گوگل گفت: احترام به اروپا قوانین حریم خصوصی به عنوان آن را با این نسخهها کار در یک coronavirus ردیابی برنامه

تیری برتون, فرانسه, اتحادیه اروپا کمیسر بازار داخلی و حمایت از مصرف کنندگان, صنعت, تحقیقات و انرژی است.

جان THYS

گوگل شده است تحت فشار به دنبال نزدیک در اروپا اطلاعات حریم خصوصی قوانین با کروناویروس ردیابی نرم افزار که آن را در حال توسعه در کنار اپل.

این دو غول تکنولوژی در هفته گذشته اعلام کرد یک همکاری به منظور توسعه ابزار است که کمک خواهد کرد که مسیر گسترش coronavirus از طریق تکنولوژی بلوتوث. ایده این است برای کاهش تعداد عفونت های جدید زمانی که مستند اقدامات برداشته و در ماه های آینده. با اعلام این خبر نگرانی از این که چنین فناوری می تواند نقض یک فرد حریم خصوصی.

“تماس با ردیابی نرم افزار می تواند مفید باشد برای محدود کردن گسترش coronavirus. اما خود را توسعه و همکاری باید به طور کامل احترام به ارزش های ما و حریم خصوصی” تیری برتون اتحادیه اروپا کمیسر بازار داخلی گفت: پس از نشست های ویدئویی با گوگل و یوتیوب اجرائی در روز چهارشنبه.

با توجه به اروپا موسسه یکشنبه گفتگو با تمرکز بر “کامل و رعایت دقیق” از فن آوری با قوانین اروپایی است.

گوگل نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC جمعه.

اروپا همواره در خط مقدم وقتی که می آید به تنظیم داده های حریم خصوصی. در ماه مه سال 2018 اتحادیه اروپا اجرا قانون نامیده می شود به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات (GDPR) که ثابت شده است به یک پایه و اساس قوانین مشابه در کشورهای دیگر است.

کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا پنج شنبه منتشر شده یک سند ترسیم چگونه کشورها باید رویکرد تلفن همراه تماس با ما-برنامه ردیابی.

برخی از دستورالعمل های دولت است که تکنولوژی “باید به طور کامل سازگار با اتحادیه اروپا محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی قوانین;” باید اجرا شود در هماهنگی نزدیک با مقامات بهداشت عمومی; و “باید نصب شده به طور داوطلبانه و برچیده شد به عنوان به زودی به عنوان دیگر مورد نیاز است.”

این Covid-19 شیوع بیماری کمک کرده است تا اندکی بحث بین حریم خصوصی و فناوری با برخی از نمایندگان مجلس نگران پیامدهای ردیابی فن آوری به کاربران است.

در آلمان که در آن مقامات همچنین کار بر روی تکنولوژی است که کاربران هشدار می دهند که آیا آنها در تماس با افراد آلوده طرفداران حفظ حریم خصوصی هشدار داده اند در مورد اتخاذ برنامه های جدید بیش از حد به سرعت در مواقع اضطراری.

یک تیم از محققان در دانشگاه آکسفورد گفت: تماس با ما-ردیابی نرم افزار کار می کنند اگر حدود 60% از جمعیت با استفاده از فن آوری است. تجزیه و تحلیل آنها نشان می دهد که نرخ تصویب در مکان هایی مانند انگلستان و ایالات متحده می تواند در بالا که آستانه.

“حتی با کاهش تعداد کاربران برنامه ما هنوز برآورد یک کاهش در تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر” کریستف Fraser, ارشد, نویسنده آخرین گزارش از دانشگاه آکسفورد را Nuffield گروه پزشکی در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>