مدیر عامل گوگل Sundar Pichai در حال سخنرانی در مراسم امضای ارتکاب گوگل برای کمک به گسترش فناوری اطلاعات آموزش و پرورش در ال سنترو کالج در شهر دالاس در 3 اکتبر 2019.

براندون وید | ایسنا

الفبای گفت: سرمایه گذاران نیمی از داستان با افشای یوتیوب و ابر درآمد اعداد برای اولین بار.

اما آنچه در مورد نیمه دیگر?

پس از مواجهه سال از انتقاد برای شکستن فروش برخی از بزرگترین کسب و کار, گوگل, پدر و مادر گفت: تبلیغات یوتیوب تولید $4.7 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم تا 31% از یک سال قبل از آن ابر کسب و کار صعود 53 درصد به $2.6 میلیارد دلار است.

بر خلاف آمازون می کند با آن ابر ارقام حروف الفبا نیست ارائه سودآوری تعداد محدود کردن آن عامل درآمد (و یا از دست دادن) گزارش به گوگل و “دیگر شرط” است که شامل Waymo ماشین خود رانندگی واحد علوم زندگی شرکت همانا و سرمایه گذاری, سرمایه گذاری اسلحه.

یک نگاه اجمالی به سود برای سرمایه گذاران است به دنبال سنج چقدر گوگل است که هزینه های فروش و بازاریابی به منظور به بازی گرفتن تا به آمازون و مایکروسافت در ابر زیرساخت و اینکه آیا همه کسانی که تازه به جریان ویدئو در حال تحت فشار قرار دادن در یوتیوب حاشیه. در کنفرانس تلفنی با تحلیلگران ارشد امور مالی اموزش Porat تصریح کرد: این شرکت برنامه ریزی به سه برابر اندازه آن ابر نیروی فروش.

جیک Dollarhide مدیر عامل شرکت Longbow مدیریت دارایی که دارای الفبای بورس گفت: سهامداران همیشه می خواهید بیشتر آشکار اما شرکت های با تکنولوژی بسیار محبوب وال استریت در لحظه ای که آنها رشد با حداقل شفافیت. الفبای سهام هستند تا 33 درصد در سال گذشته هر چند سهام کاهش یافت و در تمدید معاملات روز دوشنبه پس از شرکت در گزارش ناامید کننده درآمد و ادامه کاهش آهسته در کلی حاشیه.

“این احتمالا کمتر مورد در این محیط از آنجا که این شرکت های فن آوری می تواند بدون اشتباه انجام” گفت: Dollarhide که شرکت نظارت حدود 110 میلیون و بزرگ موقعیت خود را در سهام تکنولوژی. “اگر ما تا به حال به یک نرمال محیط بازار آن خواهد بود تا به تحلیل جامعه و سرمایه گذار جامعه به قرار دادن سازنده فشار بر آنها است.”

حتی در درون ابر درآمد تعداد گوگل ارائه شده است تنها محدود جزئیات بسته بندی هم فروش از Google Cloud Platform (GCP) است که زیرساخت قطعه با G Suite مجموعه بهره وری که شامل ورد و اکسل و پاورپوینت.

“نرخ رشد GCP بود به طور معنی داری بالاتر از ابر به طور کلی” Porat گفت: در تماس است.

در مقایسه با زمانی که به آمازون آغاز شده است که افشای AWS آمار و ارقام در سال 2015 الفبا کمتر از یک انگیزه ای برای شکستن سود. چرا که آمازون هسته کسب و کار تجارت الکترونیکی قابل اجرا بر روی تیغ-حاشیه نازک در حالی که AWS بسیار سود آور کسب و کار فناوری: در آخرین سه ماهه AWS ثبت یک عامل حاشیه از 26 درصد در مقابل 4.4% برای شرکت به عنوان یک کل.

گوگل در مقابل یکی از سود آور ترین محصولات در جهان با آن موتور جستجوگر و هر کسب و کار دیگر — مهم نیست که چقدر موفق — وزن کلی حاشیه. شرکت گسترده عامل حاشیه تضعیف به 20 درصد در سه ماهه از 21 درصد سال گذشته و ادامه چند سال الگوی. بین 2015 و 2017 عامل حاشیه شد به طور مداوم در اواسط به بالا 20s.

الفبای سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حال حاضر الفبای دور می توانید با بسته بندی از پایین به خط آن عدد را با هم و در بخشی به دلیل مایکروسافت هنوز ارائه حتی کمتر دید به آن لاجوردی ابر عمومی کسب و کار. مایکروسافت هفته گذشته گزارش که لاجوردی درآمد صعود 62 درصد در سه ماهه اول سال جاری اما این شرکت نیست و در عین حال گفت: آنچه که در برابر شرایط واقعی دلار است.

تماشا کنید: حروف الفبا را پس از ضرب و شتم درآمد, درآمد, دست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im