گوگل به نیاز همه تبلیغ به تصویب هویت فرایند تایید

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai

گتی ایماژ

گوگل به زودی نیاز به همه تبلیغ برای تأیید هویت خود را از این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ در روز پنج شنبه. این تغییر برای جلوگیری از تبلیغ از بد نمایش دادن خود و می گوید که باید آن را اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به ببینید که چه کسی در حال اجرا و تبلیغات که کشور در آنها واقع شده است.

مصرف کنندگان باید شاهد گسترش تبلیغات برای محصولات از مشکوک, تبلیغ, مانند جعلی واکسن در ماه های اخیر. جعلی کسب و کار نیز یک موضوع است.

موجود در تبلیغ باید 30 روز برای تکمیل فرآیند راستی آزمایی به گفته یک سخنگوی. اگر آنها نمی, ارسال اسناد توسط گوگل گفت: آن را به تعلیق حساب و تبلیغ توانایی برای خدمت به تبلیغات تا زمانی که آنها آن را فراهم.

این شرکت گفت: مصرف کنندگان را شروع به دیدن آشکار است که لیست این اطلاعات در تبلیغ کننده زمانی که آنها کلیک کنید “چرا این تبلیغ ؟” در جایگاهها آغاز تابستان امسال است. گوگل آغاز خواهد شد با تایید تبلیغ در ایالات متحده و سراسر جهان گسترش و انتظار دارند که این روند را چند سال برای تکمیل.

گوگل شروع نیاز به سیاسی تبلیغ به منظور بررسی هویت خود را در سال 2018 قبل از اجرای انتخابات تبلیغات.

“این تغییر آن را آسان تر برای مردم به درک که تبلیغ است که در پشت تبلیغات آنها را ببینید از گوگل و کمک به آنها در تصمیم گیری آگاهانه تر در هنگام استفاده از تبلیغات ما کنترل” جان Canfield, گوگل, مدیر مدیریت محصول برای تبلیغات و صداقت و گفت: در پست. “این نیز کمک خواهد کرد که حمایت از سلامت دیجیتال تبلیغات اکوسیستم با تشخیص بد بازیگران و محدود کردن تلاش خود را به غلط خود را دارند.”

هنگامی که اسناد و مدارک ارائه شده تبلیغ را مجبور به ارتکاب یک “در حساب بررسی هویت” را به تایید آنها مشروع است. سازمان ملزم به ارائه شخصی اطلاعات حقوقی (مانند یک W9 یا IRS سند نشان این سازمان نام, آدرس و شماره شناسایی کارفرما).

یک فرد از سازمان نیز نیاز به ارائه قانونی شناسایی از طرف این سازمان. افراد باید برای نشان دادن دولت صادر ID عکس مانند گذرنامه و یا کارت شناسایی. گوگل گفت: آن را قبلا جمع آوری اطلاعات اولیه در مورد تبلیغ اما نمی نیاز به اسناد و مدارک به منظور بررسی.

گوگل را به بازخورد و یا ارائه تاییدیه ظرف سه تا پنج روز کسب و کار با استفاده از ترکیبی از انسان و بررسی تکنولوژی. اسناد و مدارک تایید شده توسط انسان سخنگوی گفت.

همه تبلیغ روی آن سیستم عامل مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل روند. آژانس های تبلیغاتی نیاز به بررسی کامل از طرف هر یک از آنها تبلیغ مشتریان سخنگوی گفت. هر چند کسب و کار مانند داروخانه ها در حال حاضر به رفتن را از طریق صدور گواهینامه فرآیندهای آنها هنوز هم نیاز به, جدید, گام های بیشتری تأیید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>