گوگل به بازسازی ابر کسب و کار با برخی از نقش های حذف

توماس Kurian های دریافتی از Google Cloud و قبلا رئیس جمهور از توسعه محصول در Oracle صحبت می کند در Oracle OpenWorld کنفرانس در سان فرانسیسکو در سپتامبر. 24, 2013.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

گوگل است که بازسازی آن ابر گروه داخلی که شامل از بین بردن برخی از نقش یک سخنگوی گوگل تایید کرد به CNBC.

داو جونز برای اولین بار بود به گزارش داستان.

“ما به تازگی ابلاغ تغییرات سازمانی به یک تعداد انگشت شماری از تیم های است که به بهبود چگونه ما در بازار, شریک و تعامل با مشتریان در هر صنعت در سراسر جهان” یک سخنگوی شرکت گفت: در یک ایمیل به CNBC در روز جمعه. “ما دشوار است اما لازم است تصمیم به اطلاع تعداد کمی از کارکنان که نقش خود را حذف خواهد شد.”

بازسازی می آید به عنوان مدیر عامل توماس Kurian شده است در راس برای یک سال. در قاب زمان که او ساخته شده و تعدادی از تغییرات بیشتر شده به کارکنان که او و الفبای مدیر عامل سوندار پیچای باید افتخار از گذشته چند محله.

تجدید ساختار در درجه اول به معنای یک تراز تمرکز بر بازارهای بین المللی تاثیر می گذارد و کمتر از 50 کارمند با توجه به یک فرد نزدیک به این شرکت است. این شرکت نمی خواهد اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از کارکنان مبتلا هستند و یا مناطقی که درون ابر کسب و کار تحت تاثیر قرار خواهد فقط گفت آن است که کار با داخلی “تحرک تیم” برای پیدا کردن کارکنان نقش های جدید در این شرکت است.

“ما سپاسگزار برای همه چیز آنها انجام شده و تعهد خود را به Google Cloud” سخنگوی گفت.

Kurian این هفته برشمرد استراتژی شرکت که شامل هدف قرار دادن پنج صنایع: خرده فروشی, بهداشت و درمان, خدمات مالی, رسانه و سرگرمی و ساخت است.

حروف الفبا را شکست ابر درآمد اعداد برای اولین بار در سه ماهه چهارم گزارش درآمد. گوگل ابر کسب و کار تولید $8.92 میلیارد دلار درآمد در سال مالی 2019 در مقایسه با $5.84 میلیارد دلار در سال 2018 و این شرکت ادعا می کند آن را به 10 میلیارد دلار سالانه اجرای رای دادن.

در حالی که رشد چشمگیر, Amazon Web Services رزرو بیش از 35 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته و تحلیلگران از جمله همکاری و گارتنر قرار داده و آن را در شرکت مقام اول را از نظر سهم بازار با مایکروسافت به عنوان روشن شماره 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>