایستد در مقابل دو 3D-بازسازی ریه مدل های تازه تشخیص داده شده coronavirus پنومونی بیمار در طول یک 5G راه دور-مشاوره در بيمارستان وابسته به از کونمینگ دانشگاه علوم پزشکی در تاریخ 2 مارس سال 2020 در کونمینگ استان یوننان چین است.

کانگ پینگ | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

گوگل می خواهد به آن را آسان تر برای مردم برای دریافت مراقبت های پزشکی تقریبا به طوری که آنها لازم نیست به ترک خانه های خود را در میان یک بیماری همه گیر.

این شرکت روز جمعه گفت این است نورد از دو ویژگی جدید را در خود جستجو و نقشه های محصولات به طور مستقیم مردم به دنبال مراقبت های پزشکی برای پزشکان در دسترس از جمله tele-health گزینه های زمانی که آنها در دسترس است. برای مثال زمانی که مردم جستجو برای فوری مراقبت های عمومی (مانند “مراقبت های فوری در نزدیکی من” و یا “راه رفتن در کلینیک”) آنها ممکن است ملی مجازی مراقبت از سیستم عامل در کنار نتایج. هنگامی که وجود دارد خاص دفاتر پزشکان با مجازی گزینه های مراقبت از آن خواهد شد تا پاپ به مردم جستجو برای آنها.

این شرکت مشترک به روز رسانی در یک پست وبلاگ نوشته شده توسط Google بهداشت, مدیر مدیریت محصول جولی سیاه اشاره کرد که آن را دیده است “علاقه مجازی و مراقبت های پزشکی از راه دور به طور چشمگیری افزایش.”

در طول COVID-19 pandemic, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است تشویق مردم به اهرم پزشکی از راه دور در هر کجا که امکان پذیر است به طوری که آنها نمی خطر گسترش ویروس به پزشکی کارگران است. که شامل کسانی که با علائم خفیف است که نیازی به دسترسی فرد در مراقبت از خود است.

برای پاسخگویی به افزایش تقاضای برخی از بیمارستان ها در حال ramping تا مجازی خود را عرضه می کنند — و گوگل شروع به برجسته کردن آن از طریق نقشه ها و جستجو. بسیاری از کارفرمایان و شرکت های بیمه پوشش هزینه پزشکی از راه دور بازدید برنامه ریزی شده از طریق برنامه های مانند Teladoc, دکتر, در تقاضا و آمریکایی هست که گوگل نیز از ویژگی های در آن جستجو و نقشه ها نتایج. این شرکت گفته اند که آنها در حال استخدام پزشکان و سایر متخصصان پزشکی برای افزایش ظرفیت مردم گله به آنها را — دکتر در خواست مدیر عامل شرکت هیل فرگوسن گفت: CNBC آن به ارمغان آورده است و در “صدها” با مجوز پزشکان از COVID-19 همه گیر آغاز شده و هنوز هم به طور فعال استخدام.

بهداشت حرفه ای می توانید راه اندازی خود را مجازی مراقبت های ارائه شده در گوگل مشخصات کسب و کار. گوگل خواهد شد و سپس سطح روی گزینه “دریافت آنلاین مراقبت” هنگامی که مردم در حال جستجو برای یک ارائه دهنده است. از آنجا, آینده نگر بیماران می توانند برنامه های مجازی مراجعه کنید.

گوگل گفت: همچنین نمایش قیمت نقدی برای بازدید برای کسانی که با استفاده از بیمه و یا بالا معافیت در نظر دارد. کسانی که متفاوت خواهد بود بسته به ارائه دهنده اما به طور معمول کمتر از 50 دلار در هر دیدار است.

ویژگی های جدید در ابتدا قصد زندگی در آمریکا, اما گوگل در نهایت ممکن است گسترش آن به کشورهای دیگر است.

گوگل شرکت مادر الفبا است نورد از طیف وسیعی از ابزار و خدمات مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس در هفته های اخیر هر دو از Google تیم سلامت و همانا آن زندگی علوم واحد. هفته گذشته آن را معرفی وب سایت است که نشان می دهد سطح اجتماعی فاصله گرفتن محل در مکان های مختلف بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از نرم افزار گوگل و خدمات در تلفن مردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>