مدیر عامل گوگل Sundar Pichai صحبت می کند در مرحله طول سالانه I/O گوگل در کنفرانس توسعه دهندگان در Mountain View, California, آوریل 8 سال 2018 است.

استفان لام | ایسنا

گوگل شرکت مادر الفبا سهام تضعیف 4% پس از ساعت ها علی رغم درآمد برآورد برای سه ماهه چهارم به این شرکت آمد و در نور درآمد.

در اینجا اعداد در مقابل انتظارات:

  • درآمد: $15.35 هر سهم در مقابل دلار 12.53 هر سهم در هر Refinitiv اجماع تخمین می زند.
  • درآمد: $46.08 میلیارد دلار در مقابل دلار 46.94 میلیارد دلار در هر Refinitiv.
  • کسب ترافیک هزینه: $8.50 میلیارد دلار در مقابل $8.50 میلیارد دلار در StreetAccount تخمین می زند.

این شرکت همچنین گزارش داد یوتیوب و ابر درآمد برای اولین بار.

تبلیغات یوتیوب تولید $15.15 میلیارد دلار درآمد در سال 2019 با $4.72 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم به تنهایی. بخش تولید $11.16 میلیارد دلار درآمد در سال 2018 از جمله $3.61 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم از این سال است. این بخش شامل نمی یوتیوب را غیر از درآمد حاصل از تبلیغات مانند اشتراک برای یوتیوب تلویزیون آن گنجانده شده در گوگل دیگر درآمد بخش.

گوگل ابر کسب و کار تولید $8.92 میلیارد دلار درآمد در سال 2019 با $2.61 میلیارد دلار تولید در سه ماهه چهارم. که در مقایسه با سال 2018 سال مالی درآمد حاصل از $5.84 میلیارد دلار برای ابر کسب و کار با $1.71 میلیارد دلار تولید در سه ماهه چهارم از این سال است.

گوگل درآمد حاصل از تبلیغات آمار $37.93 میلیارد دلار در Q4 در مقایسه با $33.91 میلیارد دلار در Q3 و $32.63 میلیارد دلار در Q4 سال گذشته است. تبلیغات هنوز هم باعث می شود تا اکثریت قریب به اتفاق الفبا درآمد. پیچای گفت که نیمی از تبلیغ صرف جستجو در حال حاضر از خودکار مناقصه.

گوگل “سایر درآمد” که شامل سخت افزار مانند آن صفحه گوشی و ابر محصولات در آمد در $5.26 میلیارد و نسبت به رزرو $6.43 میلیارد دلار سه ماهه گذشته و $6.48 میلیارد دلار در سال گذشته Q4.

درآمد حاصل از “شرط” که شامل حروف الفبا را در ماشین خود رانندگی کسب و کار Waymo و همچنین علوم زندگی شرکت همانا در آمد در $172 میلیون در مقابل $154 میلیون سال پیش.

حروف الفبا را نشان داده شده یک کیسه مخلوط از نتایج بیش از گذشته چند محله.

این زمان در سال گذشته شرکت خود را نشان داد اولین نشانه های کاهش, تبلیغات, کسب و کار پس از گزارش درآمد سه ماهه چهارم آن برای سال مالی 2018. سپس در آن را بسته و آن بدترین پست-درآمد بعد از آوریل سال 2010 پس از گزارش تنبل تبلیغات اعداد. سهام کاهش یافته است 7.5%, تراش بیش از $67 میلیارد دلار از بازار خود را کلاه. در سه ماهه سوم سهام این شرکت کاهش یافت و به اندازه 4 درصد و پس از آن از دست رفته را تخمین می زند.

اخیرا این شرکت سهام عملکرد برداشت تا پس از ارتقاء از مدیر عامل گوگل Sundar Pichai به بیش از نقطه بالا به عنوان الفبای مدیر عامل شرکت. ماه گذشته این شد چهارمین شرکت در ایالات متحده در تاریخ برای رسیدن به یک تریلیون دلار بازار کلاه.

بزرگترین اخبار از سه ماهه نگران این رهبری تغییر به عنوان بنیانگذاران لری پیج و سرگئی برین پایین پا از نقش خود به عنوان مدیر عامل و رئیس جمهور توزیع بیش از کمر به پیچای. رئیس امور حقوقی David Drummond اولیه گوگل اجرایی شده است که این موضوع یک سوء تحقیقات همچنین بازنشسته در پایان ماه ژانویه است.

گوگل چهره ضد تراست پروب از وزارت دادگستری و یک ائتلاف از 50 وکیل عمومی در سراسر کشور است. خود یوتیوب تابعه در سال گذشته پرداخت $170 میلیون دلار حل و فصل به کمیسیون تجارت فدرال بیش ادعا می کند که این نقض کودک قوانین حفظ حریم خصوصی.

Google Cloud, الفبای, امیدوار, آینده, نقدی, گاو ساخته شده یک سری از ادغام در طول سه ماهه گرد کردن یک سال پس از مدیر عامل توماس Kurian در زمان راس در اوایل سال 2019. تحت Kurian گوگل خریداری کرده است حداقل پنج شرکت از جمله Elastifile در ماه ژوئن CloudSimple در ماه نوامبر و Appsheet در اوایل ژانویه. بزرگترين شد تجزیه و تحلیل داده های شرکت تماشاچی که آن را خریداری برای $2.6 میلیارد دلار در تابستان گذشته.

اصلاح: الفبای گزارش درآمد از $15.35 هر سهم برای Q4 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de